Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Little Devil
Tilburg
23:00
013
Tilburg
20:30
Theater het Hof
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:30
De Paap
Den Haag
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Doelen
Rotterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Gelredome
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
The Lowlander
Bodegraven
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater 't Onderdak
Sassenheim
C.C. De Kei
Reusel
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
O.C. De Kleine Beer
Beernem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Americahal
Apeldoorn
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
A9 studios
Uitgeest
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Zaantheater
Zaandam
Arto Theater
Schoonhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
RASA
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Atak
Enschede
21:00
N9
Eeklo
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
Paard
Den Haag
Spant!
Bussum
Lucky
Rijssen
Singer Theater
Laren
20:00
De Flux
Zaandam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
BIRD
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
V11
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
G.C. Den Dries
Retie
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Meester
Almere
Gryphus
Vierlingsbeek
Grenslandhallen
Hasselt
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Jazzpodium Waterweg
Schiedam
Markant Uden
Uden
15:30
De Kleine Waarheid
Zaandam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Metropool
Hengelo
16:00
Westerkerk
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Ledeltheater
Oostburg
15:00
PopEi
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
15:00
De Perifeer
Deventer
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
15:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Hedon
Zwolle
18:00
De Pul
Uden
20:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
Paard
Den Haag
CCXL Theater
Vlissingen
zaterdag 08 oktober 2016
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Margriet Sjoerdsma
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Lucifer
Little Devil, Tilburg
23:00
Losjes: Palms Trax + Serge
013, Tilburg
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Meervaart, Amsterdam
22:00
Konono No.1
Paradiso, Amsterdam
22:30
KillFred
De Paap, Den Haag
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Kelly God / Rene van Kooten / Rotterdams Philharmonisch Orkest
De Doelen, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Schattelijn, Geertruidenberg
Justin Bieber
Gelredome, Arnhem
20:30
Junior Kenna & Fiyah Nation Band
Luxor Live, Arnhem
21:00
Johnny Verger
The Lowlander, Bodegraven
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Jochen Otten
C.C. De Kei, Reusel
JJ Grey & Mofro
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Jasper Huysentruyt Trio
O.C. De Kleine Beer, Beernem
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Veste, Delft
20:00
Jan Smit
Americahal, Apeldoorn
Izaline Calister - Latin Diva (try-out)
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Hovius plays Radiohead
Metropool, Hengelo
20:30
Hollandaise: Andre Hazes Jr. / Glennis Grace / Xander de Buisonjé
A9 studios, Uitgeest
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Her Majesty
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Arto Theater, Schoonhoven
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Hans Dekker / Mo el Khamssi / Roland van Hek
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Hailu Mergia, Tony Buck & Mike Majkowski - Hypnotiserende ethiojazz
RASA, Utrecht
20:00
Guitar Wolf
dB's, Utrecht
21:00
Ghostriders + Boom Boom Barber + Vandervens
De Bakkerij, Castricum
20:00
Gemma Ray
Atak, Enschede
21:00
Freakwater
N9, Eeklo
21:00
Fleddy Melculy
De Peppel, Zeist
20:00
Faintest Idea + The Sketchers
Het Bolwerk, Sneek
21:30
Essential Six presents Blupaint & Echo Movis
Vorstin, Hilversum
20:15
Enge Buren - Ruk!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Electric Citizen / Salem's Pot
Metropool, Hengelo
Eek-A-Mouse
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dutch Swing College Band
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dorona Alberti - Käsebrot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Posttheater, Arnhem
Diggy Dex
Paard, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Spant!, Bussum
Destruction
Lucky, Rijssen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Singer Theater, Laren
20:00
De Kraaien
De Flux, Zaandam
21:00
De Dijk
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Dazzled Sticks
BIRD, Rotterdam
21:00
Dave Koz (Uitverkocht)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Crazy Cult Roadshow / Junkfood Lunchbox
The Jack, Eindhoven
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Broederliefde
Patronaat, Haarlem
20:30
Boom like that! / Claptunes / Damaged Justice / Kaboom! / Pearl Jammin
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Black Oak
V11, Rotterdam
20:00
Birdy
013, Tilburg
20:00
Beaty Heart
Paradiso, Amsterdam
Bazart
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bastian Baker
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Arbeid Adelt! / Aroma Di Amore / CJ Bolland
G.C. Den Dries, Retie
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Andy Frasco
De Meester, Almere
André Manuel - De Onzen
Gryphus, Vierlingsbeek
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
19:00
257ers - Helemaal Melkweg
Melkweg, Amsterdam
zondag 09 oktober 2016
20:00
Yuri Honing Acoustic Quartet
Jazzpodium Waterweg, Schiedam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Markant Uden, Uden
15:30
Vicki Swan & Jonny Dyer
De Kleine Waarheid, Zaandam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
The Dublin Legends
Metropool, Hengelo
16:00
The Bartholomew Consort
Westerkerk, Amsterdam
The Australian Pink Floyd Show
De Oosterpoort, Groningen
Steve Forbert
Paradiso, Amsterdam
19:45
Soweto Soul!
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Ledeltheater, Oostburg
15:00
Singer-Songwriter Bram van Langen
PopEi, Eindhoven
20:15
Sanne Wallis de Vries
De Kleine Komedie, Amsterdam
17:00
Route 77
Taverne, Bergen
15:00
Radboud Mens
De Perifeer, Deventer
20:00
Plug 'n Play - Out Of The Way
Vorstin, Hilversum
21:00
Oscar
Bitterzoet, Amsterdam
15:00
Nederlands Kamerkoor
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
14:30
My Breath My Music - In Concert with o.a. Candy Dulfer
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Matt Woods
Paradiso, Amsterdam
19:45
Matt Simons
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
C.C. Den Herd, Bladel
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Magnetic Spacemen
Hedon, Zwolle
18:00
Londense singer/songwriters Gecko + Lewis Bootle
De Pul, Uden
20:00
Lene Lovich Band
Luxor Live, Arnhem
16:00
Konono No.1
Paard, Den Haag
Kim Wilde
CCXL Theater, Vlissingen