Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Stedelijk Museum Alkmaar
Alkmaar
Atak
Enschede
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
De Maaspoort
Venlo
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Pieterskerk
Utrecht
Hedon
Zwolle
Posttheater
Arnhem
Het Klooster
Woerden
20:00
013
Tilburg
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
De Kroeg
Arnhem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:30
Theater het Hof
Arnhem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
De Muze
Noordwijk
De Weijer
Boxmeer
Melkweg
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Idea
Soest
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Wilminktheater
Enschede
dB's
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Roepaen
Ottersum
21:30
Cafe Daniels
Wageningen
21:30
Electron
Breda
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
V11
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Kulturhus Holten
Holten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Mezz
Breda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Metropool
Hengelo
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Flux
Zaandam
Annabel
Rotterdam
Catharinakapel
Harderwijk
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
C.C. Palethe
Overpelt
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
013
Tilburg
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
22:00
Café De Speeltuin
Breda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Pitboel Theater
Sittard
Paradiso
Amsterdam
Grenslandhallen
Hasselt
20:30
Paard
Den Haag
Bar
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Simplon
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Eden
Charleroi
20:30
De Oosterpoort
Groningen
vrijdag 07 oktober 2016
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Sights & Sounds + Trade Wind + Acres
Dynamo, Eindhoven
20:00
Shuffle Live
Stedelijk Museum Alkmaar, Alkmaar
Shawn James & The Shapeshifters
Atak, Enschede
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Sabrina Starke
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Rumberos a monton
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Port Of Call
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Paul de Munnik
De Maaspoort, Venlo
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Nederlands Kamerkoor
Pieterskerk, Utrecht
Monomyth
Hedon, Zwolle
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Ergens Anders
Het Klooster, Woerden
20:00
Matt Simons
013, Tilburg
20:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Aan de Slinger, Houten
Martha Jane & The Talisman
De Kroeg, Arnhem
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Omval, Diemen
20:30
Margriet Sjoerdsma
Junushoff Theater, Wageningen
Maaike Ouboter
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
22:00
Living Room Heroes
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Lene Lovich Band
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Konono No.1
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
King of the World
Theater Hofpoort, Coevorden
22:00
Kelvin Jones
Paradiso, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Muze, Noordwijk
Joep Onderdelinden - Taart!
De Weijer, Boxmeer
JJ Grey & Mofro
Melkweg, Amsterdam
20:15
Jenny Arean / Marijn Brouwers
Figi Theater, Zeist
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Sneek, Sneek
20:30
Hypno5e + Pelgrim + No Loose Ends
Groene Engel, Oss
21:00
Human Vivisection (B) + Dehumanization
Little Devil, Tilburg
20:15
Her Majesty
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Idea, Soest
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
Greenleaf
dB's, Utrecht
20:00
Ggu:ll
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Gemma Ray / Nomadic Drive
Roepaen, Ottersum
21:30
Gangabella
Cafe Daniels, Wageningen
21:30
Future Old People Are Wizards
Electron, Breda
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Benjamin Herman e.a.
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Frank Carter & The Rattlesnakes
Melkweg, Amsterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Posthuis Theater, Heerenveen
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Electric Citizen
Patronaat, Haarlem
20:15
Eins, Zwei Orchestra
De Helling, Utrecht
21:00
DunkelNacht / Throne Of Time
De Bakkerij, Castricum
20:00
Dope D.O.D.
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
DJ Rush
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Diggy Dex
Patronaat, Haarlem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Zaantheater, Zaandam
Desert Mountain Tribe
V11, Rotterdam
De Staat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kulturhus Holten, Holten
De Grote Prijs van Nederland Kwartfinale Singer-Songwriter
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
De Dijk
Duycker, Hoofddorp
20:00
Club 3voor12/Breda: Rank & File + Passing Goat + AbSoulut
Mezz, Breda
Clifton Braam - De Eerste Keer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
Broederliefde
Metropool, Hengelo
Brace
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Blues aan de Zaan: Boo Boo Davis / My Baby / Ruben Hoeke Band
De Flux, Zaandam
Blaudzun
Annabel, Rotterdam
Black Oak
Catharinakapel, Harderwijk
20:30
BJ The Chicago Kid
Paradiso, Amsterdam
19:45
Birdy
TivoliVredenburg, Utrecht
Beyond Lickin’ + The Jerry Hormone Ego Trip + Support
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Bewilder
Bibelot, Dordrecht
20:15
Bertus Borgers & The Young Retro's (Album Release Show)
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ben Watt Duo
Bitterzoet, Amsterdam
Band of Friends
C.C. Palethe, Overpelt
23:30
Balkanbeats
Neushoorn, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Arno
013, Tilburg
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater De Cirkel, Heemskerk
22:00
Archont / Mikeylow
Café De Speeltuin, Breda
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
An evening with... singer-songwriter avond
Pitboel Theater, Sittard
Alice On The Roof
Paradiso, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
20:30
Alcuna Wilds / The girl who cried wolf
Paard, Den Haag
Acid Arab
Bar, Rotterdam
20:00
3J'S
Vorstin, Hilversum
20:00
257ers
Simplon, Groningen
zaterdag 08 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Het Park, Hoorn
22:00
Yada Yada
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Wovenhand
Eden, Charleroi
20:30
Vreemde Kostgangers
De Oosterpoort, Groningen