Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Vera
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
21:00
EKKO
Utrecht
22:00
BIRD
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
TheAtriuM
Mechelen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Cardo
Groesbeek
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Paard
Den Haag
Podium Boxtel
Boxtel
HAN Campustheater
Nijmegen
Posthuis Theater
Heerenveen
Cultura
Ede
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
18:00
Concerto
Amsterdam
19:30
Iduna
Drachten
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
Patronaat
Haarlem
20:00
Mezz
Breda
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Beauforthuis
Austerlitz
Theater Concordia
Enschede
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Werftheater
Utrecht
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Hedon
Zwolle
21:30
Hofman
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
Grenslandhallen
Hasselt
Het Klooster
Woerden
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
woensdag 05 oktober 2016
Bryan Ferry
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Justin Bieber
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Lorrèn
Paradiso, Amsterdam
20:00
Conan
dB's, Utrecht
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Nieuwe Kolk, Assen
Suzanne Vega
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nynke Laverman - Wachter
De Oosterpoort, Groningen
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
The Dublin Legends / The Dubliners
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Bruut! / Wilfried de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
257ers
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Veste, Delft
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
The Tubes
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Freakwater + Flowerbox + Drunken Prayer
Vera, Groningen
20:30
Meshell N'Dgeocello
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater De Omval, Diemen
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Valgeir Sigurðsson
Paradiso, Amsterdam
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
De Speeldoos, Vught
21:00
Aestrid (album release)
EKKO, Utrecht
22:00
The Philippe Lemm Trio
BIRD, Rotterdam
donderdag 06 oktober 2016
Paul de Munnik
Theater de Speeldoos, Baarn
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Cardo, Groesbeek
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Het Veur Theater, Leidschendam
View for a Day
Paard, Den Haag
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Podium Boxtel, Boxtel
Henry van Loon - Sleutelmoment
HAN Campustheater, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posthuis Theater, Heerenveen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - JABROER
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
18:00
Soweto Soul!
Concerto, Amsterdam
19:30
Shawn James & The Shapeshifters
Iduna, Drachten
19:30
Josephine Zwaan
Melkweg, Amsterdam
19:30
ZODIAC
Gebr. De Nobel, Leiden
The Baseballs
TivoliVredenburg, Utrecht
Justin Bieber
Sportpaleis, Antwerpen
The Elementary Penguins
Patronaat, Haarlem
20:00
Zuco 103 + Nadia
Mezz, Breda
20:00
Arno
Luxor Live, Arnhem
20:00
Bombay / Desert Mountain Tribe
Altstadt, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Freakwater
Paard, Den Haag
20:00
My Baby
Fluor, Amersfoort
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Bibelot, Dordrecht
20:00
Tessa Belinfante
Paradiso, Amsterdam
20:00
Carl Verheyen
P60, Amstelveen
20:00
NIET BEVESTIGD John Garcia
Vorstin, Hilversum
20:00
Wovenhand
Het Depot, Leuven
20:00
Kanipchen-Fit
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Mackaay
Beauforthuis, Austerlitz
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Concordia, Enschede
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Kelly God / Marcel Reijans / Rene van Kooten / Rotterdams Philharmonis
De Doelen, Rotterdam
20:15
Oscar Arnold
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Nederlands Kamerkoor
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Werftheater, Utrecht
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
The Dublin Legends / The Dubliners
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
The Beards
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Steven Kamperman / Valentin Clastrier
RASA, Utrecht
20:30
Trio Bier
Paradiso, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Walking Skies
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Dope D.O.D.
Hedon, Zwolle
21:30
Hofman Live: Oliver Cried Wolf + Joe Novelli
Hofman, Utrecht
The Black Queen
Paradiso, Amsterdam
22:00
Maya Christina
BIRD, Rotterdam
vrijdag 07 oktober 2016
Paul de Munnik
De Maaspoort, Venlo
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
Micha Wertheim - Ergens Anders
Het Klooster, Woerden
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Spiegel, Zwolle
Maaike Ouboter
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Clifton Braam - De Eerste Keer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn