Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Kaffee 't Hof
Middelburg
Muziekgieterij
Maastricht
LantarenVenster
Rotterdam
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
dB's
Utrecht
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:45
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Luxor Live
Arnhem
Patronaat
Haarlem
Paard
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
Gigant
Apeldoorn
20:00
C.C. Kadans
Wuustwezel
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Roepaen
Ottersum
23:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
Hedon
Zwolle
Rotown
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
22:00
Vera
Groningen
Bibelot
Dordrecht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
17:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
18:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
21:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
Asgard
Beverwijk
15:00
De Oosterpoort
Groningen
23:00
WORM
Rotterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Altstadt
Eindhoven
23:00
Ernesto's
Sittard
21:00
Hotel Sonnevack
Wijk aan Zee
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
23:00
Mezz
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Roodkapje
Rotterdam
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
20:00
Factor
Brugge
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Artis
Amsterdam
20:30
Corneel
Lelystad
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
19:30
Bibelot
Dordrecht
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Simplon
Groningen
21:00
dB's
Utrecht
De Brakke Grond
Amsterdam
23:00
Vorstin
Hilversum
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Iduna
Drachten
NiXenMeer
Enschede
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
PopEi
Eindhoven
16:00
PopEi
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Kavka
Antwerpen
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Stadspark Groningen
Groningen
14:15
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:00
De Perifeer
Deventer
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
14:00
Hofman
Utrecht
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
The Cave
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:00
Hedon
Zwolle
17:00
Taverne
Bergen
16:30
Mezz
Breda
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
De Parel van Zuilen
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Zwerver
Oostende
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
donderdag 25 juni 2015
20:00
Frank Fairfield
Kaffee 't Hof, Middelburg
Ez3kiel
Muziekgieterij, Maastricht
Dayna Kurtz
LantarenVenster, Rotterdam
Blaudzun
Gebouw-T, Bergen op Zoom
vrijdag 26 juni 2015
21:00
The Spunyboys
dB's, Utrecht
20:30
The Cannons ft. Sean Cannon of The Dubliners
Gigant, Apeldoorn
20:00
Sin7sinS
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Rolo Tomassi + Employed to Serve (seizoensafsluiter)
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Powerpimps
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Paul Lamb & The Detroit Breakdown
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:45
Moon Moon Moon
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Lisa & The Lips
Burgerweeshuis, Deventer
Lavinia Meijer
Luxor Live, Arnhem
Kid Creole & The Coconuts
Patronaat, Haarlem
Kenny B
Paard, Den Haag
Kasabian
De Oosterpoort, Groningen
20:30
John Garcia
Vorstin, Hilversum
Jacqueline Govaert / Jett Rebel / Level 42: Drakenboot in concert
Gigant, Apeldoorn
20:00
Intgeniep - Op en haar
C.C. Kadans, Wuustwezel
20:00
Het Gelders Orkest / Wende
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Frank Fairfield
Roepaen, Ottersum
23:00
DRUM009: Etapp Kyle
Effenaar, Eindhoven
23:00
Dj Spooky
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Death Alley
Little Devil, Tilburg
De Dijk
Hedon, Zwolle
Dazzled Sticks
Rotown, Rotterdam
20:30
Charl Delemarre
Paard, Den Haag
22:00
Carsick Cars
Vera, Groningen
bFake & EJ von Lyrik / DJ DNA
Bibelot, Dordrecht
21:00
Allen Toussaint
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:00
50HURTZ
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 27 juni 2015
