Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Winston
Amsterdam
15:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:30
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Paard
Den Haag
Artis
Amsterdam
23:00
Grounds
Rotterdam
20:15
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:00
De Meester
Almere
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
23:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Grandcafe Seventies Eighties
Almere
21:00
Taverne
Bergen
19:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
23:00
Atak
Enschede
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
17:00
Taverne
Bergen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Dynamo
Eindhoven
17:00
Paradiso
Amsterdam
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
20:00
Patronaat
Haarlem
13:30
Vorstin
Hilversum
TivoliVredenburg
Utrecht
Kasteel en Landgoed Middachten
De Steeg
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
14:00
De Bosuil
Weert
Iduna
Drachten
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
19:00
Little Devil
Tilburg
15:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Club Mystique
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:00
Roepaen
Ottersum
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
20:00
Vorstin
Hilversum
dB's
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
21:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Oedipus
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
16:00
Memory Lane
Rotterdam
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
Grounds
Rotterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
Paleis Soestdijk
Baarn
21:00
StudioGonz
Gouda
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Duycker
Hoofddorp
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Music Centre The Box
Katwijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Winston
Amsterdam
22:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Evenementenhal Venray
Venray
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Landgoed den Vossenbosch
Hoge Hexel
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Festivalpark Werchter
Werchter
Artis
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
The Pit
Nieuwegein
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
16:00
Vers Rotterdam
Rotterdam
20:30
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Flux
Zaandam
zaterdag 02 juli 2016
20:00
PARLAY: Fake O's / Laura Palmer / Sean Gascoigne
Winston, Amsterdam
15:30
Oes / Roots Palmera
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:30
Odium Nostrum
De Helling, Utrecht
20:00
Neuk!
dB's, Utrecht
20:00
My Silent Wake (UK) + March Funebre (B) + Façade
Little Devil, Tilburg
20:30
Mooon
Paard, Den Haag
Max Meser
Artis, Amsterdam
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
20:15
Het Metropole Orkest Young Conductors Award 2016 Finale
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:00
Gloria Lewis / Greyhound Bastards / Sonic Bloom
De Meester, Almere
22:00
Fucking Bastards On Tour
Neushoorn, Leeuwarden
16:30
David & The Circumstances
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
23:00
Dabutes
Patronaat, Haarlem
21:30
D.I.S.C.O. Showband
Grandcafe Seventies Eighties, Almere
21:00
Coco Bongo & the Bonfire Ranch of Love
Taverne, Bergen
19:30
Clash of the coverbands
Bibelot, Dordrecht
21:00
Cacatory / Forever mortal / Harvest of Kairos
De Bakkerij, Castricum
23:00
Basic Grooves - Have A Nice Day Festival Afterparty
Atak, Enschede
20:00
An Ocean Of Storms / Syraforest / True Champions Ride On Speed
Stroomhuis, Eindhoven
zondag 03 juli 2016
17:00
Swinging Affair
Taverne, Bergen
22:00
Stu Larsen
Merleyn, Nijmegen
Silverstein
Dynamo, Eindhoven
17:00
Saman Amini
Paradiso, Amsterdam
12:30
Robin Nolan Trio
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:30
Rob Klerkx & The Secret
Mezz, Breda
20:00
Popkoor Haarlem
Patronaat, Haarlem
13:30
Open Podium
Vorstin, Hilversum
Nick Mulvey
TivoliVredenburg, Utrecht
Maaike Ouboter
Kasteel en Landgoed Middachten, De Steeg
20:00
Kapitein Winokio
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
14:00
