Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Simplon
Groningen
19:30
Abe Lenstra Stadion
Heerenveen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:30
013
Tilburg
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
P60
Amstelveen
21:00
Xinix
Nieuwendijk
20:15
Hoftheater
Raalte
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:00
De Meester
Almere
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
De Peppel
Zeist
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Vorstin
Hilversum
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Club Dauphine
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Mezz
Breda
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
013
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
18:30
Paradiso
Amsterdam
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
De Reggehof
Goor
20:30
Vera
Groningen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Cul de Sac
Tilburg
19:45
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cacaofabriek
Helmond
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Speeldoos
Vught
21:30
Stathe
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
De Molenberg
Delfzijl
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
De Walrus
Groningen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
N9
Eeklo
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De Meerpaal
Dronten
21:00
Nozem & De Non
Heemskerk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Oude School
Dordrecht
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
23:00
Simplon
Groningen
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Nijdrop
Opwijk
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Bibelot
Dordrecht
Singer Theater
Laren
23:30
Paard
Den Haag
20:00
Grenswerk
Venlo
Parktheater
Eindhoven
vrijdag 28 oktober 2016
20:00
The Kik
C.C. De Kei, Reusel
20:00
The Great Communicators
Simplon, Groningen
19:30
The best tributes of: Abba, Deep Purple, The Eagles, Rolling Stones
Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Strictly Family Business
Bibelot, Dordrecht
22:00
St. Tropez
Fluor, Amersfoort
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Veluvine, Nunspeet
20:30
Space Oddity - The Ultimate David Bowie Experience
013, Tilburg
20:00
Sophia
Effenaar, Eindhoven
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
19:30
Sekuoia
Melkweg, Amsterdam
20:00
Scott & Charlene's Wedding + SELECTOR DUB NARCOTIC
dB's, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Storm, Winterswijk
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sabrina Starke
P60, Amstelveen
21:00
Ruben Hoeke Band
Xinix, Nieuwendijk
20:15
Roos Blufpand / Zazí
Hoftheater, Raalte
23:00
Roni Size / Youngman
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Raul Midón
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Queen Mania
Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:00
Queen Forever
De Meester, Almere
20:00
Profet + Insurrection + Rages of Sin
Musicon, Den Haag
20:00
Pink Project
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Petra Berger - Zoektocht naar geluk
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Peter Pan Speedrock - Afscheidstour
De Peppel, Zeist
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Spiegel, Zwolle
19:00
Onslaught
Little Devil, Tilburg
20:00
Noord Nederlands Orkest - Topstukken uit de Romantiek
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Nik West
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
New York Round Midnight
Vorstin, Hilversum
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
N3rdistan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
My Darling Clementine
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Mountain States / The Yukon Club / Yokocola
Podium Asteriks, Leeuwarden
Monique Klemann
Club Dauphine, Amsterdam
20:30
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mezz en Boogiedown presenteren: Dazzled Sticks + support
Mezz, Breda
20:00
Metal Bar ft. Chain of Dogs & friends
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Meridian Brothers
Paard, Den Haag
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Werftheater, Utrecht
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Margriet Sjoerdsma
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Maiden United
013, Tilburg
20:00
Lorrèn
Luxor Live, Arnhem
18:30
London Calling #3
Paradiso, Amsterdam
23:30
LOBI
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Reggehof, Goor
20:30
Legion of the Damned + Cliteater + Sisters Of Suffocation
Vera, Groningen
21:00
KSI
Bitterzoet, Amsterdam
Krankland
Cul de Sac, Tilburg
19:45
Kr!z / Antigone / Sterac aka Steve Rachmad
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Kiss All Hipsters
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kid Harlequin / The Cavern
Paard, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
John Garcia
Cacaofabriek, Helmond
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochen Otten
De Speeldoos, Vught
21:30
Jesco
Stathe, Utrecht
Jeremy Loops
Effenaar, Eindhoven
19:30
Jaya The Cat
Melkweg, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Lievekamp, Oss
Izaline Calister - Latin Diva
De Molenberg, Delfzijl
Indian Askin
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Iguana Death Cult / The Black Cult
De Walrus, Groningen
20:00
I Am Oak
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Housekamer
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Hollis Brown
N9, Eeklo
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Lochem, Lochem
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Meerpaal, Dronten
21:00
Haunted Halloween
Nozem & De Non, Heemskerk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Handsome Poets - Halloween Show
De Helling, Utrecht
20:00
GroovyQ
De Oude School, Dordrecht
Goose
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Glints - EP Release show
Ancienne Belgique (AB), Brussel
23:00
Gallowstreet / Kypski / Pushin Wood Soundsystem / Umoja
Simplon, Groningen
21:00
Frenkie's Funky Friday
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Fools of Liberty
Pitboel Theater, Sittard
20:00
Folly & The Hunter
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Fleddy Melculy
Nijdrop, Opwijk
22:00
Fat Harry & The Fuzzy Licks
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Eek-A-Mouse
Metropool, Hengelo
20:00
Edwin Evers Band - Reprise
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Eddie Conard Kwartet
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Drivin' N' Cryin'
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Douwe Bob
Bibelot, Dordrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Singer Theater, Laren
23:30
DJ Pj
Paard, Den Haag
20:00
Diggy Dex
Grenswerk, Venlo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Parktheater, Eindhoven