Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
People's Place
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Dynamo
Eindhoven
De Velinx
Tongeren
De Spil
Roeselare
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Casino
Sint-Niklaas
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Agnietenhof
Tiel
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Werftheater
Utrecht
Vorstin
Hilversum
20:30
Volta
Amsterdam
Vera
Groningen
20:00
V11
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Concordia
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Rotown
Rotterdam
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Munttheater
Weert
17:30
Molen De Ster
Utrecht
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
23:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Joriskerk
Venlo
20:15
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Huistheater De Steenakker
Haps
21:00
Hofman
Utrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Hedon
Zwolle
woensdag 12 oktober 2016
20:30
Arie Koomen / Bas Birker / Ronald Smink / Tom Sligting - Comedy Night
Simplon, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Emeli Sandé
People's Place, Amsterdam
20:00
Modern Day Babylon / Skyharbor
Patronaat, Haarlem
20:00
Johnny Dowd
Patronaat, Haarlem
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
Seasick Steve
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fiction Plane
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Big Brother & The Holding Company
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Jay Brannan
Merleyn, Nijmegen
19:30
Mykki Blanco
Melkweg, Amsterdam
20:00
NUHR
Meervaart, Amsterdam
21:00
Ray Bonneville
Luxor Live, Arnhem
Steve Forbert
Grenswerk, Venlo
Minou Bosua - Minoux
Goudse Schouwburg, Gouda
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Bonecrusher + Angstgegner + Golden Wonderboys
Dynamo, Eindhoven
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
De Spil, Roeselare
20:30
Elke Vierveijzer zingt Maarten van Roozendaal
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Douwe Bob
De Helling, Utrecht
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Harmonie, Leeuwarden
The Robert Cray Band
De Casino, Sint-Niklaas
Ton Kas - JABROER
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Krankland
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Quantum Trio
BIRD, Rotterdam
20:00
Steel Panther
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Fairport Convention
Agnietenhof, Tiel
donderdag 13 oktober 2016
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
Earth, Wind & Fire ft Al Mckay
Vorstin, Hilversum
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
Mozes and the Firstborn + Robbing Millions
Vera, Groningen
20:00
Kid Harlequin
V11, Rotterdam
20:00
Bauer (NL)
Tolhuistuin, Amsterdam
19:45
Soja
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Sneek, Sneek
Minou Bosua - Minoux
Theater Hof 88, Almelo
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
The Kik
Theater De Leest, Waalwijk
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Leest, Waalwijk
Izaline Calister - Latin Diva
Theater De Kolk, Assen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Concordia, Enschede
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Trinity- Desert Rain theatertour
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ton Kas - JABROER
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Paul de Munnik
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Clifton Braam - De Eerste Keer
Schouwburg Almere, Almere
Augustines
Rotown, Rotterdam
21:00
Death Alley
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
De Kift / Rats on Rafts
Patronaat, Haarlem
Sonata Arctica
Patronaat, Haarlem
20:00
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
White Lies
Paradiso, Amsterdam
20:00
Protection Patrol Pinkerton
Paradiso, Amsterdam
The Great Communicators
Paard, Den Haag
20:00
Brand / Room for Elephants / The Wildcats
P60, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Stick Men
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Robert Cray Band
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Kim Wilde
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Munttheater, Weert
17:30
De Popronde met Hans Hannemann en Jasper Schalks
Molen De Ster, Utrecht
Danny Vera
Mezz, Breda
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Metropool, Hengelo
23:00
Annabel / DJ Joenis / Lucash / Opivm / Sadclaw
Merleyn, Nijmegen
67
Melkweg, Amsterdam
19:30
Obie Trice
Melkweg, Amsterdam
Sick Of It All
Melkweg, Amsterdam
21:00
St. Tropez
Luxor Live, Arnhem
21:00
Jazzpodium Waterweg Presents: Chris Jagger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Sam Outlaw
Joriskerk, Venlo
20:15
Pete Lincoln
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
The Sweet
Huistheater De Steenakker, Haps
21:00
Popronde Utrecht
Hofman, Utrecht
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Het Klooster, Woerden
20:00
Diggy Dex
Hedon, Zwolle