Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
StudioGonz
Gouda
21:00
Het Podium
Hoogeveen
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:30
De Zwerver
Oostende
21:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Flora Theater
Delft
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Artishock
Soest
22:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
22:15
't Syndicaat
Den Haag
23:00
013
Tilburg
23:00
Social Underground Rotterdam
Rotterdam
23:00
STECK
Delft
Patronaat
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
14:00
Theater Concordia
Haastrecht
14:00
Vorstin
Hilversum
14:00
Poppodium Volt
Sittard
Baroeg
Rotterdam
15:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
15:30
Corneel
Lelystad
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
NiXenMeer
Enschede
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
16:00
Extase
Tilburg
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Mansion24
Apeldoorn
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
Paard
Den Haag
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Mezz
Breda
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
17:00
Neushoorn
Leeuwarden
17:00
Taverne
Bergen
17:00
Cafe Twee Wezen
Sassenheim
17:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Biebob
Vosselaar
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
P3
Purmerend
013
Tilburg
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
WORM
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Rietveld Theater
Delft
Rotown
Rotterdam
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Botanique
Brussel
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
013
Tilburg
20:00
Winston
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur
Zeist
22:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Musiater
Zevenaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Druten
Druten
Havezathe het Everloo
Rossum
C.C. De Mol
Lier
Parktheater
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Winston
Amsterdam
19:30
Vorst Nationaal
Brussel
Theater Rotterdam
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
BIRD
Rotterdam
zaterdag 28 november 2015
21:00
Darling Rooster / Robin Glissenaar / Shannon Breeze / The Tambles
StudioGonz, Gouda
21:00
The Black Cult
Het Podium, Hoogeveen
21:30
The Powerpimps
De Fles, Spijkenisse
21:30
Bazart
De Zwerver, Oostende
21:30
The Blues Junkies
Patronaat, Haarlem
21:30
DJ 2Takes / DJ Brass
Flora Theater, Delft
22:00
JJ Sharp band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Doghouse Reilly
Artishock, Soest
22:00
Spirit Valley
J.C. Elektra, Sliedrecht
22:15
DJ Kipkillah / Generate / Kazilae / RunRun Raw
't Syndicaat, Den Haag
23:00
Subquake
013, Tilburg
23:00
Cat Carpenters / De Likt / Woof Woof Ridicule
Social Underground Rotterdam, Rotterdam
23:00
STECK: SAX On The Beats met Mister Robby M (DJ & SAX)
STECK, Delft
zondag 29 november 2015
The Slow Show
Patronaat, Haarlem
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Kik
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Goudse Schouwburg, Gouda
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater Concordia, Haastrecht
14:00
Open Podium
Vorstin, Hilversum
14:00
Exit 31
Poppodium Volt, Sittard
Naglfar
Baroeg, Rotterdam
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kappen, Haaksbergen
15:30
Lely Sunday Afternoon met Blue Grass Boogiemen
Corneel, Lelystad
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
The Rosenbergs
NiXenMeer, Enschede
16:00
Incubated: Fluisterzacht - A Winged Victory for The Sullen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
16:00
RB Blues Consession
Extase, Tilburg
16:00
BIG ASS METAL WEEKENDER II met Doghouse Gallows / Monstertone
dB's, Utrecht
16:00
The Maureens
Mansion24, Apeldoorn
16:00
Joost De Lange Rock/Blues Experience / The Boom Band
De Bosuil, Weert
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Fýl + Anne Groen
Hostel Strowis, Utrecht
16:00
Kim de Boer
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
The Empty Hearts
Paard, Den Haag
16:15
The Check 1-2
Gigant, Apeldoorn
16:30
The Foreign Resort (DK)
Mezz, Breda
16:30
Brood & Spelen; Duke John / Eline Mann
Tolhuistuin, Amsterdam
17:00
Anne Hazes / Appie Scheer / Auke de Vries / Bert Zwier / Lytse Hille /
Neushoorn, Leeuwarden
17:00
Page
Taverne, Bergen
17:00
Iguana Death Cult
Cafe Twee Wezen, Sassenheim
17:30
Joe Bowie / Saskia Laroo Band
Theater de Spiegel, Zwolle
Children of Bodom / Lamb Of God
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Arkona
Biebob, Vosselaar
19:30
The Telescopes
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Dubiosa Kolektiv
Melkweg, Amsterdam
Walk The Moon
Melkweg, Amsterdam
3VOOR12 presents: Belle and Sebastian
013, Tilburg
20:00
Savina Yannatou & Primavera en Salonico
Korzo, Den Haag
20:00
dEUS
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
P3, Purmerend
Fish: Farewell To Childhood
013, Tilburg
20:00
Hans Teeuwen en The Painkillers
Victorie, Alkmaar
20:00
No Blues
Paradiso, Amsterdam
20:00
Guy Garvey
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dillon Cooper
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Livio Gianola Trio
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
How I Hate Modern Music #2: ENTARTETE MUSIK
WORM, Rotterdam
20:15
PaRaDoXaal - Brad Mehldau Trio (VS)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Spant!, Bussum
20:30
Lonely The Brave
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Orkesta Mendoza
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Sticky Fingers (Aus)
Hedon, Zwolle
20:30
Sean Rowe
EKKO, Utrecht
20:30
Happiness Happens Tour Kick-off Concert in Patronaat, Markus Mann (USA
Patronaat, Haarlem
20:30
Comedy & Guitars
Rietveld Theater, Delft
Alamo Race Track
Rotown, Rotterdam
21:30
Leonore
M.C. Kinky Star, Gent
maandag 30 november 2015
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Slow Show
Botanique, Brussel
Texas
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Roy Donders
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Wire
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Trixie Whitley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Children of Bodom / Sylosis
013, Tilburg
20:00
Sticky Fingers (Aus) / Bootleg Rascal (Aus) live in Amsterdam
Winston, Amsterdam
Golden Earring
TivoliVredenburg, Utrecht
dEUS
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Tower of Power
De Oosterpoort, Groningen
Lianne La Havas
Paradiso, Amsterdam
20:30
Saintseneca / Widowspeak
Merleyn, Nijmegen
20:30
Andreas Moe
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
André Mehmari / Gabriele Mirabassi
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur, Zeist
22:00
Avec le soleil sortant de sa bouche
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 01 december 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Je Suis Ali
Het Musiater, Zevenaar
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo - Schoft
Agora Theater Druten, Druten
Dorine Wiersma
Havezathe het Everloo, Rossum
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Mol, Lier
Ton Kas - JABROER
Parktheater, Eindhoven
Gavin James
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Queen Kwong (US) / Echo Movis (NL)
Winston, Amsterdam
19:30
Whitesnake
Vorst Nationaal, Brussel
dEUS
Theater Rotterdam, Rotterdam
K's Choice
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bombino
Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:00
John Garcia
Little Devil, Tilburg
20:00
Huub Stapel - MV²
Wilminktheater, Enschede
20:00
Trixie Whitley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Leela James
BIRD, Rotterdam