Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
OCCII
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
30CC/Schouwburg
Leuven
21:00
Vera
Groningen
19:00
EKKO
Utrecht
20:00
Extase
Tilburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Melkweg
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:45
Hedon
Zwolle
Theater De Kolk
Assen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
GC 't Heilaar
Beerse
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
21:00
OT301
Amsterdam
20:15
Pieterskerk
Utrecht
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Little Devil
Tilburg
20:30
Duycker
Hoofddorp
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
19:00
Vorstin
Hilversum
19:30
013
Tilburg
21:15
De Bosuil
Weert
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
De Helling
Utrecht
20:00
Brielpoort
Deinze
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
Hedon
Zwolle
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Atak
Enschede
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Groene Engel
Oss
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Roepaen
Ottersum
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:45
STECK
Delft
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
C.C. Zoetegem
Zottegem
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
22:00
Taverne
Bergen
21:30
Stathe
Utrecht
21:30
Mezz
Breda
20:30
Atak
Enschede
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
14:00
De Oosterpoort
Groningen
The Jack
Eindhoven
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
23:00
Vorstin
Hilversum
16:00
Spirit
Rotterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
00:00
Splendor
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
23:00
De Bosuil
Weert
20:00
Little Devil
Tilburg
Artis
Amsterdam
19:30
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:30
Splendor
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
woensdag 22 juni 2016
20:30
Cassus / Lentic Waters / Old Soul
OCCII, Amsterdam
Anti-Flag
Melkweg, Amsterdam
donderdag 23 juni 2016
20:30
Yumi Zouma
Sugar Factory, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
30CC/Schouwburg, Leuven
21:00
Unsane + Sofy Major
Vera, Groningen
19:00
The Royal Engineers (benefiet)
EKKO, Utrecht
20:00
Persistense / Splinterbomb / The Invict
Extase, Tilburg
20:00
Pauw
Neushoorn, Leeuwarden
Parquet Courts
Paradiso, Amsterdam
20:00
OKA
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Martyr / Raven
dB's, Utrecht
20:15
Lynne Hanson
Live Stage Marnix, Bennekom
20:30
Lukewarm Ocean
Paard, Den Haag
20:00
Luke Winslow-King (USA)
Nieuwe Nor, Heerlen
Jah Bouks
Melkweg, Amsterdam
21:00
Inbetween Colours / The Carpet Pilots
Winston, Amsterdam
21:30
Howard
Paradiso, Amsterdam
GABBERS met Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué
Ziggo Dome, Amsterdam
19:45
De Dijk
Hedon, Zwolle
Daniel Lohues
Theater De Kolk, Assen
20:00
Craig Gallagher
Paradiso, Amsterdam
Coldplay
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
Club 3voor12 NH met Life's Electric, Bartek en Wasabi Rocket Science
Victorie, Alkmaar
20:00
Breaking Levees
Pacific Parc, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
GC 't Heilaar, Beerse
vrijdag 24 juni 2016
21:00
Woods
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Woodie Smalls
Simplon, Groningen
21:00
Weval
OT301, Amsterdam
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
Pieterskerk, Utrecht
22:00
Urban TV Presents: Chicks With Stunna Shades
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Unsane
Little Devil, Tilburg
20:30
Uitvoering Popkoor Haarlemmermeer
Duycker, Hoofddorp
21:00
Toon Roos & Friends - Celebrating Life
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
The Soul Travelers
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:30
The Exploited
Victorie, Alkmaar
19:00
The clash of the Cover Bands
Vorstin, Hilversum
19:30
The Brian Jonestown Massacre
013, Tilburg
21:15
The Bonnevilles
De Bosuil, Weert
The Analogues
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Tangarine
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Snak The Ripper & Spinal in Iduna
Iduna, Drachten
20:00
Shoot the Girl First
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Prince Tribute o.a. David Dam / Kris Rietveld
Boerderij, Zoetermeer
23:00
PHASE / Reso
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Pepe
Nijdrop, Opwijk
20:00
Neil Young
Sportpaleis, Antwerpen
Neck Deep
De Helling, Utrecht
20:00
Natalia
Brielpoort, Deinze
20:00
Luke Winslow King
Paradiso, Amsterdam
20:00
Joep Pelt / Soweto Soul
De Flux, Zaandam
Joe Satriani
Hedon, Zwolle
20:30
Harry Glotzbach / Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
GABBERS met Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Fifty Foot Combo
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Fabian
Paard, Den Haag
20:00
Eric Vloeimans / Licks & Brains
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
EP Release Caffas Rain - Bloodsin / Procreation / Selkies
Atak, Enschede
21:00
De Dood
Cul de Sac, Tilburg
De Dijk
Groene Engel, Oss
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Bibelot, Dordrecht
21:00
Dancing Dollekamp
Metropool, Hengelo
21:00
Coldplay Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Coldplay
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
CKB Popschool LIVE
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Caro Emerald
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:45
BoXruBa
STECK, Delft
20:00
Anohni
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zoetegem, Zottegem
20:00
Alborosie
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
22:00
Aanwijsstokjes
Taverne, Bergen
21:30
A Brighter Light
Stathe, Utrecht
21:30
1720 Presents: True School
Mezz, Breda
zaterdag 25 juni 2016
20:30
Zomeroffensief
Atak, Enschede
20:30
Yedo Gibson Trio + Ab play Misha
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Woods
EKKO, Utrecht
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
21:00
Velvet Music Night
Bibelot, Dordrecht
19:30
TOKiMONSTA
Melkweg, Amsterdam
21:00
The Sound of Sérgio Mendes
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
The Analogues
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Shayna Steele in BIRD
BIRD, Rotterdam
21:00
Shaking Godspeed
V11, Rotterdam
20:30
Replayced Single Release
Paard, Den Haag
14:00
Reggae Fever Groningen
De Oosterpoort, Groningen
Red Vultures
The Jack, Eindhoven
20:00
RED HAZE Unplugged TOUR w. André Hazel, Nelson, Mark V & Somersault Ba
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
23:00
Puur. Luuk van Dijk All night long
Vorstin, Hilversum
16:00
Pica Pica Parade: Jiri (Spirit)
Spirit, Rotterdam
20:00
Patatje Crea
Cinetol, Amsterdam
15:00
Passenger
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
00:00
Ornstein After Dark
Splendor, Amsterdam
20:00
Naked Song Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Moonface
Paradiso, Amsterdam
20:30
Maartje & Kine
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
23:00
Liefde voor het feestje
De Bosuil, Weert
20:00
Lecherous Gaze / Need
Little Devil, Tilburg
Lea Kliphuis
Artis, Amsterdam
19:30
Het Amersfoorts Jeugd Orkest
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:30
Hermitage Kwartet & Nata Tsvereli
Splendor, Amsterdam
21:00
Haunt Hound / Niki The Saint
Altstadt, Eindhoven