Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Grandcafé De Kleine Waarheid
Alkmaar
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
De Paap
Den Haag
20:30
Metropool
Hengelo
Vestzaktheater
Son
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
23:30
RASA
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paardcafe
Den Haag
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Flint
Amersfoort
00:00
Paradiso
Amsterdam
BREStheater
Brielle
21:00
Altstadt
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Vera
Groningen
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Koninklijk Conservatorium Brussel
Brussel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Pul
Uden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Paard
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Hal 25
Alkmaar
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
PopEi
Eindhoven
21:30
V11
Rotterdam
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
dB's
Utrecht
20:15
Hedon
Zwolle
Bibelot
Dordrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Little Devil
Tilburg
21:30
De Avenue
Breda
20:15
Doornroosje
Nijmegen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Effenaar
Eindhoven
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
21:00
De Bosuil
Weert
Q-Factory
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Iduna
Drachten
21:30
Manifesto
Hoorn
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
013
Tilburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
The BOX
Hilvarenbeek
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Ma Kelly's
Frieschepalen
20:15
Spant!
Bussum
Metropool
Hengelo
18:30
Lotto Arena
Antwerpen
Schouwburg de Lawei
Drachten
van Beresteyn
Veendam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De hoogte
Winsum
Spant!
Bussum
21:00
De Brink
Obdam
20:15
Chassé Theater
Breda
14:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
vrijdag 11 november 2016
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martha Jane & The Talisman
Grandcafé De Kleine Waarheid, Alkmaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Tuin, Leusden
20:30
LOS - VAST
Theater De Cirkel, Heemskerk
Life`s Electric
De Paap, Den Haag
20:30
Level 42
Metropool, Hengelo
Leon van der Zanden - Supergewoon
Vestzaktheater, Son
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
18:00
Le Guess Who?
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
23:30
Le Guess Who: Idris Ackamoor & the Pyramids
RASA, Utrecht
Korpiklaani / Moonsorrow / Skálmöld
Boerderij, Zoetermeer
20:00
King of the World + support: Joost Dijkema
De Oosterpoort, Groningen
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Johnny Bruce Muller / Sailing To Suez
Paardcafe, Den Haag
Joep Onderdelinden - Taart!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jochen Otten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
van Beresteyn, Veendam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Flint, Amersfoort
00:00
Jamrock
Paradiso, Amsterdam
Izaline Calister - Latin Diva
BREStheater, Brielle
21:00
House of Rock
Altstadt, Eindhoven
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Harpeth Rising
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Guy One & The Polyversal Souls
Vera, Groningen
Gregory Porter
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Garbage
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Feuerengel
Hedon, Zwolle
23:00
FeestDJRuud / Puinhoop Kollektiv
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Evgeni Bozhanov
Koninklijk Conservatorium Brussel, Brussel
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Eskimo Callboy
De Pul, Uden
20:00
Drive Like Maria
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Drenthe Plat - Avondje streektaalcabaret
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Douwe Bob
Paard, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Agnietenhof, Tiel
20:30
Dino Saluzzi Group
LantarenVenster, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
De HAL op vrijdag
Hal 25, Alkmaar
20:00
De Grote Prijs van Nederland Halveer finale Hiphop
Patronaat, Haarlem
20:00
De Dijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
De B-Kant (live)
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:30
Dauthuz / First E / Skere Heren / The Damned and Dirty
De Flux, Zaandam
20:30
Crusade / Mistaken for Strangers
PopEi, Eindhoven
21:30
Craig Gallagher + Brian McGovern
V11, Rotterdam
21:00
Cracked up / Geoffrey Oi!cott
Winston, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
22:00
Chris King Robinson Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Charnia / Monnik / Ortega / The Black Heart Rebellion / Wiegedood
dB's, Utrecht
20:15
Call It Off / The Press & the President
Hedon, Zwolle
Broederliefde
Bibelot, Dordrecht
20:00
Bokoesam
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Bökkers
De Peppel, Zeist
20:00
Blues Pills / Kadavar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Blood (D) + Inhume
Little Devil, Tilburg
21:30
Bison Bisou
De Avenue, Breda
20:15
Bettie Serveert
Doornroosje, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:30
Bear's Den
Melkweg, Amsterdam
20:00
bassekou Kouyate
BIRD, Rotterdam
21:00
Azymuth
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:00
Aroy Dee / Emilio Bestevez
Merleyn, Nijmegen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Meerpaal, Dronten
20:30
Another Kind of Blue - Blue Technology
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anathema
Effenaar, Eindhoven
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
21:00
AC/DC UK
De Bosuil, Weert
65DaysofStatic
Q-Factory, Amsterdam
2 Meter Sessies - Jan Douwe Kroeske
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 12 november 2016
20:00
“Local Heroes” Wâldbeat
Iduna, Drachten
21:30
Zeus
Manifesto, Hoorn
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Figi Theater, Zeist
20:00
Wipneus en Pim - We Love Classics Jubileum Tour
013, Tilburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
WC Experience
The BOX, Hilvarenbeek
Vreemde Kostgangers
Kursaal Oostende, Oostende
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
View for a Day
Ma Kelly's, Frieschepalen
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Spant!, Bussum
Truckfighters
Metropool, Hengelo
18:30
Tourist LeMC
Lotto Arena, Antwerpen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ton Kas - JABROER
van Beresteyn, Veendam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Knol - Lost & Found
De hoogte, Winsum
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Spant!, Bussum
21:00
The Telephones
De Brink, Obdam
20:15
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
21:00
The Leonids
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:00
The Kik
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:00
The Jig
Muziekpodium DJS, Dordrecht