Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
NTGent
Gent
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Willemeen
Arnhem
Cultura
Ede
Biebob
Vosselaar
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Reggehof
Goor
21:30
V11
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
21:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
Cafe de Ruimte
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
21:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
De Pul
Uden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
De Helling
Utrecht
Perron-3
Rosmalen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
Melkweg
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:30
Hedon
Zwolle
Ledeltheater
Oostburg
Theater Ludens
Voorburg
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
P3
Purmerend
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:30
Stathe
Utrecht
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Mezz
Breda
Effenaar
Eindhoven
21:00
Grounds
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
013
Tilburg
20:00
Take Five
Venlo
Posttheater
Arnhem
20:00
Boekhandel Praamstra
Deventer
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
RASA
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Grenswerk
Venlo
Gigant
Apeldoorn
21:00
Vera
Groningen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
WORM
Rotterdam
Atak
Enschede
21:00
De Zwerver
Oostende
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
21:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Paradox
Tilburg
Theater De Willem
Papendrecht
Flint
Amersfoort
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Speeldoos
Vught
21:00
dB's
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:30
Vooruit
Gent
Hedon
Zwolle
vrijdag 30 oktober 2015
20:30
Causes
Metropool, Hengelo
20:00
Channel Zero Unplugged
NTGent, Gent
20:00
Close Up
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Daniël Arends
Agnietenhof, Tiel
20:00
Dario di Mango / Edith E. Veerhoek / Esther van der Voort / John Klepp
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
De Dijk
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
De Hardheid + De Skaggerz
Willemeen, Arnhem
De Partizanen - De Partizanen
Cultura, Ede
Delain
Biebob, Vosselaar
22:00
Djedjotronic
Neushoorn, Leeuwarden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Reggehof, Goor
21:30
Douglas Firs
V11, Rotterdam
20:30
Engel & Just
Paard, Den Haag
21:30
Extince
Rotown, Rotterdam
20:30
Fresku + Support
Corneel, Lelystad
20:30
G.W. Sok / Nicolas Lafourest / Plan Kruutntoone
Cafe de Ruimte, Amsterdam
20:00
Gabriel Rios
Scheldetheater, Terneuzen
21:15
Gare Du Nord
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Gazpacho / Iamthemorning
De Pul, Uden
20:00
Girls Guns and Glory
Patronaat, Haarlem
20:15
Handsome Poets
De Helling, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Perron-3, Rosmalen
20:00
Henny Vrienten - En toch...
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Heymoonshaker
Luxor Live, Arnhem
23:00
HITSZONE
Effenaar, Eindhoven
20:00
Honky Soul & Friends
Poppodium Volt, Sittard
Humberto Tan / Timor Steffens / Sister Sledge / KC and The Sunshine Ba
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Iris de Koomen / Maarten Hillenius / Mylou Mazali / Sun Feng / Uros Pe
Edesche Concertzaal, Ede
Jack & Jack
Melkweg, Amsterdam
Jacqueline Govaert
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jarrod Lawson
Patronaat, Haarlem
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2015: Lief & Laf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jon Tarifa
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jonathan Scales
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:30
Joris Linssen & caramba
Hedon, Zwolle
JP & The Seeger Session Band
Ledeltheater, Oostburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Ludens, Voorburg
Kasper van Kooten
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Kenny B
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Kim Young Ones + Panic Tape
P3, Purmerend
20:30
Kringili / Alex Megas
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Krystl
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:30
Lakshmi
Stathe, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Louise Korthals
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Luka Bloom (IE) + Byron Bay (BE)
Mezz, Breda
Matt Simons
Effenaar, Eindhoven
21:00
Matuto
Grounds, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Michael Schenker’s Temple of Rock
Boerderij, Zoetermeer
Mojo & 3voor12 presenteren: Balthazar
013, Tilburg
20:00
Mylk
Take Five, Venlo
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posttheater, Arnhem
20:00
Nairobi Golf Kid
Boekhandel Praamstra, Deventer
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
No Blues
RASA, Utrecht
20:15
Novastar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Nu of Nooit! popwedstrijd
Grenswerk, Venlo
Pain Of Salvation
Gigant, Apeldoorn
21:00
Pauw
Vera, Groningen
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Zinin, Nijverdal
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Popa Chubby
Bibelot, Dordrecht
20:30
Projekt Rakija / Russkaja
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Queen Mania
Schaaf City Theater, Leeuwarden
Rayen Panday - Vrijspraak
Orpheus, Apeldoorn
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Omval, Diemen
20:00
Richard Groenendijk
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Rooie Waas
WORM, Rotterdam
Rowwen Heze
Atak, Enschede
21:00
Safi & Spreej
De Zwerver, Oostende
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
21:30
Soul Food: Danny Diamond / DJ Hell
Vorstin, Hilversum
20:30
Spinifex
Paradox, Tilburg
Steeleye Span
Theater De Willem, Papendrecht
Tangerine - In Stereo
Flint, Amersfoort
21:00
Tango Extremo
Vorstin, Hilversum
20:00
The Black Marble Selection + Mustangs
Duycker, Hoofddorp
20:30
The Cool Quest
Bibelot, Dordrecht
21:00
The Fifth Alliance
Little Devil, Tilburg
20:15
The Fureys
van Beresteyn, Veendam
20:00
The Kik
Deventer Schouwburg, Deventer
The Sonics
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Speeldoos, Vught
21:00
Thijs Heij
dB's, Utrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Knol - Lost & Found
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Tourist LeMC
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:30
Two Gallants
Vooruit, Gent
UB40
Hedon, Zwolle