Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Ludens
Voorburg
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
V11
Rotterdam
20:30
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
19:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Warehouse 22
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Winston
Amsterdam
ACU
Utrecht
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
15:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Boerderij
Zoetermeer
Club Vie
Rotterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
15:00
Concerto
Amsterdam
Cretopia
Rotterdam
16:00
dB's
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
De Comm
Groesbeek
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
De Pul
Uden
19:30
Dynamo
Eindhoven
18:00
Effenaar
Eindhoven
Heineken Music Hall
Amsterdam
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
Het Pompstation
Amsterdam
19:30
Iduna
Drachten
Iduna
Drachten
Kukeleku
Horst
18:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
16:00
Mezz
Breda
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:15
Paradiso
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
15:00
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
RASA
Utrecht
Roepaen
Ottersum
Rotown
Rotterdam
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
10:45
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Vera
Groningen
15:30
Vorstin
Hilversum
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Café de Brasserie
Emmen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
18:00
Decadance
Gent
19:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Spant!
Bussum
15:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
zaterdag 15 oktober 2016
Ton Kas - JABROER
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Storm, Winterswijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - De Onzen
Theater Ludens, Voorburg
23:00
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
19:15
Daughter
TivoliVredenburg, Utrecht
Yak
V11, Rotterdam
20:30
Parquet Courts + support
Vera, Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Ergens Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Zucchero
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Tim Knol
Vorstin, Hilversum
20:00
Pete Lincoln (The Sweet)
Vorstin, Hilversum
19:00
ipsYlon festival
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
O.W.A.P. ADE Special
Warehouse 22, Amsterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ian Siegal
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Dune Rats / DZ Deathrays
Winston, Amsterdam
zondag 16 oktober 2016
Yak
ACU, Utrecht
15:00
Clifton Braam - De Eerste Keer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
15:30
Ntjam Rosie
BIRD, Rotterdam
21:00
Mozes and the Firstborn
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
Bacon Fat Louis
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Y&T
Boerderij, Zoetermeer
Broederliefde
Club Vie, Rotterdam
14:15
Pieter Jan Leusink
Concertgebouw, Amsterdam
15:00
Tessa Belinfante
Concerto, Amsterdam
Stackhouse
Cretopia, Rotterdam
16:00
The Long Tall Texans
dB's, Utrecht
16:00
Saybia
De Bosuil, Weert
Life`s Electric
De Comm, Groesbeek
White Denim
De Helling, Utrecht
20:15
Minou Bosua
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Unthanks
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Rigna Folk
De Pul, Uden
19:30
Apologies, I Have None + Blackout Problems
Dynamo, Eindhoven
18:00
Hollandse Kost Festival Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
PJ Harvey
Heineken Music Hall, Amsterdam
15:00
Bertolf
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
Tessa Belinfante
Het Pompstation, Amsterdam
19:30
Monkey3
Iduna, Drachten
Fairport Convention
Iduna, Drachten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kukeleku, Horst
18:00
Tokyo Blade
Little Devil, Tilburg
20:00
Janis Joplin's Original Band Big Brother & The Holding Company
Luxor Live, Arnhem
Less Than Jake
Melkweg, Amsterdam
16:00
Taxidermist
Mezz, Breda
20:00
Skye / Ross
Muziekgieterij, Maastricht
15:00
Steely Fan
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Ian Siegal Band - 25th Anniversary Tour
North Sea Jazz Club, Amsterdam
13:30
Peter Beets meets Mathilde Santing - Een ode aan Sarah Vaughan
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Ons Mierloos Theater, Mierlo
16:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Seasick Steve
Paard, Den Haag
Birth of Joy
Paard, Den Haag
20:15
Felabration
Paradiso, Amsterdam
14:00
Halve finales Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
20:30
Cheetah Chrome & The Knobs
Patronaat, Haarlem
15:00
Matt Harlan / Rachel Jones
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
15:00
Singer-Songwriter Max Schellekens
PopEi, Eindhoven
15:00
Trio Da Kali- Fenomenale hedendaagse griotmuziek uit Mali
RASA, Utrecht
Scott Matthews
Roepaen, Ottersum
Hollandse Kost met o.a. Maaike Ouboter, Eefje De Visser & Lucky Fonz I
Rotown, Rotterdam
17:00
Yellow Grass
Taverne, Bergen
20:00
Stéphanie Struijk
Theater Walhalla, Rotterdam
10:45
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Parquet Courts
TivoliVredenburg, Utrecht
Kim Wilde
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Low Anthem
Tolhuistuin, Amsterdam
Sam Outlaw
Tolhuistuin, Amsterdam
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Toomler Theater, Amsterdam
21:00
Summer Cannibals
V11, Rotterdam
20:30
The Computers + The Road Home
Vera, Groningen
15:30
Blues café presents Mojo Man
Vorstin, Hilversum
maandag 17 oktober 2016
65DaysofStatic
013, Tilburg
Status Quo
013, Tilburg
20:00
Seasick Steve
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Yellow Grass
Café de Brasserie, Emmen
20:30
Trio Da Kali
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Otis Gibbs
De Spieghel, Groningen
18:00
Negura Bunget
Decadance, Gent
19:00
Ragnarok (NOR) + Cvinger (SLO) + Mecalimb (NOR)
Little Devil, Tilburg
Dead Kennedys
Melkweg, Amsterdam
19:30
Jacob Whitesides
Melkweg, Amsterdam
20:00
Quiz'M
Mezz, Breda
Haley Bonar
Paradiso, Amsterdam
22:00
Crocodiles
Paradiso, Amsterdam
20:00
Scott Matthews
Paradiso, Amsterdam
20:00
Smack!
Patronaat, Haarlem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Spant!, Bussum
15:00
Karsu
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Skye / Ross
Tolhuistuin, Amsterdam
Architects
Trix, Antwerpen