Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
00:00
Veluvine
Nunspeet
21:30
Vera
Groningen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wolbodo
Delft
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
18:30
Bibelot
Dordrecht
Bitterzoet
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
00:00
BREStheater
Brielle
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Cultura
Ede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
20:30
De Boodschap
Rijen
19:30
De Flux
Zaandam
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
23:00
De Noviteit
Monster
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
De Spot
Middelburg
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Duycker
Hoofddorp
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
Fort33
Leusden
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Grand Café M'ooije Waard
Millingen aan de Rijn
20:00
Groene Engel
Oss
00:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
21:00
Grounds
Rotterdam
19:30
Hedon
Zwolle
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koorenhuis
Den Haag
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Little Devil
Tilburg
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Markant Uden
Uden
00:00
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
vrijdag 07 februari 2020
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
David Luning
Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Stef Bos - Tijd
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Amro Kasr / barbara Willemse
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theaterhotel Almelo, Almelo
Noisia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Pentadox
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Moddi
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Dopebwoy
Tolhuistuin, Amsterdam
Jodymoon - A Love Brand New
van Beresteyn, Veendam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Veluvine, Nunspeet
21:30
Mr. Wallace
Vera, Groningen
20:00
Dropkick Murphys
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Vorstin, Hilversum
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Werftheater, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
On The House: Reggae!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Fay Claassen
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Wilminktheater, Enschede
20:00
Wolpop: Two Shakes of a Lamb's Tail
Wolbodo, Delft
Liam Gallagher
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 08 februari 2020
22:00
DJ Turbeau
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Milky Chance
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Hadewych Doet De Dames
ATLAS Theater, Emmen
18:30
Dordrecht Metal Fest
Bibelot, Dordrecht
Strand Of Oaks
Bitterzoet, Amsterdam
The Pink Floyd Sound - The Wall
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Abba Fever
Boerderij, Zoetermeer
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
BREStheater, Brielle
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Guns 2 roses
Cacaofabriek, Helmond
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Ervaring
Chassé Theater, Breda
22:15
Mockin' Minstrels
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Cultura, Ede
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Stanza speelt Willem Wilmink
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
20:30
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
De Boodschap, Rijen
19:30
Famke Louise, Lauwtje & Friends
De Flux, Zaandam
20:30
HUN
De Groene Zwaan, De Rijp
20:15
Yung Internet
De Helling, Utrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
De Meenthe, Steenwijk
23:00
Flavium
De Noviteit, Monster
20:30
Dutch Eagles
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Reggehof, Goor
20:30
New Cool Collective
De Spot, Middelburg
20:15
Amsterdams Bach Consort
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Opera Melancholica
Deventer Schouwburg, Deventer
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
The Toy Dolls
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Stereo Mc's
Duycker, Hoofddorp
19:00
Monuments - 'The End Of Phronesis Tour'+ support
Dynamo, Eindhoven
20:00
O'G3NE
Flint, Amersfoort
20:30
The Fortunate Sons
Fort33, Leusden
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Stephanie Struijk
Grand Café M'ooije Waard, Millingen aan de Rijn
20:00
Physical Graffiti
Groene Engel, Oss
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Grote Kerk Enschede, Enschede
21:00
Roda da Holanda
Grounds, Rotterdam
19:30
Amsterdam Klezmer Band
Hedon, Zwolle
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Anuar - EERLIJK
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Marcel Hensema - Alles in de hens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Ana Moura
Koninklijk Circus, Brussel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Grauzone
Koorenhuis, Den Haag
20:30
Focus
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yora Rienstra - UP
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nits
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
mantra machine
Little Devil, Tilburg
20:00
Live at LOLA: pIE p.KLEIN [Skabaret, België]
LOLA050, Groningen
20:00
Jonas Brothers
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Skytrain
Manifesto, Hoorn
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Markant Uden, Uden
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Meervaart, Amsterdam
Current Swell
Melkweg, Amsterdam
19:30
Worakls Orchestra
Melkweg, Amsterdam
The Murder Capital
Melkweg, Amsterdam
Nona
Metropool, Hengelo
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Metropool, Hengelo
20:30
Awash
Mezz, Breda