Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
013
Tilburg
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:30
Vera
Groningen
21:30
V11
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
22:00
The Jack
Eindhoven
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
StudioGonz
Gouda
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rockhal
Esch zur Alzette
22:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
22:15
P3
Purmerend
20:00
Orpheus
Apeldoorn
18:30
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekcentrum Dranouter
Dranouter
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Musis
Arnhem
Mezz
Breda
16:00
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
00:00
Lux
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Laurenskerk
Rotterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
vrijdag 31 januari 2020
20:30
Dreadless / E-Mann
Bibelot, Dordrecht
20:00
Genesis Project
Bibelot, Dordrecht
19:00
W:O:A Metal Battle voorronde Zuid-Holland
Baroeg, Rotterdam
20:30
Raìces Cubanas on tour 2020
ATLAS Theater, Emmen
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Agnietenhof, Tiel
20:30
Fox Stevenson live
013, Tilburg
Floor Jansen
013, Tilburg
zaterdag 01 februari 2020
Dropkick Murphys
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Zaantheater, Zaandam
Ellen ten Damme - Casablanca
Zaantheater, Zaandam
22:00
Super Sounds of the 70’s
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Abba Rocks
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Hadewych Doet De Dames
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wesopa Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:30
SONNDR
Vera, Groningen
21:30
Giant Drag
V11, Rotterdam
19:30
Ider
Trix, Antwerpen
20:30
Aitch
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Smooth Hound Smith
TivoliVredenburg, Utrecht
New Cool Collective
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Rilan & The Bombardiers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater `t Spieker, Eibergen
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater PePijn, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater Idea, Soest
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater De Leest, Waalwijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Fresku - Voordat het te laat is
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Angela Groothuizen
Theater Berkelland, Eibergen
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Queen The Music
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Raìces Cubanas on tour 2020
Theater 't Onderdak, Sassenheim
22:00
The Hunting Party
The Jack, Eindhoven
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Gallia / Manora / Nevaria
StudioGonz, Gouda
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Analogues
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Dominic Seldis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Editors
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Abbey Road
Spirit of 66, Verviers
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Spant!, Bussum
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Broeder Dieleman - Theatertour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Slipknot
Rockhal, Esch zur Alzette
22:00
Amplified #23
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Mr Moto
PopEi, Eindhoven
20:30
Eric Vloeimans
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Handsome Poets
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Dieter van der Westen
Podium Boxtel, Boxtel
Do - Mijn Kleine Huis
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Lauringer
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Evil Oath / Faith Ablaze / Voltumna
Paard, Den Haag
Floor Jansen
Paard, Den Haag
22:15
The Dirty Daddies
P3, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
18:30
Bloodmoon / Gizåh / Intero
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
21:00
Yung Internet
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Team Latino
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Nits
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Gilbert O'Sullivan
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Broken Brass
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
I Am Oak
Muziekcentrum Dranouter, Dranouter
22:00
LIVE: Bang Bang Bazooka + Beach Coma
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Musis, Arnhem
At First
Mezz, Breda
16:00
Legends Of Rock Tribute Festival
Metropool, Hengelo
Maliibu Miitch
Melkweg, Amsterdam
19:30
Ares
Melkweg, Amsterdam
19:00
Chelsea Cutler
Melkweg, Amsterdam
20:30
Janneke de Bijl
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Markant Uden, Uden
20:00
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Mainstage, 's-Hertogenbosch
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Lux, Nijmegen
21:00
Def Americans
Little Devil, Tilburg
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Laurenskerk, Rotterdam
20:00
La Rue Ketanou
La Madeleine, Brussel
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Che Sudaka
Kroepoekfabriek, Vlaardingen