Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Vera
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
TAC
Eindhoven
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
EKKO
Utrecht
21:45
Simplon
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Atak
Enschede
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Philips Stadion
Eindhoven
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
01:00
Camping De Watertoren
Landgraaf
14:30
Paleis 12
Brussel
14:30
Effenaar
Eindhoven
15:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Grenswerk
Venlo
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Heavenly Cupcakes
Rotterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
18:00
Vorstin
Hilversum
19:00
PopEi
Eindhoven
19:00
Motorhome Eastwood
Oosterwolde
19:30
Atak
Enschede
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
P60
Amstelveen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Hill's Cafe 66
Bergharen
A9 studios
Uitgeest
20:00
Auditorium Jacques Brel
Brussel
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Ziggo Dome
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Nederland Drie
Wateringen
20:00
De Meester
Almere
Dizzy
Rotterdam
Artis
Amsterdam
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Splendor
Amsterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Amstelkerk
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Café Camille
Beverwijk
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
21:30
Vorstin
Hilversum
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Rock Café Bone
Haarlem
22:00
Nozem & De Non
Heemskerk
23:00
Jacks Music Bar
Zwolle
23:00
Vorstin
Hilversum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Philips Stadion
Eindhoven
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
15:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Strandpaviljoen BUITEN
Den Haag
15:00
Splendor
Amsterdam
15:00
Lola Luid!
Amsterdam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Bibelot
Dordrecht
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
17:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
17:00
Taverne
Bergen
vrijdag 10 juni 2016
20:15
Bent van Looy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Spinifex
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
FLY: Mark Turner, Larry Grenadier, Jeff Ballard
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Laura Palmer
Paard, Den Haag
20:30
Fuad Hassen / Harry Glotzbach
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Vuigtuig & Uncle Vernon
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Infloyd
P60, Amstelveen
21:00
Royal Headache + Sauna Youth
Vera, Groningen
21:00
Lorrèn
Luxor Live, Arnhem
21:00
Prince tribute show
Roepaen, Ottersum
21:00
Lunatic Toys
TAC, Eindhoven
21:00
African Salsa Orchestra (RASA 45 jaar)
RASA, Utrecht
21:00
Tour de Moos / Karel J. Schepers
Winston, Amsterdam
21:00
Pitto
EKKO, Utrecht
21:45
Rude Rich and the High Notes
Simplon, Groningen
22:00
D.D Dumbo
Paradiso, Amsterdam
22:00
Vibe
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Nexo Shape
Duycker, Hoofddorp
23:00
Mehrfaut"s Mini Comeback Show
Atak, Enschede
23:00
Venetian Snares
Tolhuistuin, Amsterdam
23:30
DJ Afval / DJ Ray Koocks
Vera, Groningen
zaterdag 11 juni 2016
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
Daniel Lohues
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
01:00
Lemon (NL)
Camping De Watertoren, Landgraaf
14:30
Age Tendre, les 10 Ans
Paleis 12, Brussel
14:30
Eindhoven Psych Lab
Effenaar, Eindhoven
15:00
Pumpin' Pips & the semi sexy 80's band / Stagefright / The Awfull br
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
15:00
Celine Cairo / Rita Zipora
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Block Party Hiphop Festival
Grenswerk, Venlo
16:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams
Concerto, Amsterdam
16:00
Pica Pica Parade: David & The Circumstances (Heavenly Cupcakes)
Heavenly Cupcakes, Rotterdam
17:00
Fran & Her Men
Café de Pilaren, Alkmaar
18:00
The sound from the underground
Vorstin, Hilversum
19:00
Circle Unbroken / Convictive / Irradiance / Paperdoll Decay / Shadowri
PopEi, Eindhoven
19:00
Mr. Knowhow
Motorhome Eastwood, Oosterwolde
19:30
Hollandse Toppers Zingen - Elz Bakker / Ferry de Lits / Jeffrey Heesen
Atak, Enschede
19:30
DJ Tommi / Skip & Die / 45 Acid Babies / Zuco 103
Melkweg, Amsterdam
19:30
Yentl & de Boer
Openluchttheater Cabrio, Soest
Combichrist
P60, Amstelveen
20:00
Hazes Anders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Mylk
Hill's Cafe 66, Bergharen
Edwin Evers Band
A9 studios, Uitgeest
20:00
Brussels Boogie Woogie Festival
Auditorium Jacques Brel, Brussel
20:00
Mahler 9
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
Hans Teeuwen
Ethias Arena, Hasselt
20:00
Spain
Paard, Den Haag
20:00
Friends of Rock
Boerderij, Zoetermeer
Chris Brown
Ziggo Dome, Amsterdam
Kraak & Smaak
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Joy Division Undercover
dB's, Utrecht
Nick & Simon
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
PETER PAN SPEEDROCK + Speakerpunch + TBJ aka TheBluesJunkies
Nederland Drie, Wateringen
20:00
Chris Hordijk / Lorrèn
De Meester, Almere
The Jig
Dizzy, Rotterdam
a balladeer
Artis, Amsterdam
20:00
Brandon Delagraentiss / Dwight Dissels / Gilbert Thera / Shelton Teles
Theater De Omval, Diemen
20:00
Classical Karaoke
Splendor, Amsterdam
20:00
I Am Aisha / Winne
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Haarlemse Popscene On Tour
Patronaat, Haarlem
Herman van Veen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Balkenkoor Slavuj / Georgisch koor Tvaltai
Amstelkerk, Amsterdam
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
SBMG
Simplon, Groningen
20:30
Nederlands Blazers Ensemble - Post van Mozart
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Izaline Calister
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Bob MacLaren / Jeffrey Spalburg / Roel C. Verburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Mr. Man
Paard, Den Haag
20:30
Palmen&Reijmerink / Ronald Snijders
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Infloyd - Amused to Death Tour
Mezz, Breda
21:00
Blackstroke / Nefalem / Xpander
De Peppel, Zeist
21:00
Fabrik Royale + Cannonball Cletus
Altstadt, Eindhoven
21:00
The Bootleg Doors
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Lemon (NL)
Café Camille, Beverwijk
21:00
The Burners / Mad Stream
Winston, Amsterdam
21:00
Stillmode
Taverne, Bergen
21:30
Semtex
Vorstin, Hilversum
22:00
Laura Stevenson
Vera, Groningen
22:00
Bandito
Merleyn, Nijmegen
22:00
Chalice
Rock Café Bone, Haarlem
22:00
Ocean Alley
Nozem & De Non, Heemskerk
23:00
Basilisk / Jazz Finger Jesus / The Croakers
Jacks Music Bar, Zwolle
23:00
Future Kingz
Vorstin, Hilversum
zondag 12 juni 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
14:00
Catch! / Faarjam / Liwet's Eye / Madagaskar
Sonsbeekpark, Arnhem
15:00
Lundi Bleu met o.a. Ruben Hein en Laurens Woudenberg
Paradiso, Amsterdam
15:00
B-Brave
Melkweg, Amsterdam
15:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Pink Oculus / Sarah-Jane
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Ocean Alley
Strandpaviljoen BUITEN, Den Haag
15:00
Marcel Worms
Splendor, Amsterdam
15:00
Sannas 30 jarig jubileum concert
Lola Luid!, Amsterdam
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
16:00
De gitaar salon Roadshow
Roepaen, Ottersum
16:00
X-Tinxion cd release party
Bibelot, Dordrecht
16:00
Scotch, No Soda!
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
17:00
Maaike Ouboter
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
17:00
The Elephants - tribute to The Beatles
Taverne, Bergen