Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
21:30
Electron
Breda
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenslandhallen
Hasselt
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Grounds
Rotterdam
Handelsbeurs
Gent
Hedon
Zwolle
Het Bolwerk
Sneek
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koningshof
Maassluis
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
21:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Pieterskerk
Utrecht
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:30
PopEi
Eindhoven
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Roepaen
Ottersum
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Simplon
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stedelijk Museum Alkmaar
Alkmaar
The Shack
Oude Meer
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Idea
Soest
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
V11
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Volta
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:15
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
23:00
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:30
A9 studios
Uitgeest
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Americahal
Apeldoorn
vrijdag 07 oktober 2016
19:30
Sights & Sounds + Trade Wind + Acres
Dynamo, Eindhoven
Swans
Effenaar, Eindhoven
20:15
Bertus Borgers & The Young Retro's (Album Release Show)
Effenaar, Eindhoven
21:30
Future Old People Are Wizards
Electron, Breda
20:15
Jenny Arean / Marijn Brouwers
Figi Theater, Zeist
20:15
Wim Daniëls - Associëren
Flint, Amersfoort
21:00
Sabrina Starke
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Ggu:ll
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
20:30
Hypno5e + Pelgrim + No Loose Ends
Groene Engel, Oss
20:00
Soweto Soul!
Grounds, Rotterdam
Wovenhand
Handelsbeurs, Gent
Monomyth
Hedon, Zwolle
TenTemPiés
Het Bolwerk, Sneek
Micha Wertheim - Ergens Anders
Het Klooster, Woerden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Margriet Sjoerdsma
Junushoff Theater, Wageningen
De Grote Prijs van Nederland Kwartfinale Singer-Songwriter
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Vreemde Kostgangers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Koningshof, Maassluis
20:30
Beyond Lickin’ + The Jerry Hormone Ego Trip + Support
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Human Vivisection (B) + Dehumanization
Little Devil, Tilburg
JJ Grey & Mofro
Melkweg, Amsterdam
Frank Carter & The Rattlesnakes
Melkweg, Amsterdam
22:00
Taxidermist
Merleyn, Nijmegen
20:00
St. Tropez
Metropool, Hengelo
Broederliefde
Metropool, Hengelo
21:00
The Beards
Mezz, Breda
20:00
Club 3voor12/Breda: Rank & File + Passing Goat + AbSoulut
Mezz, Breda
22:00
Living Room Heroes
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:30
Balkanbeats
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Dope D.O.D.
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Lene Lovich Band
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Benjamin Herman e.a.
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Alcuna Wilds / The girl who cried wolf
Paard, Den Haag
The Elementary Penguins
Paard, Den Haag
22:00
Kelvin Jones
Paradiso, Amsterdam
20:30
BJ The Chicago Kid
Paradiso, Amsterdam
Alice On The Roof
Paradiso, Amsterdam
00:00
Zwarte Koffie
Paradiso, Amsterdam
20:30
Electric Citizen
Patronaat, Haarlem
20:00
Diggy Dex
Patronaat, Haarlem
20:15
Nederlands Kamerkoor
Pieterskerk, Utrecht
20:00
An evening with... singer-songwriter avond
Pitboel Theater, Sittard
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Posthuis Theater, Heerenveen
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
20:30
Tangosalon met live: Sexteto Andiamo
RASA, Utrecht
20:30
The Australian Pink Floyd Show
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Gemma Ray / Nomadic Drive
Roepaen, Ottersum
21:00
The Sweet Release of Death/The Lumes /
Rotown, Rotterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Scheldetheater, Terneuzen
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rumberos a monton
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Her Majesty
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
257ers
Simplon, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Shuffle Live
Stedelijk Museum Alkmaar, Alkmaar
Stackhouse
The Shack, Oude Meer
20:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Aan de Slinger, Houten
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater De Cirkel, Heemskerk
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Griffioen, Amstelveen
Brace
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Welkom bij de Fresku show
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Omval, Diemen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:00
King of the World
Theater Hofpoort, Coevorden
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Idea, Soest
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Sneek, Sneek
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Konono No.1
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Birdy
TivoliVredenburg, Utrecht
Desert Mountain Tribe
V11, Rotterdam
21:00
View for a Day + support
Vera, Groningen
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
TRDGR8 presents: A’dam Underdogs Vol. I: IKS & Semey Group
Volta, Amsterdam
20:00
3J'S
Vorstin, Hilversum
21:00
Port Of Call
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 08 oktober 2016
23:00
Losjes: Palms Trax + Serge
013, Tilburg
20:00
Birdy
013, Tilburg
20:30
Hollandaise: Andre Hazes Jr. / Glennis Grace / Xander de Buisonjé
A9 studios, Uitgeest
21:00
Pocket Knife Army
Altstadt, Eindhoven
20:00
Jan Smit
Americahal, Apeldoorn