Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Willemeen
Arnhem
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
De Schattelijn
Geertruidenberg
So What!
Gouda
22:00
Vera
Groningen
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Harmonie
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Nijdrop
Opwijk
Rotown
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
ACU
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:30
dB's
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:45
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
20:00
Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Amer
Amen
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Het Perron
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Mezz
Breda
20:00
Magasin 4
Brussel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Metropool
Hengelo
19:30
Metropool
Hengelo
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Bar American
Middelburg
21:00
Xinix
Nieuwendijk
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
P3
Purmerend
20:30
P3
Purmerend
21:00
Grounds
Rotterdam
donderdag 17 september 2015
21:00
John Primer & Kat Riggins
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Beirut
Paradiso, Amsterdam
20:00
Royal Concertgebouw Orchestra
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Cubop City Big Band / Lucas van Merwijk
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Bertolf
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Brand New
Melkweg, Amsterdam
21:00
Scarecrow
Luxor Live, Arnhem
20:00
Bløf - Extra concert
Luxor Live, Arnhem
19:00
Autumnal / Monuments / Officium Triste / Saturnus
Willemeen, Arnhem
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Shannon Lyon
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Red Ate Wolf + Chilly Frogs
Paard, Den Haag
20:00
Hans Teeuwen en The Painkillers
Paard, Den Haag
Kasper van Kooten
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Grave Pleasures
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
De Dijk
Bibelot, Dordrecht
20:30
Armand & The Kik
Effenaar, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lebbis - De Paardenpoetser
So What!, Gouda
22:00
Useless Eaters
Vera, Groningen
21:00
The Doors Alive
Patronaat, Haarlem
20:00
As Elephants Are / Close Up
Patronaat, Haarlem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
All Comes Down
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Popronde@Merleyn: Tamarin Desert + Boner Petit + Sante Fé
Merleyn, Nijmegen
21:30
Popronde: ALEXI LALAS + LGHTNNG + TOM TUKKER
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Happyness
Nijdrop, Opwijk
Emil Landman / Orange Skyline / Rondé
Rotown, Rotterdam
20:00
Gabriel Garzón-Montano
BIRD, Rotterdam
20:00
Veldhuis & Kemper
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
JJ Cale Tribute Band
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Dotan
013, Tilburg
20:00
Incubate 2015 / Kru$h + Sly and the Family Drone + Tio Gringo + Toner
Little Devil, Tilburg
21:00
Pieces of Tomorrow: Pärt & Mussorgsky
TivoliVredenburg, Utrecht
Get Your Gun
ACU, Utrecht
20:30
Mark Alban Lotz
RASA, Utrecht
20:30
Namgyal Lhamo
RASA, Utrecht
20:30
Big Sandy & His Fly-Rite Boys
dB's, Utrecht
20:30
Rowwen Heze
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Lifehouse
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:45
Spock's Beard
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Club Karma: benefietconcert
Hedon, Zwolle
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 18 september 2015
21:00
As Elephants Are
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
Mylk
Oerkroeg Schiller, Aalten
20:00
Legio Regio: De Wolkenshow / Misunderstood / Scare The Bear / Stoelend
Victorie, Alkmaar
Huub Stapel - MV²
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Vrijspraak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Shannon Lyon
De Amer, Amen
23:00
Mr Scruff
Paradiso, Amsterdam
23:00
Mr Scruff
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Admiral Fallow
Paradiso, Amsterdam
21:00
Je Veux Flâner - 14ième edition
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Bad Breeding
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Vinny Fazzari
Het Perron, Amsterdam
Beirut
Paradiso, Amsterdam
20:00
Eternal Summers / Happyness
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Popronde Apeldoorn 2015
Gigant, Apeldoorn
20:30
Erwin Nyhoff plays The Boss
Luxor Live, Arnhem
20:00
Grindfeast: Cuntemonium (De) + Sick of Stupidity + Dehumanization
Willemeen, Arnhem
20:00
Bløf
Luxor Live, Arnhem
20:00
Kicks and Snarez: Braz / Winne
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Joy Mills Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Club3voor12/Breda: Fake Billy & The False Prophets + At First + Little
Mezz, Breda
20:00
Lean Left
Magasin 4, Brussel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Veste, Delft
20:00
Spectres
Paard, Den Haag
21:00
Fiction Plane
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Johanneke ter Stege
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
NNENN
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Gotcha!
Bibelot, Dordrecht
21:00
Black Bone
Effenaar, Eindhoven
20:00
AfrikaBoomNada / Marius / Palmbomen
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Kin + support
Vera, Groningen
The Doors Alive
De Oosterpoort, Groningen
Jaimi Faulkner
Patronaat, Haarlem
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Emil Landman / Orange Skyline / Rondé
Metropool, Hengelo
19:30
Fresku
Metropool, Hengelo
20:00
The Jigantics
Duycker, Hoofddorp
20:15
André Manuel
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Get Your Gun
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Contrast Conspiracy / Onk Lou
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Zebra Katz
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Uppercut
Bar American, Middelburg
21:00
Tim Grimm
Xinix, Nieuwendijk
Eli 'Paperboy' Reed
Doornroosje, Nijmegen
Seasick Steve
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Bo Saris
Groene Engel, Oss
21:00
Albany Down
P3, Purmerend
20:30
Fris
P3, Purmerend
21:00
Cariopa
Grounds, Rotterdam