Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
18:00
De verlichte geest
Roeselare
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Café de Herberg
Ommen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kubus
Lelystad
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
In The Woods
Lage Vuursche
Rodahal
Kerkrade
20:00
De Vroone
Kapelle
20:00
The Corner
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Café de Noot
Hoogland
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:30
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Vorstin
Hilversum
16:00
Vorstin
Hilversum
Theater Het Raam
Hillegom
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
21:30
Mike's Music Place
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:00
Martiniplaza
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
NiXenMeer
Enschede
Drommedaris
Enkhuizen
21:00
Pand P
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Cultura
Ede
20:00
Iduna
Drachten
19:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Wolbodo
Delft
20:00
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
De Bakkerij
Castricum
Botanique
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Botanique
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
22:00
Het Hijgend Hert
Breda
20:00
Mezz
Breda
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Willemeen
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Jeruzalemkerk
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Jeruzalemkerk
Amsterdam
22:00
P60
Amstelveen
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
De Meester
Almere
Schouwburg Almere
Almere
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
zaterdag 21 november 2015
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lajos Sárközi jr.
Boerderij Kamps, Rolde
18:00
Nemesis
De verlichte geest, Roeselare
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
The Stones
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
LITTLE STEVE & THE BIG BEAT
Roepaen, Ottersum
20:30
Rockabilly Night Eightball Boppers / The Tinstars
Groene Engel, Oss
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Mandrake's Monster
Café de Herberg, Ommen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
The Analogues
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tobias Jesso Jr.
Doornroosje, Nijmegen
Tangerine - In Stereo
Theater de Kom, Nieuwegein
De Dijk
De Kubus, Lelystad
20:30
Laura Cannell / The Flamenco Thief
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
The Stranglers
Gebr. De Nobel, Leiden
Electric Six
Neushoorn, Leeuwarden
Janne Schra
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Andy Pratt
In The Woods, Lage Vuursche
Golden Earring
Rodahal, Kerkrade
20:00
Marjolein Bonnema / Mylou Mazali / Vital Stahievitch / Xu Qing / Zhenh
De Vroone, Kapelle
20:00
Karaokeband Rockzooi
The Corner, Kampen
Ali B - Je Suis Ali
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Black Bottle Riot
Café de Noot, Hoogland
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:30
Onheil
Het Podium, Hoogeveen
20:00
The international Kate Bush tribute show
Vorstin, Hilversum
16:00
Muziekcafé met o.a. (inter) nationale artiesten
Vorstin, Hilversum
Piepschuim - Op recept (reprise)
Theater Het Raam, Hillegom
20:00
Vaja Kon Dioz (Tribute)
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Stan Lee Cole
C.C. `t Schaliken, Herentals
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
De Sluwe Vos Presents Kontra Live
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Bazzookas / G for Giraffe / Nix Nieuws
Kompleks, Heerhugowaard
21:30
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons
Mike's Music Place, Haarlem
20:30
Irrational Library presents: Curtis Eller + Geoff Berner
Patronaat, Haarlem
Alamo Race Track + Support
Patronaat, Haarlem
20:30
Hef
Simplon, Groningen
20:00
Bombay
Vera, Groningen
20:00
Huub Stapel - MV²
Martiniplaza, Groningen
Beth Hart
De Oosterpoort, Groningen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Gentle Storm
Podium 't Beest, Goes
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Mythe, Goes
20:30
The Bluesbones
NiXenMeer, Enschede
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Drommedaris, Enkhuizen
21:00
Maas
Pand P, Eindhoven
21:00
Identity Circus
Altstadt, Eindhoven
20:00
Jacqueline Govaert
Cultura, Ede
20:00
American Aquarium
Iduna, Drachten
19:30
PAUZE
Bibelot, Dordrecht
20:00
Randy Hansen
Burgerweeshuis, Deventer
Sven Ratzke - STARMAN
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Codarts & Royal Conservatory Big Band / Rik Mol
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Katzenjammer
Paard, Den Haag
20:30
Andere Koek!
Wolbodo, Delft
20:00
Gabriel Rios
Theater De Veste, Delft
Rob en Emiel - Da's sterk
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Rhovanion
De Bakkerij, Castricum
Deerhunter
Botanique, Brussel
Róisín Murphy - Verplaatst naar 19 februari
Vorst Nationaal, Brussel
Kalle Mattson
Botanique, Brussel
20:00
Jacco Gardner + Michael Rault
Cactus Muziekcentrum, Brugge
22:00
Sinas
Het Hijgend Hert, Breda
20:00
Urbanus & De Fanfaar (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
15:00
Wolfslaar Akoestisch winter editie presenteert: Hartog Eysman
Tuinhuis van Charlotte, Breda
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
21:00
Down On The Corner
Taverne, Bergen
20:00
Qlimax
Gelredome, Arnhem
20:00
Blackalicious @ Luxor Live
Luxor Live, Arnhem
19:30
Erazor (GER) + Vigilance (SVN) + Slaughter Messiah (BEL)
Willemeen, Arnhem
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Gigant, Apeldoorn
Alice Phoebe Lou
Paradiso, Amsterdam
21:00
Club Ugly / Morris
Winston, Amsterdam
20:30
Everlast
Tolhuistuin, Amsterdam
Rudimental
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Lizzy V / Mean Machine / the bitches
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
BLUPAINT / HØUND / Kissing Jane / Radio Eliza / Roots Palmera / Silent
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dilated Peoples
Q-Factory, Amsterdam
Thomas Dybdahl
Jeruzalemkerk, Amsterdam
20:00
Lusts
Paradiso, Amsterdam
The Common Linnets
Paradiso, Amsterdam
Simply Red
Ziggo Dome, Amsterdam
Zedd
Melkweg, Amsterdam
16:00
Thomas Dybdahl
Jeruzalemkerk, Amsterdam
22:00
Onbezonnen
P60, Amstelveen
21:00
40UP
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Harry Sacksioni Neerlands Gitaarvirtuoos En Componist
De Meester, Almere
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Almere, Almere
17:00
Stemmen & Snaren
Café de Pilaren, Alkmaar
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 22 november 2015
20:00
Hedon presents: NNENN / Taster / White Cloud
Hedon, Zwolle