Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Boekhandel Praamstra
Deventer
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
013
Tilburg
14:30
WORM
Rotterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Vorstin
Hilversum
15:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Vera
Groningen
Toestanden op Podium
Bemmel
20:00
TLH
Huissen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theatercafe Lexke
Budel
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater Hof 88
Almelo
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:00
Taverne
Bergen
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
StudioGonz
Gouda
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Simplon
Groningen
Schuur
Haarlem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
RASA
Utrecht
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
Popcentrale
Dordrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
14:30
Perron-3
Rosmalen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
21:00
P3
Purmerend
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Musis
Arnhem
Munttheater
Weert
23:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
19:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Mahogany Hall
Edam
19:30
Magasin 4
Brussel
Ledeltheater
Oostburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
L'entrepot
Arlon
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kiehool
Burgum
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Jeugdhuis Ginsert
Genk
21:00
Iduna
Drachten
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
22:00
Hall Of Fame
Tilburg
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Gigant
Apeldoorn
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:30
Ernesto's
Sittard
20:00
EKKO
Utrecht
12:30
Effenaar
Eindhoven
17:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
vrijdag 16 oktober 2015
20:00
[SU:M]
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Battle
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Teho Teardo & Blixa Bargeld
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Axelle Red
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
My Baby
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Stick Men ft. Tony Levin / Pat Mastelotto / Marcus Reuter
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Ilen Mer
Boekhandel Praamstra, Deventer
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
Moonshine Madness
Baroeg, Rotterdam
20:00
Kovacs
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
The Cool Quest
Altstadt, Eindhoven
Kamelot
013, Tilburg
zaterdag 17 oktober 2015
14:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam
20:30
Fresku
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Hans Aarsman - Zelf weten
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
KX Radio samenzwering10 jaar!
Vorstin, Hilversum
15:00
Muziekcafé met o.a. Ellen ten Damme
Vorstin, Hilversum
21:00
Brother & Bones + support
Vera, Groningen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Toestanden op Podium, Bemmel
20:00
Gingerpig
TLH, Huissen
20:15
Rickie Lee Jones
TivoliVredenburg, Utrecht
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theatercafe Lexke, Budel
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
Kasper van Kooten
Theater Hof 88, Almelo
Tim Knol - Lost & Found
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
The Simon & Garfunkel Story
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Tuin, Leusden
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Kom, Nieuwegein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:00
Daimy Lotus
Taverne, Bergen
19:00
Aether x Houndstooth
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
mantra machine
StudioGonz, Gouda
22:00
JPK Band
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Sabrina Starke
Simplon, Groningen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:30
Novastar
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Incubated: Blixa Bargeld & Teho Teardo - Still Smiling
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
RASA, Utrecht
21:30
Dave McGraw & Mandy Fer
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Daveson Ignitia / Fabian Franciscus / Maarten van Norren / Martijn Oos
Popcentrale, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Perron-3, Rosmalen
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
20:30
Snarky Puppy
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Daisy Correia
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
BEA1991
Paradiso, Amsterdam
John Coffey
Paradiso, Amsterdam
00:00
Warp x LuckyMe Showcase
Paradiso, Amsterdam
20:30
Roos Rebergen
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Breaking Levees / DIEDE / The Homesick
Paard, Den Haag
20:00
Variscythe
Paard, Den Haag
Will And The People
Paard, Den Haag
21:00
Steve'n'Seagulls
P3, Purmerend
23:00
L’Afrique X Liberation ADE special
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Maaike Ouboter
Musis, Arnhem
Danny Vera
Munttheater, Weert
23:00
Kei Goed Gratis: DJ EZD / Jayhem / Eb & Vloed / Whistle & Twitch
Mezz, Breda
20:30
The Hickey Underworld
Mezz, Breda
19:30
Trijntje Oosterhuis
Metropool, Hengelo
22:00
Tim Vantol
Merleyn, Nijmegen
22:00
Noisia Invites (Amsterdam Dance Event)
Melkweg, Amsterdam
19:00
Subbacultcha + Alles Los (Amsterdam Dance Event)
Melkweg, Amsterdam
21:00
Circo Simonelli / DJ DNS / The Cool Quest
Manifesto, Hoorn
21:00
John Engels
Mahogany Hall, Edam
19:30
Shining
Magasin 4, Brussel
Tangerine - In Stereo
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Shai Maestro Trio - untold stories
LantarenVenster, Rotterdam
Dance Laury Dance
L'entrepot, Arlon
20:15
The Bootleg Beatles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Incursion Dementa
Kiehool, Burgum
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
As Prayers Fail
Jeugdhuis Ginsert, Genk
21:00
Frantic Freak / Painbringer
Iduna, Drachten
20:15
Tom Veltien & Friends
Hof in Salland, Raalte
20:00
Douwe Bob
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Orange Fox
Hedon, Zwolle
20:00
Elvis Perkins
Hedon, Zwolle
Riverside
Hedon, Zwolle
22:00
Chandima / Delucxed / Jack Wax / Rene Reiter / Steve Mills
Hall Of Fame, Tilburg
21:00
Meta & The Cornerstones
Grounds, Rotterdam
20:30
Salsa Night
Groene Engel, Oss
20:00
Mister and Mississippi
Grenswerk, Venlo
21:00
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
Y&T
Gebr. De Nobel, Leiden
My Baby
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:30
Dubwise
Ernesto's, Sittard
20:00
Isbells
EKKO, Utrecht
12:30
FemME: Therion + Tristania + Xandria
Effenaar, Eindhoven
17:30
Tijd en Ruimte - Concert Dominique Vleeshouwers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Tijd en Ruimte - Concert Dominique Vleeshouwers
ECI Cultuurfabriek, Roermond