Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Sound Dog
Breda
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Vorstin
Hilversum
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
dB's
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Splendor
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Rotown
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Gelredome
Arnhem
Chassé Theater
Breda
De Pit Buggenhout
Buggenhout
20:00
Theater Dina
Dedemsvaart
Parktheater
Eindhoven
22:00
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
Artis
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Theater Dina
Dedemsvaart
20:30
Paard
Den Haag
19:30
Bibelot
Dordrecht
Philips Stadion
Eindhoven
12:00
Universiteit Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
21:30
Vera
Groningen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
RASA
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
P60
Amstelveen
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Mezz
Breda
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
21:00
TAC
Eindhoven
Philips Stadion
Eindhoven
17:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Atak
Enschede
23:30
Vera
Groningen
21:45
Simplon
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
23:00
Duycker
Hoofddorp
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
maandag 06 juni 2016
19:30
Soep van de Dag
Paradiso, Amsterdam
Rival Sons
Melkweg, Amsterdam
The Melvins
Paradiso, Amsterdam
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Gratkowski - Landfermann - Zoubek - Mahnig
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Berri Txarrak
Sound Dog, Breda
20:00
Bonnie Raitt
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Bertus Borgers / Björn van der Doelen / Iris Penning / Thijs Schrijnem
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
The laundry bigband met Reinier Baas
Vorstin, Hilversum
Daniel Romano
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Stijn Charpentier
De Lege Ruimte, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Footprints in the Void
dB's, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 07 juni 2016
20:30
Santiago Cimadevilla
Splendor, Amsterdam
20:00
Autolux
Paradiso, Amsterdam
19:30
Harts
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Building Bridges - Dave Smalley
Dynamo, Eindhoven
20:30
Disturbed
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Ondergronds pres: Wake Island
Neushoorn, Leeuwarden
Southbound + Ravvel
Rotown, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 08 juni 2016
22:00
Dinosaur Pile-up
Paradiso, Amsterdam
20:30
Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Tol Tunes #8 Sterre Weldring / Linde Baaijens
Cinetol, Amsterdam
20:30
The Undertones
Paradiso, Amsterdam
20:00
Palehound
Paradiso, Amsterdam
19:30
Peter, Bjorn and John / Spain
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lera Lynn
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Iron Maiden
Gelredome, Arnhem
Daniel Lohues
Chassé Theater, Breda
Alex Agnew - Unfinished Business
De Pit Buggenhout, Buggenhout
20:00
Lynne Hanson
Theater Dina, Dedemsvaart
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven
22:00
White Hills
Vera, Groningen
20:00
Dave Smalley
Patronaat, Haarlem
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
The Analogues
Theater De Lievekamp, Oss
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Warped Dreamer
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Farflung
Little Devil, Tilburg
20:30
Chris van der Ende
Hofman, Utrecht
20:00
Jucifer
dB's, Utrecht
donderdag 09 juni 2016
20:00
Open Podium
Victorie, Alkmaar
20:00
Backfire
P60, Amstelveen
20:30
Max van den Burg / Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
Town of Saints
Artis, Amsterdam
Shellac
Tolhuistuin, Amsterdam
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniel Lohues
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Albert Niland
Theater Dina, Dedemsvaart
20:30
Moon Moon Moon
Paard, Den Haag
19:30
De Dijk
Bibelot, Dordrecht
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
12:00
Lunch Time Session met Janco Verduin
Universiteit Eindhoven, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven
21:30
Spain
Vera, Groningen
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
22:00
Harts
Merleyn, Nijmegen
22:00
DMC SAMPLES DAFT PUNK
BIRD, Rotterdam
19:00
Degial
Baroeg, Rotterdam
21:00
The Stangs
Cul de Sac, Tilburg
20:15
The Analogues
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Katerina Tsiridouw & Kompania (RASA 45 jaar)
RASA, Utrecht
The Sore Losers + Paceshifters
EKKO, Utrecht
20:00
BEAUX / Helm Op / Mademoiselle
De Helling, Utrecht
20:00
Yentl & de Boer
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 10 juni 2016
21:00
Infloyd
P60, Amstelveen
23:00
Venetian Snares
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
D.D Dumbo
Paradiso, Amsterdam
21:00
Tour de Moos / Karel J. Schepers
Winston, Amsterdam
20:30
Fuad Hassen / Harry Glotzbach
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Laura Stevenson
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Doe Maar
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Spain
Trix, Antwerpen
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
21:00
Lorrèn
Luxor Live, Arnhem
Miles Davis Celebration Tour
Luxor Live, Arnhem
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Mezz Barst
Mezz, Breda
20:30
Laura Palmer
Paard, Den Haag
20:00
The Freelance Band
Paard, Den Haag
21:00
Lunatic Toys
TAC, Eindhoven
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
17:00
Eindhoven Psych Lab
Effenaar, Eindhoven
23:00
Mehrfaut"s Mini Comeback Show
Atak, Enschede
23:30
DJ Afval / DJ Ray Koocks
Vera, Groningen
21:45
Rude Rich and the High Notes
Simplon, Groningen
21:00
Royal Headache + Sauna Youth
Vera, Groningen
20:00
Yentl & de Boer
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
23:00
Nexo Shape
Duycker, Hoofddorp
22:00
Vibe
Neushoorn, Leeuwarden