Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:45
RASA
Utrecht
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
22:00
Groene Engel
Oss
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
19:30
De Meester
Almere
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
De Fles
Spijkenisse
Paard
Den Haag
22:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Manifesto
Hoorn
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater `t Spieker
Eibergen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Sugar Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Grounds
Rotterdam
Café de Boemel
Delden
20:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Bibelot
Dordrecht
Bon theater
Medemblik
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
De Witte Bal
Assen
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Magasin 4
Brussel
De Kattendans
Bergeijk
Botanique
Brussel
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Cultura
Ede
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Azotod
De Meern
20:00
Winston
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
De Helling
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
14:30
De Nieuwe Doelen
Enkhuizen
Spant!
Bussum
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Theater De Tuin
Leusden
15:30
De Bosuil
Weert
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
14:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:45
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
13:45
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Sojo
Leuven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
16:00
Mansion24
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
WORM
Rotterdam
Azotod
De Meern
14:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
BIRD
Rotterdam
zaterdag 07 november 2015
20:45
Les Frères Smith
RASA, Utrecht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theaterpand Weesp, Weesp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Ludens, Voorburg
Lebbis - De Paardenpoetser
Lindenberg Theater, Nijmegen
22:00
L8 presents Wouter S
Groene Engel, Oss
22:00
Krissy Matthews
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Kiki Mettler
Tuinhuis van Charlotte, Breda
19:30
Kenny B
De Meester, Almere
Kasper van Kooten
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kadaver
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Joanna Newsom
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
JJ Sharp band
De Fles, Spijkenisse
Jef Neve
Paard, Den Haag
22:00
Jahsoldier / UnitedSounds Soundsystem
Hall Of Fame, Tilburg
20:15
Jacqueline Govaert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Jack Hustinx / Southern Aces / The Malford Milligan Band
Manifesto, Hoorn
19:00
Iamx
Ancienne Belgique (AB), Brussel
00:00
I-Octane / Konshens
Paradiso, Amsterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Reggehof, Goor
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater `t Spieker, Eibergen
Hans Aarsman - Zelf weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hallo Venray
Sugar Factory, Amsterdam
Half Moon Run
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Fresku
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:30
Ewan Dobson
Tolhuistuin, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Douwe Bob
Patronaat, Haarlem
20:30
Dope Boy Fresh Tour
Patronaat, Haarlem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
23:00
DJ Rush
Doornroosje, Nijmegen
23:00
DJ Jarzino / DJ Latin Mania / DJ Rojo
Grounds, Rotterdam
Dilana Smith
Café de Boemel, Delden
20:00
DieselBurner / MXRCXL
StudioGonz, Gouda
20:00
Demimonde
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
De Sluwe Vos Presents Kontra Live
Bibelot, Dordrecht
De Partizanen - De Partizanen
Bon theater, Medemblik
20:15
De Kast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Danny Vera
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Cold Fuse / Shiverburn
Altstadt, Eindhoven
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Chrome Brulée
Ancienne Belgique (AB), Brussel
17:00
Christophe Willem
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Chris Hinze
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Causes + Phos
Luxor Live, Arnhem
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Bob Dylan
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Blue Crime / Boner Petit / Kin
WORM, Rotterdam
20:00
Black Bottle Riot
De Witte Bal, Assen
17:00
Ben Reel
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Beans & Fatback
Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:00
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Balthazar
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Ba Cisokko / De Brassers
Magasin 4, Brussel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kattendans, Bergeijk
Ane Brun
Botanique, Brussel
20:00
Andre Zwart / Martin Harder / Ricardo Silvio
Neushoorn, Leeuwarden
Ali B - Je Suis Ali
Cultura, Ede
20:15
Albert Hammond
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Alamo Race Track
Paard, Den Haag
Alabama Shakes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Accidental Gap / Allez Mama / Crimson Inc. / Kalio Gayo / The Scraphea
Azotod, De Meern
20:00
45 Acid Babies / HØUND / Silent War
Winston, Amsterdam
21:00
21Boeket Blues Band / The Delta Saints
De Bosuil, Weert
20:00
'Inpoet Reünie VIII' ft. She Past Away (live, TUR)
Nieuwe Nor, Heerlen
zondag 08 november 2015
21:00
Zella Day
Bitterzoet, Amsterdam
Zebrahead
De Helling, Utrecht
22:00
Vast Countenance
Paradiso, Amsterdam
19:30
Third Eye Blind
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Wombats
Paard, Den Haag
14:30
The Fureys
De Nieuwe Doelen, Enkhuizen
Tangerine - In Stereo
Spant!, Bussum
Slaves
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Tuin, Leusden
15:30
Silent Voices + Synergy Protocol + Secret Soul
De Bosuil, Weert
20:00
Sheila E.
Boerderij, Zoetermeer
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Het Postkantoor, Bovenkarspel
14:00
Rondane Kwartet
Concerto, Amsterdam
20:00
Rome Fortune (USA) + FilosofischeStilte
Patronaat, Haarlem
20:00
Queen Ifrica / Tony Rebel
Melkweg, Amsterdam
16:15
Pondertone
Gigant, Apeldoorn
16:00
Paradigm
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
20:00
Over The Rhine
Lux, Nijmegen
20:00
Our Last Night
Bootstraat, Hasselt
20:00
Other Lives
Paradiso, Amsterdam
16:45
November Music presents TaxiWars ft. Tom Barman & Robin Verheyen
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
13:45
November Music presents Dans Dans
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Nicolas Jaar
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Monkey3
Sojo, Leuven
20:00
Maarten Heijmans - Maarten Heijmans zingt Ramses Shaffy
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
17:00
Leif de Leeuw Band
Taverne, Bergen
16:00
Leeways
Mansion24, Apeldoorn
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jerusalem In My Heart / Laura Cannell
WORM, Rotterdam
Jack Hustinx / Southern Aces / The Malford Milligan Band
Azotod, De Meern
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Hiatus Kaiyote (LantarenVenster)
BIRD, Rotterdam