Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Luxor Live
Arnhem
Kukeleku
Horst
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
De Comm
Groesbeek
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
15:00
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Iduna
Drachten
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
15:30
BIRD
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
De Pul
Uden
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
Roepaen
Ottersum
Paard
Den Haag
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Cretopia
Rotterdam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
16:00
Mezz
Breda
Het Pompstation
Amsterdam
15:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
16:00
dB's
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
18:00
Little Devil
Tilburg
15:00
RASA
Utrecht
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
De Helling
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
ACU
Utrecht
17:00
Taverne
Bergen
013
Tilburg
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Theater Dakota
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
18:00
Decadance
Gent
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Mezz
Breda
19:00
Little Devil
Tilburg
Spant!
Bussum
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
013
Tilburg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Café de Brasserie
Emmen
19:00
Kasteel Maurick
Vught
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Depot
Leuven
Posttheater
Arnhem
19:30
Paard
Den Haag
19:45
Doornroosje
Nijmegen
19:30
013
Tilburg
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Kleine Willem
Enschede
Hedon
Zwolle
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Winston
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Hofman
Utrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
zondag 16 oktober 2016
20:00
Janis Joplin's Original Band Big Brother & The Holding Company
Luxor Live, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kukeleku, Horst
Kim Wilde
TivoliVredenburg, Utrecht
Less Than Jake
Melkweg, Amsterdam
Life`s Electric
De Comm, Groesbeek
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Ons Mierloos Theater, Mierlo
15:00
Matt Harlan / Rachel Jones
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
20:15
Minou Bosua
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Monkey3
Iduna, Drachten
21:00
Mozes and the Firstborn
Bitterzoet, Amsterdam
15:30
Ntjam Rosie
BIRD, Rotterdam
Parquet Courts
TivoliVredenburg, Utrecht
13:30
Peter Beets meets Mathilde Santing - Een ode aan Sarah Vaughan
North Sea Jazz Club, Amsterdam
14:15
Pieter Jan Leusink
Concertgebouw, Amsterdam
PJ Harvey
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
Rigna Folk
De Pul, Uden
Sam Outlaw
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Saybia
De Bosuil, Weert
Scott Matthews
Roepaen, Ottersum
Seasick Steve
Paard, Den Haag
15:00
Singer-Songwriter Max Schellekens
PopEi, Eindhoven
20:00
Skye / Ross
Muziekgieterij, Maastricht
Stackhouse
Cretopia, Rotterdam
15:00
Steely Fan
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Stéphanie Struijk
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Summer Cannibals
V11, Rotterdam
16:00
Taxidermist
Mezz, Breda
Tessa Belinfante
Het Pompstation, Amsterdam
15:00
Tessa Belinfante
Concerto, Amsterdam
20:30
The Computers + The Road Home
Vera, Groningen
16:00
The Long Tall Texans
dB's, Utrecht
20:00
The Low Anthem
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Unthanks
De Oosterpoort, Groningen
18:00
Tokyo Blade
Little Devil, Tilburg
15:00
Trio Da Kali- Fenomenale hedendaagse griotmuziek uit Mali
RASA, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
White Denim
De Helling, Utrecht
Y&T
Boerderij, Zoetermeer
Yak
ACU, Utrecht
17:00
Yellow Grass
Taverne, Bergen
maandag 17 oktober 2016
65DaysofStatic
013, Tilburg
Architects
Trix, Antwerpen
22:00
Crocodiles
Paradiso, Amsterdam
Dead Kennedys
Melkweg, Amsterdam
Haley Bonar
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jacob Whitesides
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Karsu
Theater Dakota, Den Haag
Marco Borsato / Zucchero
Ziggo Dome, Amsterdam
Mary J. Blige / Maxwell - The King and Queen of Hearts World Tour
Vorst Nationaal, Brussel
18:00
Negura Bunget
Decadance, Gent
20:00
Otis Gibbs
De Spieghel, Groningen
20:00
Quiz'M
Mezz, Breda
19:00
Ragnarok (NOR) + Cvinger (SLO) + Mecalimb (NOR)
Little Devil, Tilburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Spant!, Bussum
20:00
Scott Matthews
Paradiso, Amsterdam
20:00
Seasick Steve
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Skye / Ross
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Smack!
Patronaat, Haarlem
Status Quo
013, Tilburg
20:30
Trio Da Kali
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Yellow Grass
Café de Brasserie, Emmen
dinsdag 18 oktober 2016
19:00
Alice Chan / Aron Tringali
Kasteel Maurick, Vught
Architects
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ben Harper & The Innocent Criminals
Vorst Nationaal, Brussel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Emancipator Ensemble
Paard, Den Haag
Fairport Convention
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Fleddy Melculy
Het Depot, Leuven
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Posttheater, Arnhem
19:30
Henk & Melle
Paard, Den Haag
19:45
Jamie Lidell
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Jimmy LaFave
013, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Lianne La Havas
Paradiso, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
22:00
Mild High Club
Paradiso, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Otis Gibbs
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Tuin, Leusden
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Raging Fyah
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Sarah Ferri
Paradiso, Amsterdam
Selena Gomez
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Simone Kleinsma
De Kleine Willem, Enschede
The Robert Cray Band
Hedon, Zwolle
20:30
The Triffids
Tolhuistuin, Amsterdam
Token
Melkweg, Amsterdam
Turnover (USA) / Sorority Noise (USA)
Winston, Amsterdam
20:00
White Lies
Ancienne Belgique (AB), Brussel
woensdag 19 oktober 2016
20:00
Albert Lee
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
And Friends Concerts: Sväva, A Mangle Man, Jo Marches
Hofman, Utrecht
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Kennemer Theater, Beverwijk
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Aurora
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Bingo Players
Tolhuistuin, Amsterdam
23:00
Boss
Paradiso, Amsterdam
20:30
Causes
Doornroosje, Nijmegen