Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
00:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Koorenhuis
Den Haag
Paard
Den Haag
The Grey Space In The Middle
Den Haag
20:30
Hedon
Zwolle
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Het spectrum
Schijndel
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
00:00
Theater Cardo
Groesbeek
Flint
Amersfoort
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Willem
Papendrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
20:30
Rietveld Theater
Delft
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Little Devil
Tilburg
20:45
Gigant
Apeldoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:45
P60
Amstelveen
16:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Groene Engel
Oss
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Spot
Middelburg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Marekerk
Leiden
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:15
Singer Theater
Laren
vrijdag 07 februari 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Agnietenhof, Tiel
Danny Vera - The Lone Stranger
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Danny Verone & The Black Bandits
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Dark Boutique #5
Poppodium Volt, Sittard
20:15
David Luning
Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
De Ambassade
EKKO, Utrecht
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
DJ Pim / Karel / RADERKRAFT
Podium Asteriks, Leeuwarden
Do - Mijn Kleine Huis
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Dopebwoy
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Drama
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dropkick Murphys
Vorst Nationaal, Brussel
Dulfer
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Dutch Eagles
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater De Winsinghhof, Roden
00:00
Eric Vloeimans
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Fay Claassen
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater 't Pand, Gorinchem
Grauzone
Koorenhuis, Den Haag
Grauzone
Paard, Den Haag
Grauzone
The Grey Space In The Middle, Den Haag
20:30
Guns 2 Roses
Hedon, Zwolle
19:00
Gurr
Melkweg, Amsterdam
20:30
Habitants / Our Oceans
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Hadewych Doet De Dames
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:45
Hardcore Vrijdag: Parkway Driven + One Life Crew Set + Black Masks and
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Het Gezelschap
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Wilminktheater, Enschede
20:00
Iris Hond
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Jaap Boots en de Natte Honden
De Nieuwe Anita, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
Het spectrum, Schijndel
Jodymoon - A Love Brand New
van Beresteyn, Veendam
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater Cardo, Groesbeek
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Flint, Amersfoort
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Kita Menari / Avi On Fire
Bibelot, Dordrecht
Lebbis - De Ervaring
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
ATLAS Theater, Emmen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Willem, Papendrecht
Liam Gallagher
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Werftheater, Utrecht
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:30
Marc Ysaye
Spirit of 66, Verviers
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Mark Foggo's Skasters
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Luctor et Emergo, Rilland
19:30
Marley75 / Shirma Rouse
Effenaar, Eindhoven
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Mayra Orchestra Oracle Live DVD releaseshow
Boerderij, Zoetermeer
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Moddi
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Mr. Wallace
Vera, Groningen
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Rietveld Theater, Delft
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Nederpop All Stars
Het Klooster, Woerden
20:00
Nephylim
Little Devil, Tilburg
20:45
New Cool Collective
Gigant, Apeldoorn
20:30
New Rotterdam Jazz Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Het Park, Hoorn
Noisia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
North Star
Hedon, Zwolle
20:15
North Star
Hedon, Zwolle
20:00
O'G3NE
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Vorstin, Hilversum
20:30
Okesweer
Luxor Live, Arnhem
20:00
Omg & More: Dordtse Vrienden Live
Bibelot, Dordrecht
21:30
On The House: Reggae!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:45
One Of These Days
P60, Amstelveen
16:00
Opening Cafe de Stroper
Podium Asteriks, Leeuwarden
Osso
Groene Engel, Oss
20:00
Ottla
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
S.C.C. De Enck, Oirschot
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Pentadox
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Peter Beets & guests 'Django Tribute'
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Physical Graffiti
De Spot, Middelburg
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Marekerk, Leiden
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Philharmonie Haarlem, Haarlem
21:00
Pronk
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:15
Queen The Music
Singer Theater, Laren