Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
JKC Nirwana
Dronten
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Corneel
Lelystad
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Flint
Amersfoort
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Ludens
Voorburg
17:00
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
22:00
Mezz
Breda
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
17:00
Taverne
Bergen
ACU
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
De Helling
Utrecht
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
15:00
RASA
Utrecht
18:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
Het Pompstation
Amsterdam
15:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Mezz
Breda
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Toomler Theater
Amsterdam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Cretopia
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:00
PopEi
Eindhoven
Paard
Den Haag
Roepaen
Ottersum
16:00
De Bosuil
Weert
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
De Pul
Uden
Heineken Music Hall
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Iduna
Drachten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
De Comm
Groesbeek
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Kukeleku
Horst
20:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
18:00
Effenaar
Eindhoven
14:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Paradiso
Amsterdam
Iduna
Drachten
10:45
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Club Vie
Rotterdam
15:30
Vorstin
Hilversum
Paard
Den Haag
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
19:30
Dynamo
Eindhoven
21:00
Café de Brasserie
Emmen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
013
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
Spant!
Bussum
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Spieghel
Groningen
18:00
Decadance
Gent
Vorst Nationaal
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
15:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 15 oktober 2016
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Castle
Little Devil, Tilburg
20:00
Brassband De Bazuin / Dekoor / Ellen ten Damme
De Harmonie, Leeuwarden
Brace
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Bon Scotch
JKC Nirwana, Dronten
22:00
Bloezz
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Black Pearl / The DC/Denims
J.C. De Bunker, Gemert
21:00
Black Bone
Altstadt, Eindhoven
21:00
Birth of Joy
Corneel, Lelystad
Bettie Serveert
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Ben Wendel Group
LantarenVenster, Rotterdam
16:00
Bauer
Concerto, Amsterdam
21:00
Bart Wirtz
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Hasselt, Hasselt
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Agnietenhof, Tiel
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Flint, Amersfoort
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - De Onzen
Theater Ludens, Voorburg
17:00
Amsterdam Metalfest
Melkweg, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
22:00
90's Now
Mezz, Breda
20:30
'Kloostersessie' ft. Black Oak
Nieuwe Nor, Heerlen
zondag 16 oktober 2016
17:00
Yellow Grass
Taverne, Bergen
Yak
ACU, Utrecht
Y&T
Boerderij, Zoetermeer
White Denim
De Helling, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
15:00
Trio Da Kali- Fenomenale hedendaagse griotmuziek uit Mali
RASA, Utrecht
18:00
Tokyo Blade
Little Devil, Tilburg
20:00
The Unthanks
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Low Anthem
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
The Long Tall Texans
dB's, Utrecht
20:30
The Computers + The Road Home
Vera, Groningen
Tessa Belinfante
Het Pompstation, Amsterdam
15:00
Tessa Belinfante
Concerto, Amsterdam
16:00
Taxidermist
Mezz, Breda
21:00
Summer Cannibals
V11, Rotterdam
20:00
Stéphanie Struijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Toomler Theater, Amsterdam
15:00
Steely Fan
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Stackhouse
Cretopia, Rotterdam
20:00
Skye / Ross
Muziekgieterij, Maastricht
15:00
Singer-Songwriter Max Schellekens
PopEi, Eindhoven
Seasick Steve
Paard, Den Haag
Scott Matthews
Roepaen, Ottersum
16:00
Saybia
De Bosuil, Weert
Sam Outlaw
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Rigna Folk
De Pul, Uden
PJ Harvey
Heineken Music Hall, Amsterdam
14:15
Pieter Jan Leusink
Concertgebouw, Amsterdam
13:30
Peter Beets meets Mathilde Santing - Een ode aan Sarah Vaughan
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Parquet Courts
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Ntjam Rosie
BIRD, Rotterdam
21:00
Mozes and the Firstborn
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Monkey3
Iduna, Drachten
20:15
Minou Bosua
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Matt Harlan / Rachel Jones
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Life`s Electric
De Comm, Groesbeek
Less Than Jake
Melkweg, Amsterdam
Kim Wilde
TivoliVredenburg, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kukeleku, Horst
20:00
Janis Joplin's Original Band Big Brother & The Holding Company
Luxor Live, Arnhem
16:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Ian Siegal Band - 25th Anniversary Tour
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Hollandse Kost met o.a. Maaike Ouboter, Eefje De Visser & Lucky Fonz I
Rotown, Rotterdam
18:00
Hollandse Kost Festival Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
14:00
Halve finales Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
20:15
Felabration
Paradiso, Amsterdam
Fairport Convention
Iduna, Drachten
10:45
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
15:00
Clifton Braam - De Eerste Keer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
Cheetah Chrome & The Knobs
Patronaat, Haarlem
Broederliefde
Club Vie, Rotterdam
15:30
Blues café presents Mojo Man
Vorstin, Hilversum
Birth of Joy
Paard, Den Haag
15:00
Bertolf
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
16:00
Bacon Fat Louis
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
19:30
Apologies, I Have None + Blackout Problems
Dynamo, Eindhoven
maandag 17 oktober 2016
21:00
Yellow Grass
Café de Brasserie, Emmen
20:30
Trio Da Kali
De Oosterpoort, Groningen
Status Quo
013, Tilburg
20:00
Smack!
Patronaat, Haarlem
19:30
Skye / Ross
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Seasick Steve
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Scott Matthews
Paradiso, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Spant!, Bussum
19:00
Ragnarok (NOR) + Cvinger (SLO) + Mecalimb (NOR)
Little Devil, Tilburg
20:00
Quiz'M
Mezz, Breda
20:00
Otis Gibbs
De Spieghel, Groningen
18:00
Negura Bunget
Decadance, Gent
Mary J. Blige / Maxwell - The King and Queen of Hearts World Tour
Vorst Nationaal, Brussel
Marco Borsato / Zucchero
Ziggo Dome, Amsterdam
15:00
Karsu
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Jacob Whitesides
Melkweg, Amsterdam
Haley Bonar
Paradiso, Amsterdam
Dead Kennedys
Melkweg, Amsterdam
22:00
Crocodiles
Paradiso, Amsterdam