Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
STECK
Delft
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Spant!
Bussum
Paradiso
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Twee Spieghels
Leiden
21:00
Metropool
Hengelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Mezz
Breda
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Groene Engel
Oss
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Oedipus
Amsterdam
23:30
Paardcafe
Den Haag
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
RASA
Utrecht
18:30
Klokgebouw
Eindhoven
21:00
De Piek
Vlissingen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
Altstadt
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Gasthuiskerk
Doesburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Mezz
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
23:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
23:30
Melkweg
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Theater De Veste
Delft
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
V11
Rotterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Bosuil
Weert
Agnietenhof
Tiel
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
ACU
Utrecht
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:30
The BOX
Hilvarenbeek
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:00
Penny Lane
Oostburg
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:45
Doornroosje
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
23:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Grenedeer
Gronsveld
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
De Pul
Uden
Goudse Schouwburg
Gouda
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
De Doelen
Rotterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Metropool
Hengelo
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Spot
Middelburg
Poppodium Volt
Sittard
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
013
Tilburg
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Wilminktheater
Enschede
vrijdag 18 november 2016
22:00
Aidan
STECK, Delft
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Ali B - Je Suis Ali
Spant!, Bussum
Amber Arcades
Paradiso, Amsterdam
20:15
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Cultura, Ede
20:00
Arcana 13 / MESSA
Willemeen, Arnhem
20:30
Archive
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Azure Hiptronics
De Twee Spieghels, Leiden
21:00
Barrelhouse
Metropool, Hengelo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Bertus Borgers & The Young Retro's
Mezz, Breda
20:00
Blue Crime / Donnerwetter
Vorstin, Hilversum
20:30
Bokoesam
Groene Engel, Oss
22:00
Bombay
Merleyn, Nijmegen
20:30
Call It Off + The Press and the President | 18-11-2016 | W2 Poppodium
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Canshaker Pi
Oedipus, Amsterdam
23:30
Cassus
Paardcafe, Den Haag
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Club Latin: Izaline Calister (in Stadsschouwburg)
RASA, Utrecht
18:30
Come As You Are
Klokgebouw, Eindhoven
21:00
Crooked Brothers
De Piek, Vlissingen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
De Kift & Rats On Rafts
Hall Of Fame, Tilburg
De Kraaien
Altstadt, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Orpheus, Apeldoorn
Debby Petter - Bed & Breakfast
Gasthuiskerk, Doesburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Discover Berget Lewis
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Douwe Bob
Hedon, Zwolle
21:00
Dubioza Kolektiv (BA) + support
Mezz, Breda
Eddie Izzard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Electric Six
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Luctor et Emergo, Rilland
23:00
FeestDJRuud
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Feuerengel
Gebouw-T, Bergen op Zoom
23:30
Fiesta Macumba
Melkweg, Amsterdam
Focus
Vorstin, Hilversum
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Het Evertshuis, Bodegraven
22:00
Fun Lovin Criminals DJ-set
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
GoGo Penguin
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Gosto / Lakshmi
Theater De Veste, Delft
20:00
Grades
Patronaat, Haarlem
21:30
Hannah Georgas
V11, Rotterdam
Hans Klok
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Harry & De Gebroeëke Zwiêgelkes
De Bosuil, Weert
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agnietenhof, Tiel
Heather Findlay Band
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Hidden Charms
ACU, Utrecht
20:00
Huismerk
PopEi, Eindhoven
20:00
Iamthemorning
Patronaat, Haarlem
20:00
Indian Askin
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
De Doelen, Rotterdam
20:30
Isabelle Amé
The BOX, Hilvarenbeek
Izaline Calister - Latin Diva
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Ons Tejater, Lieshout
20:00
Jeremy Pearl Jam Tribute
Penny Lane, Oostburg
20:30
Joe Purdy
Sugar Factory, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
KingFisher Sky
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:45
Kraak & Smaak
Doornroosje, Nijmegen
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
23:00
Kraken Label Night
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Grenedeer, Gronsveld
22:00
LIVE: Luna Kiss (UK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
LOS - VAST
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Luminize
De Pul, Uden
Maaike Ouboter
Goudse Schouwburg, Gouda
Mägo De Oz
Melkweg, Amsterdam
20:00
Maiden United
Bibelot, Dordrecht
20:30
Margriet Sjoerdsma
De Doelen, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Mark Villa / Pyrodox / Sleazy Elegance
Metropool, Hengelo
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Purmaryn, Purmerend
Max Meser
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater PePijn, Den Haag
Memphis May Fire / Silverstein / The Devil Wears Prada
Melkweg, Amsterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Posttheater, Arnhem
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Monomyth
De Peppel, Zeist
20:00
Myles Sanko
Paard, Den Haag
21:00
Nihill
Little Devil, Tilburg
20:00
Nirvana door Zapp4
De Spot, Middelburg
No Man’s Valley / The Sore Losers
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Nouvelle Vague
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Bouwkunde, Deventer
Opeth
013, Tilburg
19:00
Orphaned Land + Voodoo Kungfu + Imperial Age
Baroeg, Rotterdam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Wilminktheater, Enschede