Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Zinin
Nijverdal
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Stevenskerk
Nijmegen
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater de Kom
Nieuwegein
23:00
De Noviteit
Monster
20:30
Grand Café M'ooije Waard
Millingen aan de Rijn
20:30
De Spot
Middelburg
Nut Departement Makkum
Makkum
C.C. Achterolmen
Maaseik
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Fort33
Leusden
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Leidse Schouwburg
Leiden
22:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
TrompTheater
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
22:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Simplon
Groningen
22:30
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Jan van Besouw
Goirle
21:00
Podium 't Beest
Goes
00:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
22:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Cultura
Ede
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
18:30
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Paard
Den Haag
The Grey Space In The Middle
Den Haag
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Wolbodo
Delft
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
00:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
BREStheater
Brielle
20:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
23:45
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
zaterdag 08 februari 2020
20:15
Raìces Cubanas on tour 2020
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater Zinin, Nijverdal
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
The Toy Dolls
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Stevenskerk, Nijmegen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kom, Nieuwegein
23:00
Flavium
De Noviteit, Monster
20:30
Stephanie Struijk
Grand Café M'ooije Waard, Millingen aan de Rijn
20:30
New Cool Collective
De Spot, Middelburg
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Nut Departement Makkum, Makkum
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Achterolmen, Maaseik
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
The Fortunate Sons
Fort33, Leusden
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater De Tuin, Leusden
Nits
Leidse Schouwburg, Leiden
22:00
Lost Trax
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:45
Afscheidsconcert Silk Roads
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Red Cars
TrompTheater, Leeuwarden
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Skytrain
Manifesto, Hoorn
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Stereo Mc's
Duycker, Hoofddorp
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater Gooiland, Hilversum
Nona
Metropool, Hengelo
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Metropool, Hengelo
22:00
LIVE: Mr. Moto + The Arthurs
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
3J'S
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Guns 2 roses
Cacaofabriek, Helmond
22:00
DJ Turbeau
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
21:00
Test Departement
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Eric Vloeimans
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Frans Bauer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Cabarestafette
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Reggae Movement presents: Tribute To Bob Marley
Patronaat, Haarlem
23:00
Machtig: Levela + Kyrist + Submarine & more
Simplon, Groningen
22:30
Downstage: Jeugdsoos Scholing
Vera, Groningen
21:00
Deutsche Ashram / The Ghost Wolves
Vera, Groningen
20:30
Dutch Eagles
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Live at LOLA: pIE p.KLEIN [Skabaret, België]
LOLA050, Groningen
20:00
Max Meser Group
Simplon, Groningen
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Jan Rot - O Ja!
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Reggehof, Goor
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Jan van Besouw, Goirle
21:00
The Mahones
Podium 't Beest, Goes
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Grote Kerk Enschede, Enschede
20:00
Hadewych Doet De Dames
ATLAS Theater, Emmen
22:00
Sad Iron Jubileum Show
The Jack, Eindhoven
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Parktheater, Eindhoven
19:00
Monuments - 'The End Of Phronesis Tour'+ support
Dynamo, Eindhoven
20:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Cultura, Ede
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:00
Savoir-Vivre
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
18:30
Dordrecht Metal Fest
Bibelot, Dordrecht
Yora Rienstra - UP
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Opera Melancholica
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
The Dirty Daddies
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Grauzone
Paard, Den Haag
Grauzone
The Grey Space In The Middle, Den Haag
Grauzone
Koorenhuis, Den Haag
20:00
Andere Koek! / The Gully Flowers
Wolbodo, Delft
20:30
HUN
De Groene Zwaan, De Rijp
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Anuar - EERLIJK
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Milky Chance
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Liam Gallagher
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Ana Moura
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
BREStheater, Brielle
20:30
Awash
Mezz, Breda
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Ervaring
Chassé Theater, Breda
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Stanza speelt Willem Wilmink
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
David Luning
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:30
Frank Wingold
PlusEtage, Baarle-Nassau
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
20:00
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jonas Brothers
Lotto Arena, Antwerpen
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
23:45
Lövestad
Tolhuistuin, Amsterdam
Supersuckers
Paradiso, Amsterdam
21:00
CEZA
Q-Factory, Amsterdam
Supergrass
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Strand Of Oaks
Bitterzoet, Amsterdam