Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Doornroosje
Nijmegen
15:30
De Vermaning
Zaandam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Kloveniersdoelen
Middelburg
15:45
De Bosuil
Weert
16:00
dB's
Utrecht
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:00
Altstadt
Eindhoven
013
Tilburg
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
M.C. De Toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Grounds
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Boerderij
Huizen
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Rotown
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
People's Place
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Het Veur Theater
Leidschendam
Doornroosje
Nijmegen
De Maaspoort
Venlo
19:00
De Kreun
Kortrijk
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cafe Video
Gent
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
30CC/Wagehuys
Leuven
17:30
WORM
Rotterdam
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Vorstin
Hilversum
16:15
Vorst Nationaal
Brussel
22:00
Vera
Groningen
20:00
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Schuur
Haarlem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Hofman
Utrecht
Het Depot
Leuven
zondag 11 oktober 2015
16:15
a balladeer
Gigant, Apeldoorn
20:00
Big One
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Saybia
Effenaar, Eindhoven
20:00
Hoffmaestro
Effenaar, Eindhoven
20:00
Randy Newman
Doornroosje, Nijmegen
15:30
Delta Pianotrio
De Vermaning, Zaandam
20:30
Ibrahim Maalouf
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Diana Jones
De Kloveniersdoelen, Middelburg
15:45
Lookapony / Tamarin Desert / The Brahms
De Bosuil, Weert
16:00
Planet Of Zeus
dB's, Utrecht
19:00
Randy Newman
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Diana Krall
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
The Cat Empire
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Vetiver
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:00
Afterbeat
Altstadt, Eindhoven
Gregory Porter
013, Tilburg
maandag 12 oktober 2015
21:00
Nathaniel Rateliff
Tolhuistuin, Amsterdam
Bear's Den
Paradiso, Amsterdam
Major Lazer
Paleis 12, Brussel
21:00
Irit Dekel & Eldad Zitrin: Last of Songs
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
Alvaro Soler
Melkweg, Amsterdam
Astrid Seriese / Erwin van Ligten - Blues & Poetry
M.C. De Toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Point Quiet
J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Stef Delbaere
Grounds, Rotterdam
Gregory Porter
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Key Songs
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Acid Mothers Temple
dB's, Utrecht
Ibrahim Maalouf
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
Kuhn Fu
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Grant-Lee Phillips
C.C. Mechelen, Mechelen
Lucas Hamming / Stereophonics
013, Tilburg
dinsdag 13 oktober 2015
Pierce Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
André Manuel
Theater De Veste, Delft
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Boerderij, Huizen
19:30
Acid Baby Jesus
Sugar Factory, Amsterdam
Tangerine - In Stereo
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
U2
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Born Ruffians
Rotown, Rotterdam
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Julian Velard
People's Place, Amsterdam
22:00
Little May
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Cat Empire
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Hickey Underworld
Paradiso, Amsterdam
The Bootleg Beatles
Paard, Den Haag
20:00
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ibrahim Maalouf
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali
Het Veur Theater, Leidschendam
Bear's Den
Doornroosje, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
19:00
Wizz Wizzard / Y&T
De Kreun, Kortrijk
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Afterpartees
Cafe Video, Gent
20:00
[SU:M]
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Grant-Lee Phillips
Botanique, Brussel
20:00
Tomatito
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Claron McFadden / Florizoone / Horbaczewski / Trio Massot
30CC/Wagehuys, Leuven
woensdag 14 oktober 2015
17:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Mother's Finest
Vorstin, Hilversum
16:15
Fall Out Boy
Vorst Nationaal, Brussel
22:00
Group A
Vera, Groningen
20:00
Frazey Ford
Trix, Antwerpen
The Cat Empire
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Kenny B
TivoliVredenburg, Utrecht
Opeth
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Harderwijk, Harderwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Johan Goossens
Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
Arturia Experience
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Max Fender (USA) + Jemery Pinnell (USA)
Stage Music Cafe, Eindhoven
Battle
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jett Rebel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
U2
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
The Grandmothers of Invention
Spirit of 66, Verviers
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ton Kas - JABROER
Posttheater, Arnhem
20:00
Attila
Patronaat, Haarlem
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
22:00
Oliver Heldens
Paradiso, Amsterdam
22:00
Haty Haty
Paradiso, Amsterdam
Rosie Lowe
Paradiso, Amsterdam
20:00
Telepathe
Paradiso, Amsterdam
20:00
Banganagangbangers / Brocco / GRIMEYARD / Guerilla Speakerz / Murdock
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Junior Watson Band
NiXenMeer, Enschede
20:15
Tomatito
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Rebel Yard Music: The Partysquad & Friends
Melkweg, Amsterdam
Kraak & Smaak
Melkweg, Amsterdam
20:15
Henny Vrienten - 'Alles Is Anders'
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jacob Spoelstra
Hofman, Utrecht
The Bootleg Beatles
Het Depot, Leuven