21:00
Yorick van Norden
Taverne, Bergen
17:00
Wouter Hamel
Podium Mozaiek, Amsterdam
18:00
Tribal Spirits
Little Devil, Tilburg
20:30
The Hoax
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Super Chikan
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Steeler
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Smashfest
Capsloc, Capelle aan den IJssel
21:00
Shagging Ponies
De Fles, Spijkenisse
22:00
Release Your Inner Pussy: Dawa / The Admiral / Walta / Rival
Asgard, Beverwijk
15:00
Reggae Fever Groningen
De Oosterpoort, Groningen
23:00
PRSPCT loves Yellow Stripe
WORM, Rotterdam
20:00
Popshop Festival
Grenswerk, Venlo
20:30
Peter Perrett
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Oos Joos
Victorie, Alkmaar
Neil Diamond
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
MXRCXL
Paard, Den Haag
21:00
Midnight Motel + New River Coalfield
Altstadt, Eindhoven
23:00
MAMACITA! Oldschool special
Ernesto's, Sittard
21:00
Lemon (NL)
Hotel Sonnevack, Wijk aan Zee
20:00
Laura Mvula / Metropole Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
23:00
Klub Bulk: 2,5 jaar Klub Bulk
Mezz, Breda
Kasabian
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jan Nijdam Kwartet
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Jack Name
Roodkapje, Rotterdam
21:00
J.C. de Dukdalf || Along The Watchtower / The Shady Greys / Two Shakes
Dukdalf, Wieringerwerf
20:00
Invaderz invites Skankerz
Factor, Brugge
20:30
Hermine Deurloo & Zapp 4 / Oene van Geel / Jeffrey Bruinsma / Jasper l
Bimhuis, Amsterdam
19:00
Hallo Venray
Artis, Amsterdam
20:30
Gimme Shelter Festival
Corneel, Lelystad
17:00
Final Touch
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
F.N.M.L.A.S. / FINESSELANDE / JAN & RICK
Hedon, Zwolle
20:30
Ellen ten Damme / The Konrad Koselleck Big Band / Vincent Bijlo
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Donnerwetter / Raw Flowers
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
19:30
Colibri
Bibelot, Dordrecht
15:00
Club Vondel: Jump Back / Shelly's Heroes / DJ Fruit of the...?
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Chelsea Smile / Grown Cold / Manu Armata / Stab By Stab / Troops of Do
Simplon, Groningen
21:00
Boss Capone / Eastern Standard Time
dB's, Utrecht
Anna Rune / Herman Brusselmans
De Brakke Grond, Amsterdam
23:00
90'S NOW
Vorstin, Hilversum
zondag 28 juni 2015
12:00
Zapp 4 / Duo Gouarné en Mourier
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
The Hoax • The Dynamite Blues Band
Iduna, Drachten
The Henhouse Prowlers
NiXenMeer, Enschede
16:15
The Girl Who Cried Wolf
Gigant, Apeldoorn
20:00
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
16:00
Singer-songwriter David Henry live in PopEi
PopEi, Eindhoven
19:00
Shalamar Featuring Jody Watley
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rolo Tomassi
Kavka, Antwerpen
15:00
Pumporgan
Tolhuistuin, Amsterdam
Pé Daalemmer / Rapalje / Rooie Rinus / Sean Cannon / Sons
Stadspark Groningen, Groningen
14:15
Mola Sylla
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Mary J. Blige
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:00
Mark Alban Lotz / Virtual Proximity
De Perifeer, Deventer
16:00
Maaike Ouboter
Concerto, Amsterdam
15:00
Lleno de Flamenco 2015
Tolhuistuin, Amsterdam
14:00
Isabel Nolte
Hofman, Utrecht
20:00
Het Gelders Orkest / Wende
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Heavy Stoner / The Midnight Ghost Train
The Cave, Amsterdam
15:00
Glennis Grace / Paul van Kessel
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Fridolijn The Breakfast Club/North Sea Round Town
BIRD, Rotterdam
21:00
Curtis Salgado
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:00
Crazy Daze
Hedon, Zwolle
17:00
Assorted Travellers
Taverne, Bergen
16:30
Allez Soldaat (solo) - terrasconcert
Mezz, Breda
maandag 29 juni 2015
20:00
Wibi Soerjadi
Beatrix Theater, Utrecht
The Henhouse Prowlers
De Parel van Zuilen, Utrecht
20:00
Melody Line Benefietavond
Paradiso, Amsterdam
Lamb Of God
De Zwerver, Oostende
Chelsea Wolfe
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Beres Hammond
Melkweg, Amsterdam