Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theatercafe Lexke
Budel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
P3
Purmerend
19:00
Melkweg
Amsterdam
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Mezz
Breda
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
De Helling
Utrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
De hoogte
Winsum
17:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Hof in Salland
Raalte
De Kattendans
Bergeijk
Schuur
Haarlem
19:30
Metropool
Hengelo
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
A9 studios
Uitgeest
20:00
Paard
Den Haag
Cultura
Ede
00:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
16:00
De Bosuil
Weert
14:30
WORM
Rotterdam
20:00
Stuk
Leuven
NAXT Stage
Almelo
20:00
Perron-3
Rosmalen
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Metropool
Hengelo
Het Veur Theater
Leidschendam
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Mezz
Breda
19:00
Little Devil
Tilburg
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Hulst Cultureel
Hulst
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:00
Hofsteenge
Grolloo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
14:00
Vorstin
Hilversum
16:30
De Harmonie
Edam
15:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
14:00
Baroeg
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Paard
Den Haag
14:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Trix
Antwerpen
16:30
Mezz
Breda
013
Tilburg
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
De Oosterpoort
Groningen
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Vera
Groningen
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theater de Voorveghter
Hardenberg
15:30
Extase
Tilburg
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Helling
Utrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
15:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
De verlichte geest
Roeselare
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
20:30
Altstadt
Eindhoven
People's Place
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
Music Club Kampen
Kampen
zaterdag 17 oktober 2015
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theatercafe Lexke, Budel
20:30
Snarky Puppy
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Steve'n'Seagulls
P3, Purmerend
19:00
Subbacultcha + Alles Los (Amsterdam Dance Event)
Melkweg, Amsterdam
Tangerine - In Stereo
Ledeltheater, Oostburg
20:15
The Bootleg Beatles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
The Hickey Underworld
Mezz, Breda
22:00
The Highway Gang
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
23:00
The Joint Reunion: DJ TLM + DJ Mass + J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
The Kyle Gass Band
De Helling, Utrecht
The Simon & Garfunkel Story
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
17:30
Tijd en Ruimte - Concert Dominique Vleeshouwers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Tijd en Ruimte - Concert Dominique Vleeshouwers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Knol - Lost & Found
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
22:00
Tim Vantol
Merleyn, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Tom Veltien & Friends
Hof in Salland, Raalte
Ton Kas - JABROER
De Kattendans, Bergeijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
19:30
Trijntje Oosterhuis
Metropool, Hengelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Junushoff Theater, Wageningen
Van Dik Hout
A9 studios, Uitgeest
20:00
Variscythe
Paard, Den Haag
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultura, Ede
00:00
Warp x LuckyMe Showcase
Paradiso, Amsterdam
Will And The People
Paard, Den Haag
Y&T
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
[SU:M]
C.C. De Ploter, Ternat
zondag 18 oktober 2015
16:00
'De boM!' Doe Maar Revisited
De Bosuil, Weert
14:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam
20:00
Alasdair Roberts
Stuk, Leuven
Angelus Apatrida
NAXT Stage, Almelo
20:00
Anuar - Integer
Perron-3, Rosmalen
16:15
Avery Plains
Gigant, Apeldoorn
20:00
Axelle Red
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
B-Brave
Metropool, Hengelo
Ben van den Dungen Kwartet
Het Veur Theater, Leidschendam
16:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
DOUWE BOB - speciaal intiem akoestisch concert @ Noorderkerk (40 jaar
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Gregory Page (UK)
Mezz, Breda
19:00
Hanzel und Gretyl
Little Devil, Tilburg
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jacquelien de Savornin Lohman
Hulst Cultureel, Hulst
21:00
Jazzal
Stage Music Cafe, Eindhoven
Jett Rebel Solo
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:00
Jimmy LaFave
Hofsteenge, Grolloo
Kapok
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
16:00
Karel Boehlee, Tom Beek, Marc Schenk en Frans van Geest
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
14:00
Krachtstroom Festival
Vorstin, Hilversum
16:30
Lemon
De Harmonie, Edam
15:00
Leonard Cohen geit plat
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Liesbeth List
Paradiso, Amsterdam
20:00
MainStreet
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Modalities: An Exploration Of Theatre and Electronic Music
Sugar Factory, Amsterdam
14:00
Moonshine Madness
Baroeg, Rotterdam
22:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Paradiso, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Pink Project
Paard, Den Haag
14:00
Popkoor You Name It
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Public Image Ltd.
Trix, Antwerpen
16:30
Rhinos Are People Too (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
Riverside: Love, Fear And The Time Machine Tour
013, Tilburg
21:00
Ron Carter’s Foursight - 'Dear Miles'
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Siena Root / The Good Hand
Hedon, Zwolle
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
C.C. 't Gasthoes, Horst
Snarky Puppy
De Oosterpoort, Groningen
17:00
St. Louis Slim
Taverne, Bergen
20:00
Steve 'n' Seagulls - Bluegrass Rock/Metal covers
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Stick Men ft. Tony Levin, Pat Mastelotto & Markus Reuter
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Suuns & Jerusalem In My Heart
Vera, Groningen
Tangerine - In Stereo
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
The Junction
Paradiso, Amsterdam
14:00
The Ploctones
PlusEtage, Baarle-Nassau
The Simon & Garfunkel Story
Theater de Voorveghter, Hardenberg
15:30
Tony Spinner
Extase, Tilburg
16:00
Trouble No More
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Will And The People
De Helling, Utrecht
20:00
Y&T
Nieuwe Nor, Heerlen
15:00
Zigeunerorkest Frysk Csardas
Boerderij Kamps, Rolde
20:00
[SU:M]
C.C. Belgica, Dendermonde
maandag 19 oktober 2015
20:00
50 jaar 3FM
Paradiso, Amsterdam
19:00
A Forest of Stars
Little Devil, Tilburg
Angelus Apatrida
De verlichte geest, Roeselare
18:00
B-Brave
Melkweg, Amsterdam
19:30
Brother & Bones
Melkweg, Amsterdam
20:30
Dave McGraw & Mandy Fer
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
20:30
DDW Music: Fickle Friends / The Prettiots
Altstadt, Eindhoven
Gregory Page (UK)
People's Place, Amsterdam
16:00
Hollis Brown
Concerto, Amsterdam
21:00
Hoornse Beth Hart Tribute / Monkeyback
Manifesto, Hoorn
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Novastar
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Popa Chubby
Spirit of 66, Verviers
Randy Newman
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Rich Robinson
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Rowwen Heze
Music Club Kampen, Kampen