Jordi Repkes / Jurgen Visser / Kyla Brox / The Delta Saints
De Bosuil, Weert
H2O
Iduna, Drachten
14:00
Gipsy Trio Istvan Lichter 3 juli op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
19:00
Fit For An Autopsy
Little Devil, Tilburg
15:30
Finale Mooie Noten 2016: Eelke Ankersmit / Jasper Schalks / La Nique /
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Dirk Scheele
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Delmontis live tribute to Ray Charles
Club Mystique, Amsterdam
16:00
Deep & the Dudes
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:00
BJ Baartmans / Charl Delemarre / Jara / Sam Schoenmakers / Tjebbe Zeem
Roepaen, Ottersum
14:00
Amsterdam Faya Allstars / Boss Capone / Doghouse Rose
Sonsbeekpark, Arnhem
maandag 04 juli 2016
20:00
The laundry bigband
Vorstin, Hilversum
Supersuckers
dB's, Utrecht
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Concertgebouw, Amsterdam
Allah-Las
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 05 juli 2016
Vintage Trouble
Melkweg, Amsterdam
21:30
Rusty Apollo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Courtney Barnett
Paradiso, Amsterdam
woensdag 06 juli 2016
21:00
Tired Lion
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:00
The Real McKenzies
Dynamo, Eindhoven
20:00
Melody Gardot
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Kid Congo & the Pink Monkey Birds
Oedipus, Amsterdam
20:30
Joris Roelofs Rope Dance
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Destruction Unit + Bonne Aparte
Vera, Groningen
20:00
Dani Siciliano
BIRD, Rotterdam
20:00
Chronixx
Melkweg, Amsterdam
Cat Power
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Beirut
Rockhal, Esch zur Alzette
19:30
Adrian Belew Power Trio
Q-Factory, Amsterdam
donderdag 07 juli 2016
20:00
The Real McKenzies
Q-Factory, Amsterdam
Pokey Lafarge
Paradiso, Amsterdam
16:00
Pica Pica Parade: Project Xenia (Memory Lane)
Memory Lane, Rotterdam
21:00
Midnight Priest / Overruled
Winston, Amsterdam
20:00
Michelle David - the gospel session
BIRD, Rotterdam
22:00
Jahkoy
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hermeto Pascoal
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
Faya Fanko / Suzy / Dialorian / Lano / Remedy II / Jèrica / Ayelite /
Grounds, Rotterdam
20:15
Douwe Bob
De Weijer, Boxmeer
Damien Rice
Paleis Soestdijk, Baarn
vrijdag 08 juli 2016
21:00
The Nefarious Integration
StudioGonz, Gouda
21:30
Take 6 - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Spoil Engine + Support: Hibakusha, Purest of Pain & Xeno
Duycker, Hoofddorp
Robin Borneman
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Pogo-a-gogo
Paard, Den Haag
21:00
Nexo Shape
Music Centre The Box, Katwijk
19:30
Molotov
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Kid Congo & the Pink Monkey Birds
Merleyn, Nijmegen
21:00
JACOBA / The Visual
Winston, Amsterdam
22:00
Excite Events presents: Bday Bash
Vorstin, Hilversum
20:15
Daniel Norgren
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Broederliefde
Evenementenhal Venray, Venray
Bløf (Metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:30
Big Rivers Aftrap: Undercover (Rolling Stones tribute band)
Bibelot, Dordrecht
20:30
Berget Lewis / Leona Philippo / Orkest van het Oosten
Landgoed den Vossenbosch, Hoge Hexel
20:00
Angstgegner
Little Devil, Tilburg
zaterdag 09 juli 2016
20:00
TW Classic
Festivalpark Werchter, Werchter
Town of Saints
Artis, Amsterdam
Sturgill Simpson
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Shade of Hatred
The Pit, Nieuwegein
20:00
Sena European Guitar Award
Gebouw-T, Bergen op Zoom
16:00
Pica Pica Parade: Steye Felix (Vers Rotterdam)
Vers Rotterdam, Rotterdam
20:30
OMI / Sean Paul
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Neil Young
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Mathilde Santing
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:00
Marco V. / Thomas Newson
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Lecrae
Hedon, Zwolle
21:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Hans Teeuwen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Gers Pardoel / Lil Kleine
De Flux, Zaandam