Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
20:15
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Grounds
Rotterdam
21:30
Grandcafe Seventies Eighties
Almere
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Meester
Almere
15:30
De Helling
Utrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
dB's
Utrecht
19:30
Bibelot
Dordrecht
23:00
Atak
Enschede
Artis
Amsterdam
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
13:30
013
Tilburg
13:30
Vorstin
Hilversum
15:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Taverne
Bergen
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
15:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Patronaat
Haarlem
17:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
14:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:30
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Little Devil
Tilburg
Kasteel en Landgoed Middachten
De Steeg
Iduna
Drachten
Dynamo
Eindhoven
14:00
De Bosuil
Weert
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
20:00
Club Mystique
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Vorstin
Hilversum
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Oedipus
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paleis Soestdijk
Baarn
16:00
Memory Lane
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
Grounds
Rotterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Winston
Amsterdam
22:00
Vorstin
Hilversum
21:00
StudioGonz
Gouda
20:30
Paard
Den Haag
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Music Centre The Box
Katwijk
20:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Landgoed den Vossenbosch
Hoge Hexel
Evenementenhal Venray
Venray
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Vers Rotterdam
Rotterdam
20:30
The Pit
Nieuwegein
21:00
StudioGonz
Gouda
23:30
Paradiso
Amsterdam
Paleis Soestdijk
Baarn
Opera Zalencentrum
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Heineken Music Hall
Amsterdam
zaterdag 02 juli 2016
23:00
Dabutes
Patronaat, Haarlem
20:30
Mooon
Paard, Den Haag
20:00
Stu Larsen
Paard, Den Haag
22:00
Fucking Bastards On Tour
Neushoorn, Leeuwarden
The Brian Jonestown Massacre
Melkweg, Amsterdam
20:15
Het Metropole Orkest Young Conductors Award 2016 Finale
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:00
My Silent Wake (UK) + March Funebre (B) + Façade
Little Devil, Tilburg
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
21:30
D.I.S.C.O. Showband
Grandcafe Seventies Eighties, Almere
Vintage Trouble
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Gloria Lewis / Greyhound Bastards / Sonic Bloom
De Meester, Almere
15:30
Odium Nostrum
De Helling, Utrecht
21:00
Cacatory / Forever mortal / Harvest of Kairos
De Bakkerij, Castricum
20:00
Neuk!
dB's, Utrecht
19:30
Clash of the coverbands
Bibelot, Dordrecht
23:00
Basic Grooves - Have A Nice Day Festival Afterparty
Atak, Enschede
Max Meser
Artis, Amsterdam
16:30
David & The Circumstances
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
13:30
Woo Hah!
013, Tilburg
zondag 03 juli 2016
13:30
Open Podium
Vorstin, Hilversum
15:30
Finale Mooie Noten 2016: Eelke Ankersmit / Jasper Schalks / La Nique /
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:30
Robin Nolan Trio
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Nick Mulvey
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Swinging Affair
Taverne, Bergen
14:00
Amsterdam Faya Allstars / Boss Capone / Doghouse Rose
Sonsbeekpark, Arnhem
15:00
BJ Baartmans / Charl Delemarre / Jara / Sam Schoenmakers / Tjebbe Zeem
Roepaen, Ottersum
20:00
Popkoor Haarlem
Patronaat, Haarlem
17:00
Saman Amini
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kapitein Winokio
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
14:30
Dirk Scheele
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:30
Rob Klerkx & The Secret
Mezz, Breda
22:00
Stu Larsen
Merleyn, Nijmegen
19:00
Fit For An Autopsy
Little Devil, Tilburg
Maaike Ouboter
Kasteel en Landgoed Middachten, De Steeg
H2O
Iduna, Drachten
Silverstein
Dynamo, Eindhoven
14:00
Jordi Repkes / Jurgen Visser / Kyla Brox / The Delta Saints
De Bosuil, Weert
14:00
Gipsy Trio Istvan Lichter 3 juli op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
20:00
Delmontis live tribute to Ray Charles
Club Mystique, Amsterdam
16:00
Deep & the Dudes
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
maandag 04 juli 2016
20:00
The laundry bigband
Vorstin, Hilversum
Allah-Las
TivoliVredenburg, Utrecht
Supersuckers
dB's, Utrecht
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Concertgebouw, Amsterdam
dinsdag 05 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Rusty Apollo
Paradiso, Amsterdam
Courtney Barnett
Paradiso, Amsterdam
Vintage Trouble
Melkweg, Amsterdam
woensdag 06 juli 2016
21:00
Destruction Unit + Bonne Aparte
Vera, Groningen
Cat Power
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Beirut
Rockhal, Esch zur Alzette
19:30
Adrian Belew Power Trio
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Melody Gardot
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Kid Congo & the Pink Monkey Birds
Oedipus, Amsterdam
20:00
Chronixx
Melkweg, Amsterdam
20:30
Joris Roelofs Rope Dance
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
The Real McKenzies
Dynamo, Eindhoven
20:00
Dani Siciliano
BIRD, Rotterdam
21:00
Tired Lion
Area 51 Skatepark, Eindhoven
donderdag 07 juli 2016
21:00
Midnight Priest / Overruled
Winston, Amsterdam
20:00
The Real McKenzies
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Jahkoy
Paradiso, Amsterdam
Pokey Lafarge
Paradiso, Amsterdam
Damien Rice
Paleis Soestdijk, Baarn
16:00
Pica Pica Parade: Project Xenia (Memory Lane)
Memory Lane, Rotterdam
20:30
Hermeto Pascoal
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
Faya Fanko / Suzy / Dialorian / Lano / Remedy II / Jèrica / Ayelite /
Grounds, Rotterdam
20:15
Douwe Bob
De Weijer, Boxmeer
20:00
Michelle David - the gospel session
BIRD, Rotterdam
vrijdag 08 juli 2016
21:00
JACOBA / The Visual
Winston, Amsterdam
22:00
Excite Events presents: Bday Bash
Vorstin, Hilversum
21:00
The Nefarious Integration
StudioGonz, Gouda
20:30
Pogo-a-gogo
Paard, Den Haag
Bløf (Metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Take 6 - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Robin Borneman
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:15
Daniel Norgren
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Nexo Shape
Music Centre The Box, Katwijk
20:00
Kid Congo & the Pink Monkey Birds
Merleyn, Nijmegen
19:30
Molotov
Melkweg, Amsterdam
20:00
Angstgegner
Little Devil, Tilburg
20:30
Berget Lewis / Leona Philippo / Orkest van het Oosten
Landgoed den Vossenbosch, Hoge Hexel
Broederliefde
Evenementenhal Venray, Venray
20:30
Spoil Engine + Support: Hibakusha, Purest of Pain & Xeno
Duycker, Hoofddorp
20:30
Big Rivers Aftrap: Undercover (Rolling Stones tribute band)
Bibelot, Dordrecht
zaterdag 09 juli 2016
20:00
Neil Young
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Blupaint / Charl Delemarre
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Pica Pica Parade: Steye Felix (Vers Rotterdam)
Vers Rotterdam, Rotterdam
20:30
Shade of Hatred
The Pit, Nieuwegein
21:00
Basilisk / Elizium
StudioGonz, Gouda
23:30
Fuzed
Paradiso, Amsterdam
Counting Crows
Paleis Soestdijk, Baarn
Broederliefde
Opera Zalencentrum, Den Haag
20:30
Mathilde Santing
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Hans Teeuwen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Marco V. / Thomas Newson
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:30
Beat Bluf en Branie Band
Melkweg, Amsterdam
20:30
OMI / Sean Paul
Heineken Music Hall, Amsterdam