Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
PopEi
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:15
Wilminktheater
Enschede
Atak
Enschede
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Handelsbeurs
Gent
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Catharinakapel
Harderwijk
Grenslandhallen
Hasselt
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Koningshof
Maassluis
Theater de Kom
Nieuwegein
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Roepaen
Ottersum
The Shack
Oude Meer
C.C. Palethe
Overpelt
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Rotown
Rotterdam
V11
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Bar
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Pitboel Theater
Sittard
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Idea
Soest
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:30
RASA
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Pieterskerk
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
dB's
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:30
Cafe Daniels
Wageningen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
De Bosuil
Weert
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
20:00
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Victorie
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
vrijdag 07 oktober 2016
20:00
King of the World
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Her Majesty
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Alcuna Wilds / The girl who cried wolf
Paard, Den Haag
The Elementary Penguins
Paard, Den Haag
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:00
Living Room Heroes
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Bewilder
Bibelot, Dordrecht
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
Swans
Effenaar, Eindhoven
20:15
Bertus Borgers & The Young Retro's (Album Release Show)
Effenaar, Eindhoven
20:00
ZODIAC
Altstadt, Eindhoven
19:30
Sights & Sounds + Trade Wind + Acres
Dynamo, Eindhoven
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
Shawn James & The Shapeshifters
Atak, Enschede
20:30
The Australian Pink Floyd Show
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Welkom bij de Fresku show
Theater de Koornbeurs, Franeker
Wovenhand
Handelsbeurs, Gent
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
View for a Day + support
Vera, Groningen
20:30
Sunday Sun - Live out loud!
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
20:00
257ers
Simplon, Groningen
20:30
Electric Citizen
Patronaat, Haarlem
20:00
Diggy Dex
Patronaat, Haarlem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Black Oak
Catharinakapel, Harderwijk
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Lene Lovich Band
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
St. Tropez
Metropool, Hengelo
Broederliefde
Metropool, Hengelo
20:00
3J'S
Vorstin, Hilversum
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
De Dijk
Duycker, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Aan de Slinger, Houten
Maaike Ouboter
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Landgraaf, Landgraaf
23:30
Balkanbeats
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Dope D.O.D.
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Port Of Call
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ggu:ll
Gebr. De Nobel, Leiden
Clifton Braam - De Eerste Keer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Koningshof, Maassluis
Brace
Theater de Kom, Nieuwegein
23:00
DJ Rush
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Taxidermist
Merleyn, Nijmegen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Muze, Noordwijk
20:30
Hypno5e + Pelgrim + No Loose Ends
Groene Engel, Oss
20:30
Gemma Ray / Nomadic Drive
Roepaen, Ottersum
Stackhouse
The Shack, Oude Meer
Band of Friends
C.C. Palethe, Overpelt
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
The Sweet Release of Death/The Lumes /
Rotown, Rotterdam
Desert Mountain Tribe
V11, Rotterdam
Blaudzun
Annabel, Rotterdam
Acid Arab
Bar, Rotterdam
20:00
Soweto Soul!
Grounds, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
An evening with... singer-songwriter avond
Pitboel Theater, Sittard
TenTemPiés
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Sneek, Sneek
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Idea, Soest
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
Human Vivisection (B) + Dehumanization
Little Devil, Tilburg
20:30
Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Arno
013, Tilburg
20:00
Matt Simons
013, Tilburg
20:30
Tangosalon met live: Sexteto Andiamo
RASA, Utrecht
20:30
Konono No.1
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Nederlands Kamerkoor
Pieterskerk, Utrecht
20:15
Eins, Zwei Orchestra
De Helling, Utrecht
Greenleaf
dB's, Utrecht
19:45
Birdy
TivoliVredenburg, Utrecht
Paul de Munnik
De Maaspoort, Venlo
20:30
Beyond Lickin’ + The Jerry Hormone Ego Trip + Support
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:30
Gangabella
Cafe Daniels, Wageningen
20:30
Margriet Sjoerdsma
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
The Adele Project
De Bosuil, Weert
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
The Kik
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Micha Wertheim - Ergens Anders
Het Klooster, Woerden
20:00
Blues aan de Zaan: Boo Boo Davis / My Baby / Ruben Hoeke Band
De Flux, Zaandam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jenny Arean / Marijn Brouwers
Figi Theater, Zeist
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Monomyth
Hedon, Zwolle
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 08 oktober 2016
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
My Baby
Victorie, Alkmaar
17:00
The Spectators
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Andy Frasco
De Meester, Almere