Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Velinx
Tongeren
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
Werftheater
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Paard
Den Haag
21:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Vorstin
Hilversum
013
Tilburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Luxor Live
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
dB's
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Veluvine
Nunspeet
20:15
Veluvine
Nunspeet
Patronaat
Haarlem
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
20:15
Zalencentrum Meursinge
Westerbork
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Taverne
Bergen
Theater de Schalm
Veldhoven
22:15
Paradiso
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Simplon
Groningen
De Helling
Utrecht
19:30
Botanique
Brussel
Effenaar
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Paard
Den Haag
Grenswerk
Venlo
20:00
De Amer
Amen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Groene Engel
Oss
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
CHV Noordkade
Veghel
Singer Theater
Laren
Theater De Kolk
Assen
Theater de Bussel
Oosterhout
C-Mine
Genk
Hedon
Zwolle
De Kunstgreep
Oostzaan
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Baroeg
Rotterdam
donderdag 05 november 2015
20:00
Grote Prijs van Nederland - Kwartfinale Hiphop
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Girls Guns and Glory
Luxor Live, Arnhem
20:00
Garbage - 20 Years Queer
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Velinx, Tongeren
Foo Fighters
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Esperanza Spalding
De Roma, Antwerpen
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Fulcotheater, IJsselstein
Editors
Heineken Music Hall, Amsterdam
Dusty Stray
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Douwe Bob + Max Meser
Luxor Live, Arnhem
20:00
Douglas Firs
Patronaat, Haarlem
20:00
Delta Saints
Paradiso, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
De Oosterpoort, Groningen
De Dijk
Paard, Den Haag
21:30
Day Fly (Homegrown)
BIRD, Rotterdam
20:00
Danny Vera
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Daniël Arends
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Causes
013, Tilburg
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Caitlin Canty
Luxor Live, Arnhem
BØRNS
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Buro Ruis presenteert: Kenny B
Hedon, Zwolle
20:30
Brother Dege / The Whiskey Daredevils
dB's, Utrecht
21:00
Boogie Chillers + Support
Vera, Groningen
Bob Dylan
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
BlackboxRed (NL) / Nina Coyote eta Chico Tornado (ESP)
Winston, Amsterdam
20:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Effenaar, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Bart van Loo - Chanson. Une belle histoire
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Veluvine, Nunspeet
20:15
Appels met Peren
Veluvine, Nunspeet
Annihilator
Patronaat, Haarlem
20:15
André Manuel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
99 Posse / Modena City Ramblers
Sugar Factory, Amsterdam
vrijdag 06 november 2015
22:00
ZooN: ex- The Devil's Blood, Astrosoniq & The Gathering
Little Devil, Tilburg
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Voorronde Flavourland
Corneel, Lelystad
20:00
Virgil and the Accelerators
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Ute Lemper
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
UNDERCOVERSESSIE THE POLICE/STING
Roepaen, Ottersum
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
The Wombats
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Watch
Spirit of 66, Verviers
20:30
The S.O.S. Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Ploctones
Burgerweeshuis, Deventer
19:30
The Phoenix Foundation
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Next Generation
C.C. Belgica, Dendermonde
21:30
The Jagged Frequency
M.C. Kinky Star, Gent
20:15
The Fureys
Zalencentrum Meursinge, Westerbork
21:00
The Delta Saints + Sean Taylor
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Ten Years Today
Taverne, Bergen
Tangerine - In Stereo
Theater de Schalm, Veldhoven
22:15
Swooping Duck
Paradiso, Amsterdam
Strangelove (USA) - The Ultimate Depeche Mode Tribute
Luxor Live, Arnhem
Steeleye Span
De Maaspoort, Venlo
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Diligentia, Den Haag
21:00
Smalltown Nobodies / Vandale
De Bosuil, Weert
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sef
Simplon, Groningen
Satellite Stories
De Helling, Utrecht
19:30
Salut c'est cool
Botanique, Brussel
Ronnie Flex & Lil' Kleine
Effenaar, Eindhoven
20:00
Rob Acda Award voorronde 1
Patronaat, Haarlem
20:15
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Rich Wyman
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Ralph de Jongh Solo
Luxor Live, Arnhem
20:00
Queen Ifrica / Tony Rebel
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Piñata
Paard, Den Haag
Pauw
Grenswerk, Venlo
20:00
Over The Rhine
De Amer, Amen
20:15
Other Lives
Doornroosje, Nijmegen
Of Monsters and Men
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Nitrogods + Helldriver + Velcro Fly
Groene Engel, Oss
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:00
New Order
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
New Dutch Generation
CHV Noordkade, Veghel
Nathalie Baartman - Louter
Singer Theater, Laren
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Bussel, Oosterhout
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C-Mine, Genk
Matt Simons
Hedon, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kunstgreep, Oostzaan
21:00
Mannheim / MXRCXL
V11, Rotterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theaterpand Weesp, Weesp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Krystl
Het Klooster, Nuenen
20:15
Krista Detor
Theater in de Steeg, Den Haag
21:00
Kopecky
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Kill Ferelli | Album presentatie
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Khaira Arby
Grounds, Rotterdam
20:15
Kenny B
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Keep of Kalessin + Vreid + Vredehammer
Baroeg, Rotterdam