Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
20:00
N9
Eeklo
Agora Theater Druten
Druten
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Iduna
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater Dina
Dedemsvaart
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Botanique
Brussel
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Mezz
Breda
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
23:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Amstelkerk
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
De School
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
21:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
M.C. De Toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Flux
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Ludens
Voorburg
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Pul
Uden
20:30
Extase
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Paradox
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
00:15
Extase
Tilburg
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
Artishock
Soest
19:30
Poppodium Volt
Sittard
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
The 101 Guitar Bar
Sint-Job-in-'t-Goor
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
V11
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
19:30
Laurenskerk
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Ledeltheater
Oostburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
vrijdag 14 oktober 2016
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:00
Banned From Utopia
N9, Eeklo
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
De Meerpaal, Dronten
20:00
Birth of Joy
Iduna, Drachten
22:00
The New Habit
Muziekpodium DJS, Dordrecht
St. Tropez
Bibelot, Dordrecht
20:00
NUHR
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bökkers
Burgerweeshuis, Deventer
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Nynke Laverman
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Matt Harlan / Rachel Jones
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Homeboy Sandman
Paard, Den Haag
20:00
Big Brother & The Holding Company
Paard, Den Haag
20:00
Stéphanie Struijk
Theater Dina, Dedemsvaart
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Spant!, Bussum
Parquet Courts
Botanique, Brussel
20:30
Enge Buren - Ruk!
BREStheater, Brielle
20:30
Fiction Plane (UK) + support
Mezz, Breda
20:30
Legends of Rock met Powerslave en Volbeatz
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Petra Berger - Zoektocht naar geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
Terzij De Horde + GGU:II
Luxor Live, Arnhem
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Dazzled Sticks
Luxor Live, Arnhem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Posttheater, Arnhem
21:00
SPUUGZAT
Gigant, Apeldoorn
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
22:00
Donnie
Paradiso, Amsterdam
21:00
Rob van Bavel / Sebastiaan van Bavel
Amstelkerk, Amsterdam
21:00
Kid Harlequin / HØUND
Winston, Amsterdam
21:00
Tribute to Michael Jackson (Uitverkocht)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Emancipator Ensemble
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Unthanks
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Volta Meltal Night
Volta, Amsterdam
20:00
Marcellus Johnson
Cinetol, Amsterdam
20:00
Vesuvio Solo / Promise Keeper
De School, Amsterdam
Augustines
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Computers
Melkweg, Amsterdam
19:30
Jay Brannan
Paradiso, Amsterdam
Turin Brakes
Melkweg, Amsterdam
19:00
Empire of the Sun
Melkweg, Amsterdam
Crying Boys Cafe
Concerto, Amsterdam
Pink Oculus
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Arthur Brown
P60, Amstelveen
21:00
Drive Like Maria
Fluor, Amersfoort
20:00
Diggy Dex
Fluor, Amersfoort
20:30
Ian Siegal
Victorie, Alkmaar
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Bart Wirtz
M.C. De Toonzaal, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 15 oktober 2016
20:30
Saybia
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Johnny Dowd
De Peppel, Zeist
20:00
Virus Syndicate + Chevalien
De Flux, Zaandam
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Storm, Winterswijk
André Manuel - De Onzen
Theater Ludens, Voorburg
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Drive Like Maria
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Ton Kas - JABROER
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Hofnar, Valkenswaard
23:00
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
20:15
Sofie Letitre
De Helling, Utrecht
20:00
The Accelerators / The Real Danger (NL)
dB's, Utrecht
19:15
Daughter
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Vipers: Queen tribute
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Y&T
De Pul, Uden
20:30
The Computers
Extase, Tilburg
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Kringili & Alex Megas - Juice EP release party
013, Tilburg
Teus Nobel - Social Music
Paradox, Tilburg
20:00
Castle
Little Devil, Tilburg
00:15
The Rising Sun / Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Extase, Tilburg
Dynamite Blues Band
Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Agnietenhof, Tiel
21:00
Het Trio van Lemm
Artishock, Soest
19:30
Weerstand
Poppodium Volt, Sittard
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Woesten!?
The 101 Guitar Bar, Sint-Job-in-'t-Goor
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater aan de Schie, Schiedam
22:00
Bloezz
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Yak
V11, Rotterdam
21:00
Trio Da Kali
Grounds, Rotterdam
20:30
Ben Wendel Group
LantarenVenster, Rotterdam
Sabrina Starke
BIRD, Rotterdam
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Laurenskerk, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Jan Rot
Roepaen, Ottersum
20:30
Rockabilly Night The Vibro Kings + The Lost Boys + Rockabilly Three
Groene Engel, Oss
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Theater De Lievekamp, Oss
Paul de Munnik
Ledeltheater, Oostburg
22:00
Fistula / Grime
Merleyn, Nijmegen
White Denim
Doornroosje, Nijmegen