Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Toomler Theater
Amsterdam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Cretopia
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:00
PopEi
Eindhoven
Paard
Den Haag
Roepaen
Ottersum
16:00
De Bosuil
Weert
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
De Pul
Uden
Heineken Music Hall
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Iduna
Drachten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
De Comm
Groesbeek
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Kukeleku
Horst
20:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
18:00
Effenaar
Eindhoven
14:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Paradiso
Amsterdam
Iduna
Drachten
10:45
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Club Vie
Rotterdam
15:30
Vorstin
Hilversum
Paard
Den Haag
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
19:30
Dynamo
Eindhoven
21:00
Café de Brasserie
Emmen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
013
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
Spant!
Bussum
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Spieghel
Groningen
18:00
Decadance
Gent
Vorst Nationaal
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
15:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Trix
Antwerpen
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Winston
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:00
De Kleine Willem
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Peeriscoop
Gorinchem
19:30
013
Tilburg
19:45
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Paard
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Het Depot
Leuven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Paard
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Melkweg
Amsterdam
19:00
Kasteel Maurick
Vught
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
22:00
Paradiso
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
zondag 16 oktober 2016
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Toomler Theater, Amsterdam
15:00
Steely Fan
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Stackhouse
Cretopia, Rotterdam
20:00
Skye / Ross
Muziekgieterij, Maastricht
15:00
Singer-Songwriter Max Schellekens
PopEi, Eindhoven
Seasick Steve
Paard, Den Haag
Scott Matthews
Roepaen, Ottersum
16:00
Saybia
De Bosuil, Weert
Sam Outlaw
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Rigna Folk
De Pul, Uden
PJ Harvey
Heineken Music Hall, Amsterdam
14:15
Pieter Jan Leusink
Concertgebouw, Amsterdam
13:30
Peter Beets meets Mathilde Santing - Een ode aan Sarah Vaughan
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Parquet Courts
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Ntjam Rosie
BIRD, Rotterdam
21:00
Mozes and the Firstborn
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Monkey3
Iduna, Drachten
20:15
Minou Bosua
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Matt Harlan / Rachel Jones
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Life`s Electric
De Comm, Groesbeek
Less Than Jake
Melkweg, Amsterdam
Kim Wilde
TivoliVredenburg, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kukeleku, Horst
20:00
Janis Joplin's Original Band Big Brother & The Holding Company
Luxor Live, Arnhem
16:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Ian Siegal Band - 25th Anniversary Tour
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Hollandse Kost met o.a. Maaike Ouboter, Eefje De Visser & Lucky Fonz I
Rotown, Rotterdam
18:00
Hollandse Kost Festival Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
14:00
Halve finales Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
20:15
Felabration
Paradiso, Amsterdam
Fairport Convention
Iduna, Drachten
10:45
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
15:00
Clifton Braam - De Eerste Keer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
Cheetah Chrome & The Knobs
Patronaat, Haarlem
Broederliefde
Club Vie, Rotterdam
15:30
Blues café presents Mojo Man
Vorstin, Hilversum
Birth of Joy
Paard, Den Haag
15:00
Bertolf
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
16:00
Bacon Fat Louis
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
19:30
Apologies, I Have None + Blackout Problems
Dynamo, Eindhoven
maandag 17 oktober 2016
21:00
Yellow Grass
Café de Brasserie, Emmen
20:30
Trio Da Kali
De Oosterpoort, Groningen
Status Quo
013, Tilburg
20:00
Smack!
Patronaat, Haarlem
19:30
Skye / Ross
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Seasick Steve
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Scott Matthews
Paradiso, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Spant!, Bussum
19:00
Ragnarok (NOR) + Cvinger (SLO) + Mecalimb (NOR)
Little Devil, Tilburg
20:00
Quiz'M
Mezz, Breda
20:00
Otis Gibbs
De Spieghel, Groningen
18:00
Negura Bunget
Decadance, Gent
Mary J. Blige / Maxwell - The King and Queen of Hearts World Tour
Vorst Nationaal, Brussel
Marco Borsato / Zucchero
Ziggo Dome, Amsterdam
15:00
Karsu
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Jacob Whitesides
Melkweg, Amsterdam
Haley Bonar
Paradiso, Amsterdam
Dead Kennedys
Melkweg, Amsterdam
22:00
Crocodiles
Paradiso, Amsterdam
Architects
Trix, Antwerpen
65DaysofStatic
013, Tilburg
dinsdag 18 oktober 2016
20:00
White Lies
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Turnover (USA) / Sorority Noise (USA)
Winston, Amsterdam
Token
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Triffids
Tolhuistuin, Amsterdam
The Robert Cray Band
Hedon, Zwolle
20:00
Simone Kleinsma
De Kleine Willem, Enschede
Selena Gomez
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Sarah Ferri
Paradiso, Amsterdam
20:00
Raging Fyah
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Otis Gibbs
Tolhuistuin, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:00
Mild High Club
Paradiso, Amsterdam
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Lianne La Havas
Paradiso, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Peeriscoop, Gorinchem
19:30
Jimmy LaFave
013, Tilburg
19:45
Jamie Lidell
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Henk & Melle
Paard, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Posttheater, Arnhem
Fleddy Melculy
Het Depot, Leuven
Fairport Convention
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Emancipator Ensemble
Paard, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Ben Harper & The Innocent Criminals
Vorst Nationaal, Brussel
Architects
Melkweg, Amsterdam
19:00
Alice Chan / Aron Tringali
Kasteel Maurick, Vught
woensdag 19 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
White Lies
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Victor Griffin's In~graved
Little Devil, Tilburg
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater De Lampegiet, Veenendaal
22:00
Tsar B
Paradiso, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk