Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradox
Tilburg
21:00
Iduna
Drachten
20:15
De Weijer
Boxmeer
21:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Kaffee Lambiek
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Atak
Enschede
13:30
Gigant
Apeldoorn
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Grounds
Rotterdam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Westerunie
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Simplon
Groningen
19:30
Janskerk
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Patronaat
Haarlem
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Paradiso
Amsterdam
18:30
Dynamo
Eindhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Wesopa Weesp
Weesp
19:30
Dok H2O
Deventer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
V11
Rotterdam
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Schouwburg Het Park
Hoorn
013
Tilburg
20:30
Molen De Ster
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
013
Tilburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Skâns
Gorredijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Ahoy
Rotterdam
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Meester
Almere
Patronaat
Haarlem
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
Concerto
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
21:00
Luxor Live
Arnhem
23:45
Melkweg
Amsterdam
22:00
OT301
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Perifeer
Deventer
Het Trefpunt
Warmond
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
EKKO
Utrecht
08:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Crown theater
Aalsmeer
19:45
Hedon
Zwolle
19:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Vera
Groningen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Roepaen
Ottersum
15:30
Vorstin
Hilversum
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:00
Bruincafé Jaxx
Roosendaal
Theater De Omval
Diemen
zaterdag 22 oktober 2016
20:00
STUFF.
Paradox, Tilburg
21:00
Stappen als toen
Iduna, Drachten
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Weijer, Boxmeer
21:00
Spawn
Oerkroeg Schiller, Aalten
Sophia
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Slapback Johnny
Kaffee Lambiek, Tilburg
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Sabrina Starke
Atak, Enschede
13:30
Roots in the Woods
Gigant, Apeldoorn
23:00
Red Cup Party - HALLOWEEN
Patronaat, Haarlem
20:00
Rebetien
Grounds, Rotterdam
16:00
Ramblin' Roots
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Popronde 2016: Daimy Lotus & Nankosoul
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Pleinvrees (Amsterdam Dance Event)
Westerunie, Amsterdam
20:15
Pink Project
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Pink Oculus + support
Simplon, Groningen
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Janskerk, Utrecht
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
20:00
Peter Pan Speedrock afscheidstournee - DRU Cultuurfabriek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Peter Beets en NEJO - Chopin meets the Blues Goes Big
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Paul de Munnik
Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Obscura
Patronaat, Haarlem
20:00
NUHR
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Nieuwe Vangst: The Elementary Penguins
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Netsky (Amsterdam Dance Event)
Paradiso, Amsterdam
18:30
Nasty + Aversions Crown + Malevolence + Vitja + Varials
Dynamo, Eindhoven
Minou Bosua - Minoux
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Mayin / Find Us In Slumberland
Taverne, Bergen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wesopa Weesp, Weesp
19:30
Mark Waumans / MC Hank / Patrick Meijer / Pieter van Breevoort / Ronal
Dok H2O, Deventer
Marc-Marie Huijbregts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Maaike Ouboter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Lola Colt
V11, Rotterdam
20:30
Leoni Jansen
De Groene Zwaan, De Rijp
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lacuna Coil
013, Tilburg
20:30
La Blusa
Molen De Ster, Utrecht
Kraak & Smaak
Melkweg, Amsterdam
Koffie
Concerto, Amsterdam
00:00
Klear: Lunice / Sam Gellaitry / Snakehips
Paradiso, Amsterdam
20:00
King of the World
Hedon, Zwolle
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kaiser Chiefs
013, Tilburg
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater de Spiegel, Zwolle
Joep Onderdelinden - Taart!
De Skâns, Gorredijk
20:00
Jimmy LaFave
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Verwachting, Ritthem
Jan Smit
Ahoy, Rotterdam
21:00
Jan Akkerman
De Peppel, Zeist
20:00
Jack Rabbit - Classic Albums - Californication
De Meester, Almere
It It Anita
Patronaat, Haarlem
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Infloyd
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Indian Askin
Metropool, Hengelo
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater Sneek, Sneek
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Meenthe, Steenwijk
Gosto
Concerto, Amsterdam
23:00
Goldfish
Melkweg, Amsterdam
Gerson Main
Concerto, Amsterdam
Fun Lovin' Criminals
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Frontstreet
Altstadt, Eindhoven
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Flip Noorman - Make-up
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Fairport Convention
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Hofpoort, Coevorden
21:00
Esk-esque
Luxor Live, Arnhem
23:45
Encore presents The Partysquad and friends
Melkweg, Amsterdam
22:00
Edison Jams (Amsterdam Dance Event)
OT301, Amsterdam
20:15
Ed Struijlaart
De Helling, Utrecht
22:00
Dub Revolution - Iration Steppas ft. Dan Man & Forward Fever meets Idr
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Douwe Bob
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Diouff
De Perifeer, Deventer
Debby Petter - Bed & Breakfast
Het Trefpunt, Warmond
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
De Kift / Rats on Rafts
EKKO, Utrecht
08:00
Dave Clarke
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Crown theater, Aalsmeer
19:45
Danny Vera
Hedon, Zwolle
19:00
Crystal Castles
Melkweg, Amsterdam
23:00
Comrade Winston / Stratum / Vela Uniform
Merleyn, Nijmegen
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Bökkers + support
Vera, Groningen
20:15
Björn van der Doelen / Iris Penning
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bart Wirtz
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Banned From Utopia
Roepaen, Ottersum
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:15
Annet Malherbe / Frédérique Spigt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:00
Angstgegner / Cheap Drugs / Reproach / Columbo
Bruincafé Jaxx, Roosendaal
André Manuel - De Onzen
Theater De Omval, Diemen