Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Schattelijn
Geertruidenberg
Bar
Rotterdam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
De Helling
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
So What!
Gouda
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:30
Vera
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
De Piek
Vlissingen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
De Spil
Roeselare
23:00
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kattendans
Bergeijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
De Bosuil
Weert
Theater De Tuin
Leusden
Stathe
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
't Zwaantje
Deest
20:00
RASA
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:15
Flint
Amersfoort
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
18:30
Vorstin
Hilversum
Gebr. De Nobel
Leiden
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Metropool
Hengelo
20:00
Paradox
Tilburg
21:00
Iduna
Drachten
20:15
De Weijer
Boxmeer
21:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Kaffee Lambiek
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Atak
Enschede
13:30
Gigant
Apeldoorn
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Grounds
Rotterdam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Westerunie
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Simplon
Groningen
19:30
Janskerk
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Patronaat
Haarlem
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Paradiso
Amsterdam
18:30
Dynamo
Eindhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Wesopa Weesp
Weesp
19:30
Dok H2O
Deventer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
V11
Rotterdam
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Schouwburg Het Park
Hoorn
013
Tilburg
20:30
Molen De Ster
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
013
Tilburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Skâns
Gorredijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
vrijdag 21 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Schattelijn, Geertruidenberg
De Kift / Rats on Rafts
Bar, Rotterdam
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Dance Classic XXL
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Colin Benders
Melkweg, Amsterdam
Clifton Braam - De Eerste Keer
Meervaart, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Christian Death / Whispers In The Shadow
De Helling, Utrecht
20:00
Cheap Thrills / Rectum Raiders / Shagging Ponies
Vorstin, Hilversum
20:30
Carminho
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Born From Pain / Mindwar
So What!, Gouda
20:30
Blues Dog
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:30
Blanck Mass + support
Vera, Groningen
20:30
Birth of Joy
Luxor Live, Arnhem
Bettie Serveert
De Piek, Vlissingen
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Annet Malherbe / Frédérique Spigt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater de Kom, Nieuwegein
André Manuel - De Onzen
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Amsterdam Dance Event
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Alunah
Little Devil, Tilburg
20:00
All Points North / Heavy Hoempa / Wolfpack
De Pul, Uden
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
23:00
ADE Non Stop
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 22 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kattendans, Bergeijk
Wilfried de Jong & Bruut!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Welkom bij de Fresku show
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Weert Hard: Fubar / Hometown Crew / Northern Lights / Offerblok / Rips
De Bosuil, Weert
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Tuin, Leusden
View for a Day
Stathe, Utrecht
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Uli Jon Roth
't Zwaantje, Deest
20:00
Ud Festival dag 2 - Nizar Rohana Trio, Yayha Salem, Karim Baggili
RASA, Utrecht
20:00
Tsar Bompa + Zoo Children
Little Devil, Tilburg
20:00
Tres Hombres
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:15
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Flint, Amersfoort
22:00
The Juke Joints
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
18:30
The Clash of the Cover Bands: Distant Neighbours / Dubbel Fout / Groov
Vorstin, Hilversum
The Black Heart Rebellion
Gebr. De Nobel, Leiden
17:00
The BiggerBand
Café de Pilaren, Alkmaar
Tarja Turunen
Metropool, Hengelo
20:00
STUFF.
Paradox, Tilburg
21:00
Stappen als toen
Iduna, Drachten
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Weijer, Boxmeer
21:00
Spawn
Oerkroeg Schiller, Aalten
Sophia
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Slapback Johnny
Kaffee Lambiek, Tilburg
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Sabrina Starke
Atak, Enschede
13:30
Roots in the Woods
Gigant, Apeldoorn
23:00
Red Cup Party - HALLOWEEN
Patronaat, Haarlem
20:00
Rebetien
Grounds, Rotterdam
16:00
Ramblin' Roots
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Popronde 2016: Daimy Lotus & Nankosoul
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Pleinvrees (Amsterdam Dance Event)
Westerunie, Amsterdam
20:15
Pink Project
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Pink Oculus + support
Simplon, Groningen
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Janskerk, Utrecht
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
20:00
Peter Pan Speedrock afscheidstournee - DRU Cultuurfabriek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Peter Beets en NEJO - Chopin meets the Blues Goes Big
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Paul de Munnik
Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Obscura
Patronaat, Haarlem
20:00
NUHR
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Nieuwe Vangst: The Elementary Penguins
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Netsky (Amsterdam Dance Event)
Paradiso, Amsterdam
18:30
Nasty + Aversions Crown + Malevolence + Vitja + Varials
Dynamo, Eindhoven
Minou Bosua - Minoux
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Mayin / Find Us In Slumberland
Taverne, Bergen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wesopa Weesp, Weesp
19:30
Mark Waumans / MC Hank / Patrick Meijer / Pieter van Breevoort / Ronal
Dok H2O, Deventer
Marc-Marie Huijbregts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Maaike Ouboter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Lola Colt
V11, Rotterdam
20:30
Leoni Jansen
De Groene Zwaan, De Rijp
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lacuna Coil
013, Tilburg
20:30
La Blusa
Molen De Ster, Utrecht
Kraak & Smaak
Melkweg, Amsterdam
Koffie
Concerto, Amsterdam
00:00
Klear: Lunice / Sam Gellaitry / Snakehips
Paradiso, Amsterdam
20:00
King of the World
Hedon, Zwolle
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kaiser Chiefs
013, Tilburg
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater de Spiegel, Zwolle
Joep Onderdelinden - Taart!
De Skâns, Gorredijk
20:00
Jimmy LaFave
De Oosterpoort, Groningen