Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
013
Tilburg
20:00
Music Club Kampen
Kampen
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
De Peppel
Zeist
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Martiniplaza
Groningen
20:30
Roepaen
Ottersum
19:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Artishock
Soest
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
23:00
Paard
Den Haag
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Billie's Bar
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
C.C. De Steenoven
Herzele
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Paradiso
Amsterdam
Heyhoef-Backstage
Tilburg
Winston
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:00
Paard
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
JKC Nirwana
Dronten
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Corneel
Lelystad
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Flint
Amersfoort
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Ludens
Voorburg
17:00
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
22:00
Mezz
Breda
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
17:00
Taverne
Bergen
ACU
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
De Helling
Utrecht
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
15:00
RASA
Utrecht
18:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
Het Pompstation
Amsterdam
15:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Mezz
Breda
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Toomler Theater
Amsterdam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Cretopia
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:00
PopEi
Eindhoven
Paard
Den Haag
Roepaen
Ottersum
16:00
De Bosuil
Weert
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
De Pul
Uden
Heineken Music Hall
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Iduna
Drachten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
zaterdag 15 oktober 2016
20:00
Kringili & Alex Megas - Juice EP release party
013, Tilburg
20:00
Kim Wilde
Music Club Kampen, Kampen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Johnny Dowd
De Peppel, Zeist
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Nieuwe Kolk, Assen
Jan Smit
Martiniplaza, Groningen
20:30
Jan Rot
Roepaen, Ottersum
19:00
ipsYlon festival
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Indian Askin
C.C. Cayen, Enkhuizen
Ian Siegal
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Het Trio van Lemm
Artishock, Soest
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bouwkunde, Deventer
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
23:00
Gui Boratto
Paard, Den Haag
17:00
Gadja
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Flip Noorman - Make-up
Agora Theater Lelystad, Lelystad
22:00
Fistula / Grime
Merleyn, Nijmegen
21:00
Felix & Devi
Billie's Bar, Amsterdam
19:45
Felabration
Doornroosje, Nijmegen
Fairport Convention
C.C. De Steenoven, Herzele
20:30
Enge Buren - Ruk!
Het Veur Theater, Leidschendam
Ed Struijlaart
Paradiso, Amsterdam
Dynamite Blues Band
Heyhoef-Backstage, Tilburg
Dune Rats / DZ Deathrays
Winston, Amsterdam
Dua Lipa
Paradiso, Amsterdam
Drive Like Maria
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Meervaart, Amsterdam
21:00
Dead Ghosts
Stroomhuis, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:15
Daughter
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - De Afterparty
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Purmaryn, Purmerend
22:00
Claudio Baroni
Paard, Den Haag
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Castle
Little Devil, Tilburg
20:00
Brassband De Bazuin / Dekoor / Ellen ten Damme
De Harmonie, Leeuwarden
Brace
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Bon Scotch
JKC Nirwana, Dronten
22:00
Bloezz
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Black Pearl / The DC/Denims
J.C. De Bunker, Gemert
21:00
Black Bone
Altstadt, Eindhoven
21:00
Birth of Joy
Corneel, Lelystad
Bettie Serveert
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Ben Wendel Group
LantarenVenster, Rotterdam
16:00
Bauer
Concerto, Amsterdam
21:00
Bart Wirtz
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Hasselt, Hasselt
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Agnietenhof, Tiel
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Flint, Amersfoort
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - De Onzen
Theater Ludens, Voorburg
17:00
Amsterdam Metalfest
Melkweg, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
22:00
90's Now
Mezz, Breda
20:30
'Kloostersessie' ft. Black Oak
Nieuwe Nor, Heerlen
zondag 16 oktober 2016
17:00
Yellow Grass
Taverne, Bergen
Yak
ACU, Utrecht
Y&T
Boerderij, Zoetermeer
White Denim
De Helling, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
15:00
Trio Da Kali- Fenomenale hedendaagse griotmuziek uit Mali
RASA, Utrecht
18:00
Tokyo Blade
Little Devil, Tilburg
20:00
The Unthanks
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Low Anthem
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
The Long Tall Texans
dB's, Utrecht
20:30
The Computers + The Road Home
Vera, Groningen
Tessa Belinfante
Het Pompstation, Amsterdam
15:00
Tessa Belinfante
Concerto, Amsterdam
16:00
Taxidermist
Mezz, Breda
21:00
Summer Cannibals
V11, Rotterdam
20:00
Stéphanie Struijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Toomler Theater, Amsterdam
15:00
Steely Fan
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Stackhouse
Cretopia, Rotterdam
20:00
Skye / Ross
Muziekgieterij, Maastricht
15:00
Singer-Songwriter Max Schellekens
PopEi, Eindhoven
Seasick Steve
Paard, Den Haag
Scott Matthews
Roepaen, Ottersum
16:00
Saybia
De Bosuil, Weert
Sam Outlaw
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Rigna Folk
De Pul, Uden
PJ Harvey
Heineken Music Hall, Amsterdam
14:15
Pieter Jan Leusink
Concertgebouw, Amsterdam
13:30
Peter Beets meets Mathilde Santing - Een ode aan Sarah Vaughan
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Parquet Courts
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Ntjam Rosie
BIRD, Rotterdam
21:00
Mozes and the Firstborn
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Monkey3
Iduna, Drachten
20:15
Minou Bosua
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Matt Harlan / Rachel Jones
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Ons Mierloos Theater, Mierlo