Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koorenhuis
Den Haag
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Little Devil
Tilburg
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Markant Uden
Uden
00:00
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Munttheater
Weert
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Nut Departement Makkum
Makkum
20:00
Orpheus
Apeldoorn
22:00
P3
Purmerend
20:00
P3
Purmerend
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
21:00
Podium 't Beest
Goes
22:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
23:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Stevenskerk
Nijmegen
The Grey Space In The Middle
Den Haag
22:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
zaterdag 08 februari 2020
20:30
Marcel Hensema - Alles in de hens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Ana Moura
Koninklijk Circus, Brussel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Grauzone
Koorenhuis, Den Haag
20:30
Focus
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yora Rienstra - UP
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nits
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
mantra machine
Little Devil, Tilburg
20:00
Live at LOLA: pIE p.KLEIN [Skabaret, België]
LOLA050, Groningen
20:00
Jonas Brothers
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Skytrain
Manifesto, Hoorn
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Markant Uden, Uden
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Meervaart, Amsterdam
Current Swell
Melkweg, Amsterdam
19:30
Worakls Orchestra
Melkweg, Amsterdam
The Murder Capital
Melkweg, Amsterdam
Nona
Metropool, Hengelo
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Metropool, Hengelo
20:30
Awash
Mezz, Breda
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Munttheater, Weert
22:00
LIVE: Mr. Moto + The Arthurs
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
David Luning
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
22:00
Savoir-Vivre
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:45
Afscheidsconcert Silk Roads
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Test Departement
Nieuwe Nor, Heerlen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Nut Departement Makkum, Makkum
20:00
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Tante Joke Karaoke Band
P3, Purmerend
20:00
Herb's Excellent Adventure
P3, Purmerend
Grauzone
Paard, Den Haag
Supersuckers
Paradiso, Amsterdam
Supergrass
Paradiso, Amsterdam
20:00
Geike
Paradiso, Amsterdam
20:00
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Eric Vloeimans
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Frans Bauer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Parktheater, Eindhoven
20:30
Reggae Movement presents: Tribute To Bob Marley
Patronaat, Haarlem
20:30
Frank Wingold
PlusEtage, Baarle-Nassau
21:00
The Mahones
Podium 't Beest, Goes
22:00
Lost Trax
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Podium Victorie, Alkmaar
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
21:00
CEZA
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Drama
Rotown, Rotterdam
20:30
Mónica Coronado & Manito
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Schouwburg Lochem, Lochem
23:00
Machtig: Levela + Kyrist + Submarine & more
Simplon, Groningen
20:00
Max Meser Group
Simplon, Groningen
20:30
Back in Blackened
Spirit of 66, Verviers
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Raìces Cubanas on tour 2020
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Do - Mijn Kleine Huis
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Stevenskerk, Nijmegen
Grauzone
The Grey Space In The Middle, Den Haag
22:00
Sad Iron Jubileum Show
The Jack, Eindhoven
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Jan Rot - O Ja!
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
3J'S
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater aan de Schie, Schiedam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Supertrap - Breakfast in America
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
The Dirty Daddies
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Waylon
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Ruth Jacott
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
The Analogues
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater De Storm, Winterswijk
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Cabarestafette
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
Broeder Dieleman - Theatertour
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater PePijn, Den Haag
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Amro Kasr / barbara Willemse
Theater Zuidplein, Rotterdam