Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Reggehof
Goor
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:45
Gigant
Apeldoorn
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
P60
Amstelveen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Groene Engel
Oss
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Koorenhuis
Den Haag
The Grey Space In The Middle
Den Haag
Paard
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Aan de Slinger
Houten
Posttheater
Arnhem
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Meervaart
Amsterdam
Nut Departement Makkum
Makkum
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Chassé Theater
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
00:00
BREStheater
Brielle
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Winsinghhof
Roden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
Chassé Theater
Breda
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. Achterolmen
Maaseik
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
Bibelot
Dordrecht
Melkweg
Amsterdam
19:00
Dynamo
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Stevenskerk
Nijmegen
De Flux
Zaandam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
vrijdag 07 februari 2020
20:15
TAGO - Korean Drum
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:15
Nederpop All Stars
Het Klooster, Woerden
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Queen The Music
Singer Theater, Laren
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Stereo Mc's
De Helling, Utrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Munttheater, Weert
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
David Luning
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Amro Kasr / barbara Willemse
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
North Star
Hedon, Zwolle
20:30
Guns 2 Roses
Hedon, Zwolle
20:30
Arno
Doornroosje, Nijmegen
Supergrass
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Rietveld Theater, Delft
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Figi Theater, Zeist
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Meerpaal, Dronten
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
DeLaMar, Amsterdam
20:30
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
De Reggehof, Goor
20:30
The Mahones
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Mayra Orchestra Oracle Live DVD releaseshow
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Marc Ysaye
Spirit of 66, Verviers
20:30
Habitants / Our Oceans
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Okesweer
Luxor Live, Arnhem
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Werftheater, Utrecht
20:30
New Rotterdam Jazz Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
20:30
ZENO
Mezz, Breda
20:30
Jaap Boots en de Natte Honden
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:30
T-99
De Peppel, Zeist
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
De Ambassade
EKKO, Utrecht
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:45
New Cool Collective
Gigant, Apeldoorn
20:45
Tristan
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
One Of These Days
P60, Amstelveen
20:45
Hardcore Vrijdag: Parkway Driven + One Life Crew Set + Black Masks and
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Yung Internet
Rotown, Rotterdam
21:00
Pronk
Café Wilhelmina, Eindhoven
Osso
Groene Engel, Oss
21:30
On The House: Reggae!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
Mr. Wallace
Vera, Groningen
22:00
Drama
Paradiso, Amsterdam
Noisia
TivoliVredenburg, Utrecht
zaterdag 08 februari 2020
Grauzone
Koorenhuis, Den Haag
Grauzone
The Grey Space In The Middle, Den Haag
Grauzone
Paard, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Aan de Slinger, Houten
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Meervaart, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Nut Departement Makkum, Makkum
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Hofpoort, Coevorden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Lebbis - De Ervaring
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Grote Kerk Enschede, Enschede
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
BREStheater, Brielle
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater De Tuin, Leusden
Broeder Dieleman - Theatertour
Theater De Winsinghhof, Roden
Do - Mijn Kleine Huis
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Pink Floyd Sound - The Wall
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
TAGO - Korean Drum
Zaantheater, Zaandam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Chassé Theater, Breda
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Storm, Winterswijk
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Achterolmen, Maaseik
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yora Rienstra - UP
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Goudse Schouwburg, Gouda
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
Footprints
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Dordrecht Metal Fest
Bibelot, Dordrecht
The Murder Capital
Melkweg, Amsterdam
19:00
Monuments - 'The End Of Phronesis Tour'+ support
Dynamo, Eindhoven
19:30
Worakls Orchestra
Melkweg, Amsterdam
19:30
Amsterdam Klezmer Band
Hedon, Zwolle
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Stevenskerk, Nijmegen
Famke Louise, Lauwtje & Friends
De Flux, Zaandam
The Toy Dolls
Doornroosje, Nijmegen
20:00
O'G3NE
Flint, Amersfoort
20:00
Waylon
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Analogues
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Ana Moura
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jonas Brothers
Lotto Arena, Antwerpen