Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Patronaat
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Burgerweeshuis
Deventer
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Stathe
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:00
Paradiso
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
People's Place
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Helling
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Dynamo
Eindhoven
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
De Spil
Roeselare
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bouwkunde
Deventer
21:30
Vera
Groningen
De Velinx
Tongeren
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Paradiso
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
De Kreun
Kortrijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Volta
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Diligentia
Den Haag
20:00
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Paard
Den Haag
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater De Leest
Waalwijk
013
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
Patronaat
Haarlem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Joriskerk
Venlo
Cacaofabriek
Helmond
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Hofman
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
17:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Huistheater De Steenakker
Haps
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Metropool
Hengelo
Vera
Groningen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater het Hof
Arnhem
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Theater Sneek
Sneek
C.C. De Steiger
Menen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
V11
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
De Bosuil
Weert
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Kolk
Assen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Bibelot
Dordrecht
woensdag 12 oktober 2016
20:00
Modern Day Babylon / Skyharbor
Patronaat, Haarlem
Minou Bosua - Minoux
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Krankland
Burgerweeshuis, Deventer
Klangstof
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Johnny Dowd
Patronaat, Haarlem
22:00
Jay Brannan
Merleyn, Nijmegen
20:30
Isaac Vallentin
Stathe, Utrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Wilminktheater, Enschede
20:00
Fiction Plane
Paradiso, Amsterdam
Fairport Convention
Agnietenhof, Tiel
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Veste, Delft
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Emeli Sandé
People's Place, Amsterdam
20:30
Elke Vierveijzer zingt Maarten van Roozendaal
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Douwe Bob
De Helling, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Bonecrusher + Angstgegner + Golden Wonderboys
Dynamo, Eindhoven
21:00
Big Brother & The Holding Company
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
De Spil, Roeselare
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Arie Koomen / Bas Birker / Ronald Smink / Tom Sligting - Comedy Night
Simplon, Groningen
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
André Manuel - De Onzen
Theater Bouwkunde, Deventer
21:30
An Pierlé
Vera, Groningen
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
donderdag 13 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
White Lies
Paradiso, Amsterdam
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Het Klooster, Woerden
Warhaus
De Kreun, Kortrijk
20:15
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Trinity- Desert Rain theatertour
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ton Kas - JABROER
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Tineke Postma Quartet feat. Frederik Koster
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Theo Maassen
Diligentia, Den Haag
20:00
The Sweet
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
The Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Robert Cray Band
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Kik
Theater De Leest, Waalwijk
The Great Communicators
Paard, Den Haag
Sunday Sun
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Stick Men
Nieuwe Nor, Heerlen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Leest, Waalwijk
Steel Panther
013, Tilburg
21:00
St. Tropez
Luxor Live, Arnhem
Sonata Arctica
Patronaat, Haarlem
19:45
Soja
TivoliVredenburg, Utrecht
Sick Of It All
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Sam Outlaw
Joriskerk, Venlo
Sabrina Starke
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Reggae Sundance presents: Eek-A-Mouse
Effenaar, Eindhoven
20:00
Protection Patrol Pinkerton
Paradiso, Amsterdam
21:00
Popronde Utrecht
Hofman, Utrecht
20:00
Popronde Utrecht
EKKO, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
17:00
Pitou
Concerto, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:15
Pete Lincoln
Huistheater De Steenakker, Haps
Paul de Munnik
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
19:30
Obie Trice
Melkweg, Amsterdam
20:00
NUHR
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Metropool, Hengelo
Mozes and the Firstborn + Robbing Millions
Vera, Groningen
19:30
Monomyth
Gebr. De Nobel, Leiden
Minou Bosua - Minoux
Theater Hof 88, Almelo
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Margriet Sjoerdsma
De Maagd, Bergen op Zoom
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
21:00
Live: Suns of Thyme
Cul de Sac, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Sneek, Sneek
LaVendore Rogue
C.C. De Steiger, Menen
20:00
Kim Wilde
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Kid Harlequin
V11, Rotterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Munttheater, Weert
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Joep Onderdelinden - Taart!
De Meenthe, Steenwijk
20:00
JOANovARC (UK) Take Off Session
Duycker, Hoofddorp
21:00
Jazzpodium Waterweg Presents: Chris Jagger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Janis Joplin's Big Brother & The Holding Company
De Bosuil, Weert
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Junushoff Theater, Wageningen
Izaline Calister - Latin Diva
Theater De Kolk, Assen
20:30
Izaline Calister - Latin Diva
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Ian Siegal - The Twentyfive Tour
Bibelot, Dordrecht