Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
dB's
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Effenaar
Eindhoven
20:30
Grand Theatre
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Roodkapje
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Atak
Enschede
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Bibelot
Dordrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Hip
Deventer
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Gebr. De Nobel
Leiden
Hedon
Zwolle
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Mukkes
Leeuwarden
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
22:15
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:00
Winston
Amsterdam
22:30
Altstadt
Eindhoven
23:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Cafe Rocks
Enschede
21:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
21:00
dB's
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
Extase
Tilburg
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Lucky
Rijssen
Manifesto
Hoorn
20:30
Mezz
Breda
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
P3
Purmerend
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Rockcafé Jinx
Zaandam
20:30
Roepaen
Ottersum
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
Trix
Antwerpen
21:30
V11
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Altstadt
Eindhoven
23:30
Baroeg
Rotterdam
16:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
Bon theater
Medemblik
20:00
Bon theater
Medemblik
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:30
Cafe Rocks
Enschede
21:00
dB's
Utrecht
De Eendracht
Gemert
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
De Fruitvis
Rotterdam
19:30
De Meester
Almere
20:00
De Tor
Enschede
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
Estrado
Harderwijk
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:00
Hedon
Zwolle
20:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Metropool
Hengelo
woensdag 02 september 2015
20:00
Close Up
Burgerweeshuis, Deventer
Sonny & The Sunsets
dB's, Utrecht
20:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Joan Armatrading
De Oosterpoort, Groningen
Frazey Ford
Effenaar, Eindhoven
20:30
Sean Rowe
Grand Theatre, Groningen
20:00
Roger Hodgson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Die Krupps
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Lonnie Holley
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Anne Groen / BLUPAINT / Starfish / Tiger Pilots / Vital Element
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Pantropical x Vrooom: Los Pirañas
Roodkapje, Rotterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
The Assassenachs + Adam Holmes & The Embers
Vera, Groningen
donderdag 03 september 2015
20:00
Die Krupps
Atak, Enschede
20:15
The Kik
Beauforthuis, Austerlitz
The Slackers
Bibelot, Dordrecht
20:00
Lonnie Holley
BIRD, Rotterdam
20:00
Party Sludge Doom Night
dB's, Utrecht
20:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
De Hip, Deventer
21:00
White Hills
Effenaar, Eindhoven
20:30
Huub Stapel - MV²
Fulcotheater, IJsselstein
Audrey Horne / Dead Lord
Gebr. De Nobel, Leiden
Lamb
Hedon, Zwolle
Frazey Ford & Band
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Steelwing
Little Devil, Tilburg
22:00
Sonny & The Sunsets
Merleyn, Nijmegen
20:00
Joan Armatrading
Metropool, Hengelo
20:00
MDC / Millions of dead cops
Mukkes, Leeuwarden
21:00
De Dijk
P60, Amstelveen
21:00
Bubbleshot / Coco the Enemy / DieselBurner
Paard, Den Haag
20:00
John Cooper Clarke
Paard, Den Haag
22:15
Los Pirañas
Paradiso, Amsterdam
Echo & The Bunnymen
Patronaat, Haarlem
21:00
MR. Teab
Stage Music Cafe, Eindhoven
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Club 3voor12 NH: Klangstof / Palio Superspeed Donkey / Wasabi Rocket S
Victorie, Alkmaar
20:30
Benjamin James Caldwell / Dominique Fricot / Olaf Caarls / Pieter van
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:00
Green Lizard
Winston, Amsterdam
vrijdag 04 september 2015
22:30
Projekt Rakija
Altstadt, Eindhoven
23:00
Tama Sumo
BIRD, Rotterdam
20:00
John Cooper Clarke
Bitterzoet, Amsterdam
Don Airey (Deep Purple)
Boerderij, Zoetermeer
Black Bone
Cafe Rocks, Enschede
21:00
Erwin Nyhoff
Cultuurkapel Deurne, Deurne
21:00
Heavy metal met Noctum / Steelwing
dB's, Utrecht
21:00
Men on the Moon (REM) & Grapefruit Moon (Neil Young)
De Bosuil, Weert
20:15
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Pythius / State Of Mind
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jan, David en Maarten Jansen - Bach, Vivaldi en Mozart - Cello, Orgel,
Edesche Concertzaal, Ede
Green Lizard
Extase, Tilburg
20:30
Gotcha!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Buro Ruis presenteert: Nielson
Hedon, Zwolle
20:00
Earth, Wind & Fire Experience
Lucky, Rijssen
Tankard
Manifesto, Hoorn
20:30
Bony King (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
20:30
Friday Night Out: Giovanca, Friends & The Fresh Cuts
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
De Dijk + De Clip Club
P3, Purmerend
20:30
Stream of Passion
P60, Amstelveen
20:30
Lifeless Past / Sven Agaath
Paard, Den Haag
Emil Landman / Orange Skyline / Rondé
Paard, Den Haag
Leon Bridges
Paradiso, Amsterdam
20:30
PUURliedjes presents: The Secret Session
PopEi, Eindhoven
20:00
DieselBurner / The Witch
Rockcafé Jinx, Zaandam
20:30
The Deslondes
Roepaen, Ottersum
20:15
The Rosenberg Trio - Familia
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Huub Stapel - MV²
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Lamb
TivoliVredenburg, Utrecht
Audrey Horne / Dead Lord
Trix, Antwerpen
21:30
Solids
V11, Rotterdam
21:00
Plaatpresentatie: North to the Night + Moon Moon Moon
Vera, Groningen
21:00
Vlammende Vrijdag
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
God is an Astronaut
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 05 september 2015
21:00
Alexi Lalas / Lemon (NL)
Altstadt, Eindhoven
23:30
80's and More
Baroeg, Rotterdam
16:00
Blokhut Live
Baroeg, Rotterdam
20:00
Open Up
Bibelot, Dordrecht
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
17:00
unPlug & Play
Café de Pilaren, Alkmaar
21:30
Rule Zero / The Undisputed Heavyweights
Cafe Rocks, Enschede
21:00
GEWOON TEGEN PUNK FEST met Disturbance / Human Dogfood
dB's, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
De Eendracht, Gemert
17:00
Bas Paardekooper & The Blew Crue
De Fles, Spijkenisse
20:00
Kyteman
De Fruitvis, Rotterdam
19:30
BOWIE & FRIENDS: ALTERNATIVE EIGHTIES SPECIAL GUEST: KLAUS NOMI
De Meester, Almere
20:00
Cubop City Big Band / Lucas van Merwijk
De Tor, Enschede
20:00
Russische Romantiek - Rachmaninov, Tsjaikovski en Arenski - Piano, Vio
Edesche Concertzaal, Ede
20:00
The Misseries / Tim Knol
Estrado, Harderwijk
19:30
T-Monium: Gingerpig e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:00
AlascA / Ewert and the Two Dragons / King Dalton / Our Minor Fall / To
Hedon, Zwolle
20:00
The Covering + Kiss My Ass
Little Devil, Tilburg
19:30
The Kik & Armand
Metropool, Hengelo