Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:30
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Taverne
Bergen
Kennemer Theater
Beverwijk
23:00
Mezz
Breda
19:30
Mezz
Breda
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
14:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Altstadt
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Capitole
Gent
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Stenge
Heinkenszand
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Huis Verloren
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Arminius
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
19:30
Extase
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
C.C. De Brouckere
Torhout
21:30
Hofman
Utrecht
21:00
RASA
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Kargadoor
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
De Helling
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
De Schalm
Westwoud
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Meester
Almere
22:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
P60
Amstelveen
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
22:30
De Heeren van Aemstel
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
donderdag 27 oktober 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Meervaart, Amsterdam
Daniel Sloss
Zuiderpershuis, Antwerpen
20:30
Peter Pan Speedrock
Gigant, Apeldoorn
Fairport Convention
Orpheus, Apeldoorn
21:00
I Am Oak
Luxor Live, Arnhem
20:30
Zuco 103
Luxor Live, Arnhem
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Marc-Marie Huijbregts
Kennemer Theater, Beverwijk
23:00
Klub Bulk X Los Bangeles Dagger DX + Cintasoul + L33 + Jaël
Mezz, Breda
19:30
Cookies & Cream
Mezz, Breda
20:00
Passenger
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Wilco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Molenberg, Delfzijl
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Paard, Den Haag
Debby Petter - Bed & Breakfast
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg de Lawei, Drachten
14:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Indian Askin
Altstadt, Eindhoven
Benjamin Francis Leftwich
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jimmy Carr
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Hypochristmutreefuzz
Patronaat, Haarlem
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Patronaat, Haarlem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Hollis Brown
Nieuwe Nor, Heerlen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Stenge, Heinkenszand
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Shane Alexander
Vorstin, Hilversum
20:30
Oldenosborn - #Life
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Schouwburg Het Park, Hoorn
Drivin' N' Cryin'
Het Huis Verloren, Hoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Aan de Slinger, Houten
19:30
De Kift / Rats on Rafts
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Causes
Muziekgieterij, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater de Kom, Nieuwegein
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Welkom bij de Fresku show
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg De Kring, Roosendaal
22:00
Mayin
BIRD, Rotterdam
21:00
Jef Neve & Typhoon
Arminius, Rotterdam
Raul Midón
BIRD, Rotterdam
20:00
Admiral Freebee
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Marble Sounds
Rotown, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Sneek, Sneek
Paul de Munnik
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nena
013, Tilburg
19:30
Aisles
Extase, Tilburg
19:00
Venom Inc (UK) + Vital Remains (USA) + Mortuary Drape (ITA) + supports
Little Devil, Tilburg
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Brouckere, Torhout
21:30
Hofman Live: Daniel Cane & The Rebellion i.s.m. ESN Utrecht
Hofman, Utrecht
21:00
Meridian Brothers - Hallucinerende dansbare tropische gekte uit Colomb
RASA, Utrecht
20:30
ComedyHuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
traumahelikopter
EKKO, Utrecht
20:00
Kid Harlequin
dB's, Utrecht
20:00
Thailo
De Kargadoor, Utrecht
Miss Montreal
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Saliva / Soil
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Nasty
De Helling, Utrecht
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ton Kas - JABROER
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
The Mulligan Brothers
De Schalm, Westwoud
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nik West
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Drive Like Maria
Hedon, Zwolle
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 28 oktober 2016
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Claw Boys Claw
Victorie, Alkmaar
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Queen Forever
De Meester, Almere
22:00
St. Tropez
Fluor, Amersfoort
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:30
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sabrina Starke
P60, Amstelveen
23:30
LOBI
Sugar Factory, Amsterdam
22:30
Day Out coverband
De Heeren van Aemstel, Amsterdam
21:00
KSI
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Nik West
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Themeprov
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:00
Edwin Evers Band - Reprise
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Benjamin Francis Leftwich
Tolhuistuin, Amsterdam