Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Groene Engel
Oss
Theater Zinin
Nijverdal
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Mansion24
Apeldoorn
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Mezz
Breda
20:30
Corneel
Lelystad
20:00
Extase
Tilburg
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Fluor
Amersfoort
P60
Amstelveen
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Luxor Live
Arnhem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Lievekamp
Oss
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Sint-Lambertus Kerk
Maastricht
20:00
Patronaat
Haarlem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Theater de Beun
Heiloo
21:00
dB's
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
J.C. De Klinker
Aarschot
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Poppodium Volt
Sittard
013
Tilburg
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Cafe Rocks
Enschede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Metropool
Hengelo
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
WORM
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Atak
Enschede
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
La Zone
Liège
22:00
013
Tilburg
22:00
013
Tilburg
22:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
4AD
Diksmuide
20:00
De Pul
Uden
Annabel
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
16:00
Vorstin
Hilversum
Ziggo Dome
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Spirit of 66
Verviers
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Het Bolwerk
Sneek
01:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Iduna
Drachten
Vooruit
Gent
22:15
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
14:30
Theater Dakota
Den Haag
vrijdag 04 december 2015
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:00
Lemon
StudioGonz, Gouda
20:00
Leftfield
Paradiso, Amsterdam
20:00
Laurence Jones Band
Groene Engel, Oss
Kommil Foo - Schoft
Theater Zinin, Nijverdal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Kate Boy
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
JW Roy / Leon Verdonschot
Mansion24, Apeldoorn
21:00
JW Roy & Leon Verdonschot
Gigant, Apeldoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Huub Stapel - MV²
Meervaart, Amsterdam
20:00
Hudson Mohawke
Trix, Antwerpen
19:00
Hobbs' Angel Of Death
Little Devil, Tilburg
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Herman Brood Academie On Tour
Mezz, Breda
20:30
Hef + support
Corneel, Lelystad
20:00
Gingerpig
Extase, Tilburg
20:30
Gare Du Nord
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Gabriel Rios
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Fresku
Fluor, Amersfoort
Finntroll (FI) + Aktarum (BE)
P60, Amstelveen
20:30
Finders Keepers
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Eva Crutzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Etta James Experience
Luxor Live, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Ogterop, Meppel
Drums United
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Lievekamp, Oss
22:00
Dirty Fences
Merleyn, Nijmegen
20:00
dEUS
Muziekgieterij, Maastricht
dEUS
Sint-Lambertus Kerk, Maastricht
20:00
De Sluwe Vos Presents Kontra Live
Patronaat, Haarlem
De Partizanen - De Partizanen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
De Kift - Bidonville
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Jeugd Van Tegenwoordig
Effenaar, Eindhoven
De Dijk
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Daniël Arends
Theater de Beun, Heiloo
21:00
Curtis Eller / de Sp aties
dB's, Utrecht
20:15
Cuca Roseta
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Citizens!
Paradiso, Amsterdam
19:00
Carnifex
J.C. De Klinker, Aarschot
Cameretten Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:00
BloYaTop
Poppodium Volt, Sittard
Black Star Riders
013, Tilburg
19:30
Black Horse Society / Raglans
Paard, Den Haag
20:00
Black Bottle Riot
Cafe Rocks, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Benjamin Herman / Jan Akkerman
Metropool, Hengelo
21:00
Beans & Fatback
Bibelot, Dordrecht
20:30
Asmus Tietchens / DJ Zipo / Transport / DJs Tesk, Vomit Heat & Franco
WORM, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Andy Frasco
Atak, Enschede
20:00
A.L. Snijders / Gustaaf Peek / Thomas Beijer / Tjitske Jansen
Schuur, Haarlem
zaterdag 05 december 2015
20:00
Will Johnson
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Tourist LeMC
De Zwerver, Oostende
20:00
The Black Heart Rebellion
La Zone, Liège
22:00
Supersized Freestyle Special
013, Tilburg
22:00
Suburban Disco
013, Tilburg
22:00
ST8MENT presents Synth & Beat
Effenaar, Eindhoven
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Veste, Delft
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Sef
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Roosbeef / Iwein Segers
4AD, Diksmuide
20:00
Ranestrane
De Pul, Uden
Noisia
Annabel, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
16:00
muziekcafé met o.a. (inter) nationale artiesten
Vorstin, Hilversum
Madonna
Ziggo Dome, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
Layla Zoe
Spirit of 66, Verviers
kehlani
Melkweg, Amsterdam
20:00
K's Choice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Julie Scott
Paard, Den Haag
20:00
Jan Akkerman & Benjamin Herman
Het Bolwerk, Sneek
01:00
Idiott Smith / Natalie Mering / Sean Nicholas Savage
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Howard Komproe - Grijs
Theater PePijn, Den Haag
17:00
Herman Pouderoyen
Café de Pilaren, Alkmaar
20:15
Hadewych Minis, The Truth And Nothing But The Truth (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ghost
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dralms
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
De Dijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
22:00
David Gogo
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Chatham County Line
30CC/Schouwburg, Leuven
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 06 december 2015
16:00
Tristan
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:00
The Dogs Atomic Blues
De Bosuil, Weert
20:00
The Balcony
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Atomic Bitchwax
Iduna, Drachten
The 20th Anniversary Of Demanufacture tour
Vooruit, Gent
22:15
Sumy Funk Force
Paradiso, Amsterdam
Sue The Night + The Yukon Club
Patronaat, Haarlem
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: CeJaY + A Brighter Light
Hostel Strowis, Utrecht
Sophie Hunger
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sledgehammer Nosejob
Hedon, Zwolle
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Dakota, Den Haag