Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Melkweg
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Effenaar
Eindhoven
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Vera
Groningen
V11
Rotterdam
Trix
Antwerpen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:15
Theater Concordia
Enschede
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Stathe
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Pook
Oostknollendam
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
NTGent
Gent
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Dynamo
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
De Domijnen
Sittard
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Cpunt Theater
Hoofddorp
Capitole
Gent
Cafe Video
Gent
20:30
Brebl
Nijmegen
20:30
Bootstraat
Hasselt
22:00
BIRD
Rotterdam
Bibliotheektheater
Rotterdam
Altstadt
Eindhoven
Zuiderpershuis
Antwerpen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Volta
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Taverne
Bergen
dinsdag 25 oktober 2016
20:00
The Academic
Paradiso, Amsterdam
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Paard, Den Haag
20:00
Véronic DiCaire
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Zomaar Radio
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Abra
Melkweg, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Vicente Amigo
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jeff Beck
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Ron Carter Golden Striker Trio
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
DDW Music Special: Klyne + support
Effenaar, Eindhoven
19:45
Rodrigo Y Gabriela
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
De Oosterpoort, Groningen
Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Crystal Fighters
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Agnietenhof, Tiel
woensdag 26 oktober 2016
Passenger
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Rude Rich and the High Notes / The Phantoms
Winston, Amsterdam
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Wilminktheater, Enschede
20:00
Ricky Koole
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
Holly Golightly
Vera, Groningen
Beach Baby + ISLAND
V11, Rotterdam
Taylor Davis
Trix, Antwerpen
20:30
Nynke Laverman
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Willem, Papendrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Concordia, Enschede
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
Demob Happy
Sugar Factory, Amsterdam
Diouff
Stathe, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Joep Onderdelinden - Taart!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Spinvis
Scheltema Complex, Leiden
20:00
I Am Oak + David Åhlén
Rotown, Rotterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
Pook, Oostknollendam
20:30
Tears & Marble
Patronaat, Haarlem
Dale Watson
Patronaat, Haarlem
Dagny
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tamarin Desert
Paradiso, Amsterdam
Crystal Fighters
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniel Sloss
NTGent, Gent
Raul Midón
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Fairport Convention
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
The Reverend Shawn Amos
Merleyn, Nijmegen
20:00
Xenia Rubinos
Melkweg, Amsterdam
19:30
Dub FX
Melkweg, Amsterdam
Polica
Melkweg, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Ron Carter
LantarenVenster, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Hollis Brown
Hedon, Zwolle
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Folk Road Show
Gebr. De Nobel, Leiden
Paul de Munnik
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Kampfar + Vreid + Dreamarcher
Dynamo, Eindhoven
Amaranthe
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes + support
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
For Today
De Helling, Utrecht
Flip Noorman - Make-up
De Domijnen, Sittard
20:30
The Mulligan Brothers
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Ton Kas - JABROER
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
Eerie Wanda
Cafe Video, Gent
20:30
The Chronometer’s Orchestra
Brebl, Nijmegen
20:30
Mount Kimbie
Bootstraat, Hasselt
22:00
Monique Klemann
BIRD, Rotterdam
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Bibliotheektheater, Rotterdam
Compact Disk Dummies
Altstadt, Eindhoven
donderdag 27 oktober 2016
Daniel Sloss
Zuiderpershuis, Antwerpen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Shane Alexander
Vorstin, Hilversum
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
Bazart
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
ComedyHuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
Miss Montreal
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Saliva / Soil
TivoliVredenburg, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Sneek, Sneek
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater PePijn, Den Haag
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Paul de Munnik
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ton Kas - JABROER
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater de Kom, Nieuwegein
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen