Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Paradiso
Amsterdam
15:30
Popcentrale
Dordrecht
Boerderij
Zoetermeer
Paard
Den Haag
20:00
Dassenakker Live
Houten
21:30
Rotown
Rotterdam
14:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Hedon
Zwolle
19:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Bibelot
Dordrecht
15:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
Fluor
Amersfoort
Doornroosje
Nijmegen
16:30
Mezz
Breda
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Ma Kelly's
Frieschepalen
15:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
17:00
Taverne
Bergen
Patronaat
Haarlem
Theater Sneek
Sneek
20:00
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
17:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Hofman
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Paradiso
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Paradiso
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
19:00
Magasin 4
Brussel
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
dB's
Utrecht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
22:00
Vera
Groningen
20:00
De Helling
Utrecht
Vooruit
Gent
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Depot
Leuven
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Kantine Walhalla
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
WORM
Rotterdam
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Gigant
Apeldoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Pieter De Somer-aula
Leuven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Posttheater
Arnhem
Dynamo
Eindhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kreun
Kortrijk
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater Branoul
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Hofman
Utrecht
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Openbare Bibliotheek Amsterdam
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
People's Place
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Musis
Arnhem
zondag 04 oktober 2015
22:00
Jr Thomas & The Volcanoes
Paradiso, Amsterdam
15:30
Kim & Case
Popcentrale, Dordrecht
Kim Wilde
Boerderij, Zoetermeer
Kovacs
Paard, Den Haag
20:00
Lenny Kuhr
Dassenakker Live, Houten
21:30
Lucy Rose
Rotown, Rotterdam
14:00
Mac´s Rhythm & Rock Matinee
Luxor Live, Arnhem
20:00
Mama`s Gun
Hedon, Zwolle
19:00
Moss (UK)
Little Devil, Tilburg
21:00
Myles Sanko
Paradiso, Amsterdam
19:30
No Warning
Bibelot, Dordrecht
15:00
Orkest Adorable 'Animaux Musicale'
Boerderij Kamps, Rolde
20:00
Polar Bear
Fluor, Amersfoort
Powerwolf
Doornroosje, Nijmegen
16:30
Ruben & Julius
Mezz, Breda
13:30
Sazzy Sunday - Sazz Leonore sings Michael Bublé
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Sean Taylor
Ma Kelly's, Frieschepalen
15:30
Sherry Sunday
BIRD, Rotterdam
20:00
Steve Hackett
Ancienne Belgique (AB), Brussel
17:00
Sunday Kids
Taverne, Bergen
The Brew (UK) + Support Act
Patronaat, Haarlem
The Dublin Legends
Theater Sneek, Sneek
20:00
The Handsome Family
EKKO, Utrecht
The Waterboys
Effenaar, Eindhoven
17:00
Tijuana Bibles
Altstadt, Eindhoven
maandag 05 oktober 2015
20:00
Alasdair Roberts
dB's, Utrecht
Christine And The Queens
Melkweg, Amsterdam
Cultureel Aerwinkel presenteert programma seizoen 2015-2016
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
21:00
Diana Jones
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Greg Shapiro
Hofman, Utrecht
Jett Rebel
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Laundry Big Band
Vorstin, Hilversum
Lucy Rose
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mâns Zelmerlöw
Het Depot, Leuven
20:00
Miguel
Paradiso, Amsterdam
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Rotown, Rotterdam
19:00
Peter Brotzmann
Magasin 4, Brussel
20:30
The Thurston Moore Band
Tolhuistuin, Amsterdam
The Vaccines
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Waterboys
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 06 oktober 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Bob Log III
dB's, Utrecht
20:15
Daniël Arends - Carte Blanche
Cpunt Theater, Hoofddorp
22:00
De Sluwe Vos Pres. Kontra LIVE
Vera, Groningen
20:00
Delta Rae
De Helling, Utrecht
Dez Mona
Vooruit, Gent
20:00
Diana Jones
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Isbells
Het Depot, Leuven
20:30
Jacob Whitesides
Tolhuistuin, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Lieve Bertha
Theater De Muzeval, Emmen
19:30
Palma Violets
Melkweg, Amsterdam
Samba Toure
Paradiso, Amsterdam
Sven Ratzke - STARMAN
Kantine Walhalla, Rotterdam
The Dublin Legends
Paradiso, Amsterdam
The Waterboys
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vlasta Popic + Sweet Release of Death + Slow Worries
WORM, Rotterdam
woensdag 07 oktober 2015
20:00
Arno Bakker
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Atmosphere
Melkweg, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Big One
Gigant, Apeldoorn
Blackstreet / Keith Sweat
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Bony King
Pieter De Somer-aula, Leuven
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Cabaretteketet
Posttheater, Arnhem
Counterparts / Capsize / Senses Fail
Dynamo, Eindhoven
20:00
Daniël Arends
Theater de Spiegel, Zwolle
Dez Mona
De Kreun, Kortrijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Echotape
Theater Branoul, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
Golden Earring
Effenaar, Eindhoven
20:00
Hebe
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Huib van Roest / Isabel Nolte / Oscar Arnold / Paul Schoolderman
Hofman, Utrecht
19:30
Inbetween Colours / Mits / Radio Eliza / Silent Runners / Tiger Pilots
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kabaka Pyramid & The Bebble Rockers
Luxor Live, Arnhem
Kasper van Kooten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Lieve Bertha
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Micha Wertheim - De HIK
Openbare Bibliotheek Amsterdam, Amsterdam
21:00
Mr. Sipp & Dexter Allen
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paradise Lost
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Paul Carrack
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Public Image Ltd.
Paradiso, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Richard Thompson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Spotlight Sessions: Kenny Wesley
People's Place, Amsterdam
Sven Ratzke - STARMAN
Theater Hof 88, Almelo
Take That
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
The Bootleg Beatles
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Dublin Legends
Musis, Arnhem