Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
RASA
Utrecht
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:15
Pieterskerk
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koningshof
Maassluis
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Klooster
Woerden
Het Bolwerk
Sneek
Hedon
Zwolle
Handelsbeurs
Gent
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
Grenslandhallen
Hasselt
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Figi Theater
Zeist
21:30
Electron
Breda
Effenaar
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Doornroosje
Nijmegen
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
De Kroeg
Arnhem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Bakkerij
Castricum
dB's
Utrecht
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Catharinakapel
Harderwijk
22:00
Café De Speeltuin
Breda
21:30
Cafe Daniels
Wageningen
C.C. Palethe
Overpelt
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
Bar
Rotterdam
Atak
Enschede
Annabel
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
20:15
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
21:30
Vorstin
Hilversum
vrijdag 07 oktober 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Her Majesty
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rumberos a monton
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
The Sweet Release of Death/The Lumes /
Rotown, Rotterdam
20:30
Gemma Ray / Nomadic Drive
Roepaen, Ottersum
20:30
The Australian Pink Floyd Show
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Tangosalon met live: Sexteto Andiamo
RASA, Utrecht
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
20:00
An evening with... singer-songwriter avond
Pitboel Theater, Sittard
20:15
Nederlands Kamerkoor
Pieterskerk, Utrecht
20:30
Electric Citizen
Patronaat, Haarlem
20:00
Diggy Dex
Patronaat, Haarlem
22:00
Kelvin Jones
Paradiso, Amsterdam
20:30
BJ The Chicago Kid
Paradiso, Amsterdam
Alice On The Roof
Paradiso, Amsterdam
00:00
Zwarte Koffie
Paradiso, Amsterdam
20:30
Alcuna Wilds / The girl who cried wolf
Paard, Den Haag
The Elementary Penguins
Paard, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Benjamin Herman e.a.
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Lene Lovich Band
Nieuwe Nor, Heerlen
23:30
Balkanbeats
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Dope D.O.D.
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Living Room Heroes
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
The Beards
Mezz, Breda
20:00
Club 3voor12/Breda: Rank & File + Passing Goat + AbSoulut
Mezz, Breda
20:00
St. Tropez
Metropool, Hengelo
Broederliefde
Metropool, Hengelo
22:00
Taxidermist
Merleyn, Nijmegen
JJ Grey & Mofro
Melkweg, Amsterdam
Frank Carter & The Rattlesnakes
Melkweg, Amsterdam
21:00
Human Vivisection (B) + Dehumanization
Little Devil, Tilburg
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Beyond Lickin’ + The Jerry Hormone Ego Trip + Support
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Koningshof, Maassluis
De Grote Prijs van Nederland Kwartfinale Singer-Songwriter
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Vreemde Kostgangers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Margriet Sjoerdsma
Junushoff Theater, Wageningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Micha Wertheim - Ergens Anders
Het Klooster, Woerden
TenTemPiés
Het Bolwerk, Sneek
Monomyth
Hedon, Zwolle
Wovenhand
Handelsbeurs, Gent
20:00
Soweto Soul!
Grounds, Rotterdam
20:30
Hypno5e + Pelgrim + No Loose Ends
Groene Engel, Oss
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ggu:ll
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Sabrina Starke
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Wim Daniëls - Associëren
Flint, Amersfoort
20:15
Jenny Arean / Marijn Brouwers
Figi Theater, Zeist
21:30
Future Old People Are Wizards
Electron, Breda
Swans
Effenaar, Eindhoven
20:15
Bertus Borgers & The Young Retro's (Album Release Show)
Effenaar, Eindhoven
19:30
Sights & Sounds + Trade Wind + Acres
Dynamo, Eindhoven
20:00
De Dijk
Duycker, Hoofddorp
23:00
DJ Rush
Doornroosje, Nijmegen
Joep Onderdelinden - Taart!
De Weijer, Boxmeer
20:00
Staatsopera van Tatarstan - Nabucco
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Muze, Noordwijk
Paul de Munnik
De Maaspoort, Venlo
Martha Jane & The Talisman
De Kroeg, Arnhem
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eins, Zwei Orchestra
De Helling, Utrecht
20:00
Blues aan de Zaan: Boo Boo Davis / My Baby / Ruben Hoeke Band
De Flux, Zaandam
20:30
Sunday Sun - Live out loud!
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
21:00
The Adele Project
De Bosuil, Weert
21:00
DunkelNacht / Throne Of Time
De Bakkerij, Castricum
Greenleaf
dB's, Utrecht
20:00
The Kik
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Cpunt Theater, Hoofddorp
Black Oak
Catharinakapel, Harderwijk
22:00
Archont / Mikeylow
Café De Speeltuin, Breda
21:30
Gangabella
Cafe Daniels, Wageningen
Band of Friends
C.C. Palethe, Overpelt
Maaike Ouboter
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:00
Ben Watt Duo
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Bewilder
Bibelot, Dordrecht
Acid Arab
Bar, Rotterdam
Shawn James & The Shapeshifters
Atak, Enschede
Blaudzun
Annabel, Rotterdam
De Staat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
ZODIAC
Altstadt, Eindhoven
Clifton Braam - De Eerste Keer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Arno
013, Tilburg
20:00
Matt Simons
013, Tilburg
zaterdag 08 oktober 2016
Nynke Laverman - Wachter
Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
20:15
Her Majesty
Zaantheater, Zaandam
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Zaantheater, Zaandam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Wilminktheater, Enschede
21:30
Essential Six presents Blupaint & Echo Movis
Vorstin, Hilversum