Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schuur
Haarlem
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:00
StudioGonz
Gouda
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ludens
Voorburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Theatercafe Lexke
Budel
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TLH
Huissen
Toestanden op Podium
Bemmel
21:00
Vera
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
15:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:30
WORM
Rotterdam
013
Tilburg
14:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Boerderij Kamps
Rolde
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
16:00
De Bosuil
Weert
16:30
De Harmonie
Edam
De Helling
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
15:30
Extase
Tilburg
14:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
21:00
Hedon
Zwolle
Het Bolwerk
Sneek
Het Veur Theater
Leidschendam
15:00
Hofsteenge
Grolloo
Hulst Cultureel
Hulst
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
NAXT Stage
Almelo
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Perron-3
Rosmalen
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
15:00
Poppodium Volt
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:00
Stuk
Leuven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Trix
Antwerpen
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
14:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:30
WORM
Rotterdam
20:30
Altstadt
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
16:00
Concerto
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
De verlichte geest
Roeselare
DeLaMar
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Grounds
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Manifesto
Hoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
21:30
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 17 oktober 2015
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:30
Sabrina Starke
Simplon, Groningen
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:00
JPK Band
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:00
mantra machine
StudioGonz, Gouda
19:00
Aether x Houndstooth
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Daimy Lotus
Taverne, Bergen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Tuin, Leusden
The Simon & Garfunkel Story
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Tim Knol - Lost & Found
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kasper van Kooten
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Walhalla, Rotterdam
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theatercafe Lexke, Budel
20:15
Rickie Lee Jones
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gingerpig
TLH, Huissen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Toestanden op Podium, Bemmel
21:00
Brother & Bones + support
Vera, Groningen
20:00
KX Radio samenzwering10 jaar!
Vorstin, Hilversum
15:00
Muziekcafé met o.a. Ellen ten Damme
Vorstin, Hilversum
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Hans Aarsman - Zelf weten
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Fresku
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
14:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam
zondag 18 oktober 2015
Riverside: Love, Fear And The Time Machine Tour
013, Tilburg
14:00
Moonshine Madness
Baroeg, Rotterdam
16:00
Trouble No More
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
Steve 'n' Seagulls - Bluegrass Rock/Metal covers
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Zigeunerorkest Frysk Csardas
Boerderij Kamps, Rolde
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
[SU:M]
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Axelle Red
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
16:00
'De boM!' Doe Maar Revisited
De Bosuil, Weert
16:30
Lemon
De Harmonie, Edam
Will And The People
De Helling, Utrecht
Snarky Puppy
De Oosterpoort, Groningen
15:30
Tony Spinner
Extase, Tilburg
14:00
Popkoor You Name It
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
MainStreet
Gebr. De Nobel, Leiden
16:15
Avery Plains
Gigant, Apeldoorn
16:00
Karel Boehlee, Tom Beek, Marc Schenk en Frans van Geest
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
21:00
Siena Root / The Good Hand
Hedon, Zwolle
DOUWE BOB - speciaal intiem akoestisch concert @ Noorderkerk (40 jaar
Het Bolwerk, Sneek
Ben van den Dungen Kwartet
Het Veur Theater, Leidschendam
15:00
Jimmy LaFave
Hofsteenge, Grolloo
Jacquelien de Savornin Lohman
Hulst Cultureel, Hulst
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tangerine - In Stereo
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
Hanzel und Gretyl
Little Devil, Tilburg
20:00
B-Brave
Metropool, Hengelo
20:00
Gregory Page (UK)
Mezz, Breda
16:30
Rhinos Are People Too (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
16:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Angelus Apatrida
NAXT Stage, Almelo
20:00
Y&T
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Ron Carter’s Foursight - 'Dear Miles'
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Pink Project
Paard, Den Haag
22:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Junction
Paradiso, Amsterdam
20:00
Liesbeth List
Paradiso, Amsterdam
20:00
Anuar - Integer
Perron-3, Rosmalen
14:00
The Ploctones
PlusEtage, Baarle-Nassau
15:00
Leonard Cohen geit plat
Poppodium Volt, Sittard
Jett Rebel Solo
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
Jazzal
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:00
Alasdair Roberts
Stuk, Leuven
20:00
Modalities: An Exploration Of Theatre and Electronic Music
Sugar Factory, Amsterdam
17:00
St. Louis Slim
Taverne, Bergen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Tuin, Leusden
The Simon & Garfunkel Story
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Public Image Ltd.
Trix, Antwerpen
Suuns & Jerusalem In My Heart
Vera, Groningen
Kapok
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
14:00
Krachtstroom Festival
Vorstin, Hilversum
20:30
Stick Men ft. Tony Levin, Pat Mastelotto & Markus Reuter
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
14:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam
maandag 19 oktober 2015
20:30
DDW Music: Fickle Friends / The Prettiots
Altstadt, Eindhoven
Son Lux
Ancienne Belgique (AB), Brussel
16:00
Hollis Brown
Concerto, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dave McGraw & Mandy Fer
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
Angelus Apatrida
De verlichte geest, Roeselare
Novastar
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Licht! (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Zebra Zulu
Grounds, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
A Forest of Stars
Little Devil, Tilburg
21:00
Hoornse Beth Hart Tribute / Monkeyback
Manifesto, Hoorn
19:30
Brother & Bones
Melkweg, Amsterdam
18:00
B-Brave
Melkweg, Amsterdam
21:30
Rowwen Heze
Music Club Kampen, Kampen
20:00
50 jaar 3FM
Paradiso, Amsterdam