Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
P60
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Altstadt
Eindhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Luxor Live
Arnhem
Podium Boxtel
Boxtel
TheAtriuM
Mechelen
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Handelsbeurs
Gent
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koningshof
Maassluis
21:00
Vera
Groningen
22:00
Volta
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Paard
Den Haag
21:00
Mezz
Breda
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
De Bosuil
Weert
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
RASA
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:30
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
20:30
PopEi
Eindhoven
The Shack
Oude Meer
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Stedelijk Museum Alkmaar
Alkmaar
Atak
Enschede
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
De Maaspoort
Venlo
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Pieterskerk
Utrecht
Hedon
Zwolle
Posttheater
Arnhem
Het Klooster
Woerden
20:00
013
Tilburg
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
De Kroeg
Arnhem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:30
Theater het Hof
Arnhem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
De Muze
Noordwijk
De Weijer
Boxmeer
Melkweg
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Idea
Soest
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Wilminktheater
Enschede
dB's
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Roepaen
Ottersum
21:30
Cafe Daniels
Wageningen
21:30
Electron
Breda
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
donderdag 06 oktober 2016
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Carl Verheyen
P60, Amstelveen
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Bombay / Desert Mountain Tribe
Altstadt, Eindhoven
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Arno
Luxor Live, Arnhem
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Podium Boxtel, Boxtel
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
vrijdag 07 oktober 2016
00:00
Zwarte Koffie
Paradiso, Amsterdam
20:00
ZODIAC
Altstadt, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Wovenhand
Handelsbeurs, Gent
20:15
Wim Daniëls - Associëren
Flint, Amersfoort
20:15
Welkom bij de Fresku show
Theater de Koornbeurs, Franeker
Vreemde Kostgangers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Koningshof, Maassluis
21:00
View for a Day + support
Vera, Groningen
22:00
TRDGR8 presents: A’dam Underdogs Vol. I: IKS & Semey Group
Volta, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
The Sweet Release of Death/The Lumes /
Rotown, Rotterdam
20:00
The Kik
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
The Elementary Penguins
Paard, Den Haag
21:00
The Beards
Mezz, Breda
20:30
The Australian Pink Floyd Show
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
The Adele Project
De Bosuil, Weert
TenTemPiés
Het Bolwerk, Sneek
22:00
Taxidermist
Merleyn, Nijmegen
20:30
Tangosalon met live: Sexteto Andiamo
RASA, Utrecht
Swans
Effenaar, Eindhoven
20:30
Sunday Sun - Live out loud!
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
Stackhouse
The Shack, Oude Meer
20:00
Staatsopera van Tatarstan - Nabucco
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
St. Tropez
Metropool, Hengelo
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Soweto Soul!
Grounds, Rotterdam
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Sights & Sounds + Trade Wind + Acres
Dynamo, Eindhoven
20:00
Shuffle Live
Stedelijk Museum Alkmaar, Alkmaar
Shawn James & The Shapeshifters
Atak, Enschede
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Sabrina Starke
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Rumberos a monton
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Port Of Call
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Paul de Munnik
De Maaspoort, Venlo
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Nederlands Kamerkoor
Pieterskerk, Utrecht
Monomyth
Hedon, Zwolle
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Ergens Anders
Het Klooster, Woerden
20:00
Matt Simons
013, Tilburg
20:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Aan de Slinger, Houten
Martha Jane & The Talisman
De Kroeg, Arnhem
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Omval, Diemen
20:30
Margriet Sjoerdsma
Junushoff Theater, Wageningen
Maaike Ouboter
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
22:00
Living Room Heroes
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Lene Lovich Band
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Konono No.1
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
King of the World
Theater Hofpoort, Coevorden
22:00
Kelvin Jones
Paradiso, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Muze, Noordwijk
Joep Onderdelinden - Taart!
De Weijer, Boxmeer
JJ Grey & Mofro
Melkweg, Amsterdam
20:15
Jenny Arean / Marijn Brouwers
Figi Theater, Zeist
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Sneek, Sneek
20:30
Hypno5e + Pelgrim + No Loose Ends
Groene Engel, Oss
21:00
Human Vivisection (B) + Dehumanization
Little Devil, Tilburg
20:15
Her Majesty
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Idea, Soest
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
Greenleaf
dB's, Utrecht
20:00
Ggu:ll
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Gemma Ray / Nomadic Drive
Roepaen, Ottersum
21:30
Gangabella
Cafe Daniels, Wageningen
21:30
Future Old People Are Wizards
Electron, Breda
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Benjamin Herman e.a.
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Frank Carter & The Rattlesnakes
Melkweg, Amsterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Posthuis Theater, Heerenveen
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Electric Citizen
Patronaat, Haarlem
20:15
Eins, Zwei Orchestra
De Helling, Utrecht
21:00
DunkelNacht / Throne Of Time
De Bakkerij, Castricum
20:00
Dope D.O.D.
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
DJ Rush
Doornroosje, Nijmegen