Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Almere
Almere
19:30
De Meester
Almere
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De hoogte
Winsum
Wesopa Weesp
Weesp
De Bosuil
Weert
Munttheater
Weert
19:30
De Bosuil
Weert
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
dB's
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
RASA
Utrecht
De Helling
Utrecht
A9 studios
Uitgeest
20:00
De Pul
Uden
22:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Het Bolwerk
Sneek
22:30
Ernesto's
Sittard
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
14:30
WORM
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
14:30
Perron-3
Rosmalen
18:00
De verlichte geest
Roeselare
17:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Hof in Salland
Raalte
21:00
P3
Purmerend
20:30
Groene Engel
Oss
Ledeltheater
Oostburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Bon theater
Medemblik
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater De Tuin
Leusden
Corneel
Lelystad
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
TLH
Huissen
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
15:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
19:30
Metropool
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Bootstraat
Hasselt
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Doopsgezinde kerk, Haarlem
Haarlem
Schuur
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
19:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
StudioGonz
Gouda
20:00
C.C. Zomerloos
Gistel
20:00
Jeugdhuis Ginsert
Genk
De Schattelijn
Geertruidenberg
19:30
Atak
Enschede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
12:30
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
21:00
Mahogany Hall
Edam
21:00
Iduna
Drachten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Popcentrale
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
vrijdag 16 oktober 2015
20:30
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Almere, Almere
19:30
CHURCH OF CASH (U.S.A.) JOHNNY CASH TRIBUTE FROM THE U.S.A.
De Meester, Almere
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 17 oktober 2015
21:00
Orange Fox
Hedon, Zwolle
20:00
Elvis Perkins
Hedon, Zwolle
Riverside
Hedon, Zwolle
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Mystery
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
Hans Aarsman - Zelf weten
Wesopa Weesp, Weesp
Nu of Nooit! popwedstrijd
De Bosuil, Weert
Danny Vera
Munttheater, Weert
19:30
Nu of Nooit - voorronde
De Bosuil, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Mister and Mississippi
Grenswerk, Venlo
21:00
James Leg / Robbing Banks
dB's, Utrecht
20:15
Rickie Lee Jones
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Isbells
EKKO, Utrecht
20:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
RASA, Utrecht
The Kyle Gass Band
De Helling, Utrecht
Van Dik Hout
A9 studios, Uitgeest
20:00
Black Wizard / Fatburger / Helldriver
De Pul, Uden
22:00
Chandima / Delucxed / Jack Wax / Rene Reiter / Steve Mills
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Incubated: Blixa Bargeld & Teho Teardo - Still Smiling
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
Dave McGraw & Mandy Fer
Porgy en Bess, Terneuzen
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
[SU:M]
C.C. De Ploter, Ternat
21:30
16 Dollars
De Fles, Spijkenisse
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Douwe Bob
Het Bolwerk, Sneek
22:30
Dubwise
Ernesto's, Sittard
22:00
The Highway Gang
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Meta & The Cornerstones
Grounds, Rotterdam
20:30
Shai Maestro Trio - untold stories
LantarenVenster, Rotterdam
Gabriel Iglesias
Ahoy, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Moonshine Madness
Baroeg, Rotterdam
14:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Walhalla, Rotterdam
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Perron-3, Rosmalen
18:00
Bathsheba
De verlichte geest, Roeselare
17:30
Tijd en Ruimte - Concert Dominique Vleeshouwers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Tijd en Ruimte - Concert Dominique Vleeshouwers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Tom Veltien & Friends
Hof in Salland, Raalte
21:00
Steve'n'Seagulls
P3, Purmerend
20:30
Salsa Night
Groene Engel, Oss
Tangerine - In Stereo
Ledeltheater, Oostburg
23:00
The Joint Reunion: DJ TLM + DJ Mass + J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Tim Vantol
Merleyn, Nijmegen
20:15
Jimmy LaFave
Doornroosje, Nijmegen
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Kom, Nieuwegein
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Ali B - Je Suis Ali
Bon theater, Medemblik
Battle
C.C. Achterolmen, Maaseik
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Tuin, Leusden
Gregory Page
Corneel, Lelystad
Y&T
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Gingerpig
TLH, Huissen
21:00
Circo Simonelli / DJ DNS / The Cool Quest
Manifesto, Hoorn
20:30
Novastar
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
KX Radio samenzwering10 jaar!
Vorstin, Hilversum
15:00
Muziekcafé met o.a. Ellen ten Damme
Vorstin, Hilversum
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
19:30
Trijntje Oosterhuis
Metropool, Hengelo
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Snarky Puppy
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Daisy Correia
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Shining (Zweden)
Bootstraat, Hasselt
The Simon & Garfunkel Story
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Gabriel Rios
Doopsgezinde kerk, Haarlem, Haarlem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
21:00
Brother & Bones + support
Vera, Groningen
20:30
Sabrina Starke
Simplon, Groningen
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
19:00
B-Brave
De Oosterpoort, Groningen
21:00
mantra machine
StudioGonz, Gouda
20:00
Axelle Red
C.C. Zomerloos, Gistel
20:00
As Prayers Fail
Jeugdhuis Ginsert, Genk
Lebbis - De Paardenpoetser
De Schattelijn, Geertruidenberg
19:30
Shawn James & The Shapeshifters
Atak, Enschede
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
22:00
JPK Band
Stage Music Cafe, Eindhoven
Lakshmi
Altstadt, Eindhoven
12:30
FemME: Therion + Tristania + Xandria
Effenaar, Eindhoven
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultura, Ede
21:00
John Engels
Mahogany Hall, Edam
21:00
Frantic Freak / Painbringer
Iduna, Drachten
20:15
The Bootleg Beatles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Daveson Ignitia / Fabian Franciscus / Maarten van Norren / Martijn Oos
Popcentrale, Dordrecht
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Breaking Levees / DIEDE / The Homesick
Paard, Den Haag
20:00
Variscythe
Paard, Den Haag