Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Café Camille
Beverwijk
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
22:00
Café Trianon
Nijmegen
17:00
De Bosuil
Weert
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
De Vermaning
Zaandam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
EKKO
Utrecht
23:00
Ernesto's
Sittard
21:00
Flatertheek
Naaldwijk
20:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Koning Boudewijnstadion
Brussel
20:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
21:30
P3
Purmerend
23:00
P60
Amstelveen
20:15
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Podium Enter
Houten
20:30
Roepaen
Ottersum
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Winston
Amsterdam
14:00
BIRD
Rotterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
Cactus Muziekcentrum
Brugge
17:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Zwerver
Oostende
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
EKKO
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Grounds
Rotterdam
20:45
Hedon
Zwolle
20:00
Leegkerk
Groningen
19:00
Little Devil
Tilburg
16:30
Mezz
Breda
15:00
N9
Eeklo
P60
Amstelveen
Philips Stadion
Eindhoven
16:00
PopEi
Eindhoven
17:00
Taverne
Bergen
TivoliVredenburg
Utrecht
Vera
Groningen
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Effenaar
Eindhoven
20:00
OCCII
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
ACU
Utrecht
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
People's Place
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
19:00
dB's
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Hedon
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:30
Hofman
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 13 juni 2015
20:30
Maid of Iron
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Lemon (NL)
Café Camille, Beverwijk
17:00
Kingsdeal
Café de Pilaren, Alkmaar
22:00
Sweet Bourbon
Café Trianon, Nijmegen
17:00
Wacken Metal Battle / finale Nederland
De Bosuil, Weert
22:00
Rock 'n Roll Prophets
De Fles, Spijkenisse
20:00
Steve Ashley (support: The Lasses)
De Vermaning, Zaandam
23:00
Calyx / Teebee
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Monophonics
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Achterhoekse Band Competitie
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Christopher Paul Stelling
EKKO, Utrecht
23:00
FRATSEN
Ernesto's, Sittard
21:00
The Obnoxious
Flatertheek, Naaldwijk
20:00
Emotional Feedback – Reunion Tour 2015
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
21:00
Andalus Voices presents: Malhoun Jazz
Grounds, Rotterdam
20:00
Talib Kweli
Hedon, Zwolle
De Dijk
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
One Direction
Koning Boudewijnstadion, Brussel
20:00
Rhovanion
Little Devil, Tilburg
19:00
The Gospel Sessions
Melkweg, Amsterdam
20:00
the Peterlees + The Filthy Ewoks + Rott 'n Damned
Musicon, Den Haag
20:00
Bløf
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
21:30
Albert Hammond & Band
P3, Purmerend
23:00
Demassus / Dr. Rude / Frequencerz / Hardstyle Defenders / Raveneger
P60, Amstelveen
20:15
Residentie Orkest / Torre Florim
Paard, Den Haag
20:00
Robin Haijes / The Doots
Paard, Den Haag
22:00
Francois van Coke
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mor ve Ötesi / Sebnem Ferah
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Van Jets
Paradiso, Amsterdam
Guus Meeuwis - Groots Met Een Zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Blueshaker
Podium Enter, Houten
20:30
Gregory Page
Roepaen, Ottersum
21:00
Frédérique Spigt
Taverne, Bergen
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Alex Ploeg / Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Club Vondel i.s.m. 3FM Serious Talent: Jack and the Weatherman / The E
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Gloria Lewis
Winston, Amsterdam
zondag 14 juni 2015
14:00
Brazilian Afternoon w/ EPM Holanda The Breakfast Club
BIRD, Rotterdam
14:30
The Country Wings
Boerderij, Zoetermeer
Zun Zun Egui
Cactus Muziekcentrum, Brugge
17:00
The Dirty Denims
Café Wilhelmina, Eindhoven
Triggerfinger + support
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Christopher Paul Stelling
De Zwerver, Oostende
20:30
Maite Hontelé
Doornroosje, Nijmegen
Body Count feat. Ice-T
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Regio Showcase Popsport Utrecht
EKKO, Utrecht
16:15
Glossy Jesus
Gigant, Apeldoorn
15:00
Monir Goran / Nieloefaar Bahadori / Saleh Raouf / Samira Dainan / Tali
Grounds, Rotterdam
20:45
Albert Hammond
Hedon, Zwolle
20:00
Swinder
Leegkerk, Groningen
19:00
Samsara Blues Experiment
Little Devil, Tilburg
16:30
Emmy Eve - terrasoncert
Mezz, Breda
15:00
Benefiet: For Fulkharaka (Nepal)
N9, Eeklo
KRISIUN (BR), BODYFARM (NL), AD PATRES (FR) & AKRASIAL (NL)
P60, Amstelveen
Guus Meeuwis - Groots Met Een Zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
16:00
Camilla Blue Solo
PopEi, Eindhoven
17:00
Dan Patlansky
Taverne, Bergen
Judas Priest
TivoliVredenburg, Utrecht
Public Service Broadcasting + Dotlights
Vera, Groningen
Rootsriders / Tribute2BobMarley / Mohamed Ali
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Pieter Wispelwey / Quartet Quinetique
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 15 juni 2015
Primus
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Life Of Agony
Effenaar, Eindhoven
20:00
Liturgy
OCCII, Amsterdam
20:00
Marilyn Manson
Paradiso, Amsterdam
Placebo
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 16 juni 2015
20:00
Sonic Soirée #35: Floris Bates & the Rented Friends / Miaux / Robbing
De Brakke Grond, Amsterdam
Counting Crows
De Oosterpoort, Groningen
Calexico
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Greg Shapiro
Hofman, Utrecht
20:00
Idina Menzel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Primus
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 17 juni 2015
Gloria Lewis
ACU, Utrecht
22:00
Dutch Music Community (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:00
Natalie Prass
BIRD, Rotterdam
16:00
Morgan Heritage
Concerto, Amsterdam
20:00
Bløf
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
Mastodon
Doornroosje, Nijmegen
Tremonti
Melkweg, Amsterdam
20:30
Petter Carlsen feat. Vincent Cavanagh
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Senioren Rockschool On Tour
Paradiso, Amsterdam
20:00
Israel Vibration
Paradiso, Amsterdam
20:30
Revolver / The Analogues
People's Place, Amsterdam
Counting Crows
Philharmonie Haarlem, Haarlem
21:30
Bart Wirtz / Mike Del Ferro / Monophonics / The Ob6sions / Tiny Legs T
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Chet Faker
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Noah Guthrie
Vera, Groningen
donderdag 18 juni 2015
20:30
Israel Vibration
Bibelot, Dordrecht
20:00
Dichter
BIRD, Rotterdam
19:00
Merauder
dB's, Utrecht
20:00
Rowwen Heze
Grenswerk, Venlo
21:00
Petter Carlsen & The Lonely Drummer Orchestra
Hedon, Zwolle
Herbert Grönemeyer
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:30
HOFMAN LIVE: Daniel Cane & The Rebellion
Hofman, Utrecht
20:15
Wolven | Opera Theater Amsterdam
Meervaart, Amsterdam
19:00
Noah Guthrie
Melkweg, Amsterdam
21:00
Rebecca Loebe & JW Roy
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Local The Night
P60, Amstelveen
20:00
Albert Hammond & Band
Paard, Den Haag
20:00
Dio
Paradiso, Amsterdam