Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
15:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Café de Cactus
Hengelo
00:00
Theater Concordia
Enschede
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:45
Merleyn
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
11:00
Waalse Kerk Breda
Breda
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Zappa
Antwerpen
19:00
Trix
Antwerpen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Zaantheater
Zaandam
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
AINSI
Maastricht
Minnepoort
Leuven
21:00
De Kubus
Lelystad
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
zondag 02 februari 2020
19:30
Deutsche Ashram / Giant Drag
Paradiso, Amsterdam
19:30
Ares
Melkweg, Amsterdam
18:30
Montis, Goudsmit en Directie / Orgel Vreten
Melkweg, Amsterdam
15:30
Gill Landry
Tolhuistuin, Amsterdam
maandag 03 februari 2020
20:00
Diamanda La Berge Dramm / Sam Amidon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Maarten Heijmans
Doornroosje, Nijmegen
19:15
FortaRock: Hammerfall + Battle Beast + Serious Black
Doornroosje, Nijmegen
20:00
JW Roy
Café de Cactus, Hengelo
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater Concordia, Enschede
20:45
VanWyck
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Diligentia, Den Haag
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Daniel Norgren
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jay Rock / Schoolboy Q
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Young M.A.
Tolhuistuin, Amsterdam
The Teskey Brothers
Paradiso, Amsterdam
Tate Mcrae
Paradiso, Amsterdam
The Menzingers
Melkweg, Amsterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tino Martin
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 04 februari 2020
20:00
Talib Kweli
Hedon, Zwolle
20:00
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Deutsche Ashram / Giant Drag
dB's, Utrecht
DragonForce
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniel Norgren
TivoliVredenburg, Utrecht
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Ruth Jacott
Theater aan de Schie, Schiedam
20:45
Gill Landry
Merleyn, Nijmegen
20:00
Opera Melancholica
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Nederlands Blazers Ensemble
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Sweet Mary Jane
Cafe Stiels, Haarlem
20:30
Young M.A.
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Marcus King Band
Metropool Enschede, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Wilminktheater, Enschede
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Diligentia, Den Haag
20:00
ROOTSRIDERS & FRIENDS: Marley 75
Paard, Den Haag
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Franck Dubosc
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Circus, Brussel
11:00
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers
Waalse Kerk Breda, Breda
20:00
TAGO - Korean Drum
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
The Menzingers
Zappa, Antwerpen
19:00
Steel Panther - Heavy Metal Rules Tour
Trix, Antwerpen
20:30
Vant
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Teskey Brothers
Paradiso, Amsterdam
The Felice Brothers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Tino Martin
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Kevin Devine
Paradiso, Amsterdam
19:00
Wale
Melkweg, Amsterdam
20:15
Diamanda Dramm & friends
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
woensdag 05 februari 2020
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
The Silent Comedy
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Frans Bauer
De Maaspoort, Venlo
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Petra Berger
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
DragonForce
013, Tilburg
19:30
ScHoolboy Q + Jay Rock
013, Tilburg
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Agnietenhof, Tiel
Broeder Dieleman - Theatertour
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
De Domijnen, Sittard
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Hoftheater, Raalte
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
Strand Of Oaks
Doornroosje, Nijmegen
20:00
NITS - Nits 2019-2020
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
AINSI, Maastricht
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Minnepoort, Leuven
21:00
Glennis Grace
De Kubus, Lelystad
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
TAGO - Korean Drum
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Martijn Kardol - welkom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:30
Blurt
Vera, Groningen
The Teskey Brothers
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Iris Hond
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Goudse Schouwburg, Gouda